Şimdi Ara

Nightwish Fan Club (2015 SINGLE ÇIKTI) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
4
Favori
10.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tarja'lı son konser End of an Era konserini internetten bulup çektim. Ever Dream şarkısında klavyeci Thoumas bir ara klavyeyi bırakıp kısa süreli bir ağlama yaşıyor Konser sonunda seyircilerin büyük çoğunluğu ağlıyor , çok kötü oldum bende

Tarja'da solo takılıyor. 2 albüm çıkarmış şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nipponese -- 18 Şubat 2012; 13:40:44 >

• Imaginaerum albümünü ben hiç begenmedim
  • Tarja'nın ayrılması hakkında ekşi'de bir kaç şey öğrendim onları kısaca anlatacağım size. Sanırım bizim klavyeci Tuomas Holopainen eski vokalist Tarja Turunen'e yanıkmış ki haklarında haberler çıkmış birlikteler diye. Sonrasında yalanlamış Tuomas ve Tarja. Aralarındaki ilişkinin tek taraflı olduğu düşünülüyormuş ki. Kısa bir zaman sonra Tarja evlenmiş. Sonrasında ise gruptan çıkarılmış.

Tarja'dan sonraki ilk albümde Bye Bye Beautiful şarkısının Tarja'ya ithafen yazıldığı söyleniyor ki zaten şarkıları klavyecimiz yani Tuomas yazıyor. Şarkının sözlerinde anlam varmış gibi geliyor.

quote:

Sana söylediklerimi duydun mu
    Sana yazdıklarımı okudun mu
    Ne çaldığımızı dinledin mi
    Dünya ne söylediyse kabul ettin mi
    Oynadığımız oyunda piyon haline geldik mi
    Nasıl bu kadar kör olabilirsin,görmüyor musun
    Uzun yolu seçtin ama biz bekleyeceğiz

Güle güle güzel

Bu video ise Tarjanın gruptan ayrıldıktan sonra verdiği basın toplantısı. Videonun başlarında ağlıyor yazık

Video'da şok olduğunu falan anlatıyor. Ayrıca gruptan ayrılacağını zaten kendisi belirtmiş önceden. (sanırım burda beni kovalamazlar ben istifa ediyorum ayağına getirmiş gibi)

Tarja şimdilik solo olarak takılıyor. Dinliyorum kendisi hoş şarkıları var.

/>

Bye Bye Beautiful

• Ekle !
  • Ayrılma yazısını bir konserden sonra Tarjanın önüne koymuşlar. O kovuldu yani.d neden olarak da evlenince gruptan biraz uzaklaştığı ve artık gruba daha ticari bakması diye açıkladılar. Şahsen tarjadan sonra tuomasın daha çok önünün açıldığını düsünüyorum.Tarjanın sesi muhteşem lafım yok ama arka plan vokale uymaya çalışıyor gibi bir his uyandırıyor bana. (Once albümü hariç)
  •  Nightwish Fan Club (2015 SINGLE ÇIKTI)

Nightwish Fan Club (2015 SINGLE ÇIKTI)

• son albümün iki şarkısını beğendim.Diğer şarkıları alışılmadık bir sound olmuş.
  • Son albüm bence gayet başarılı. Kusursuz değil fakat beklentilerimi karşıladı. Konsept olayı ayrı bir tat katmış. Ama gitar rifflerinin bazı şarkılarda basit kaçtığını düşünüyorum. Tabi, uyum sağlamak nedeniyle ki Nightwish bu işi en iyi yapan gruplardan..
    Storytime hit bir şarkı oldu=) ilk dinleyişte Scaretale beni çok etkiledi,kusursuz bir şarkı olmuş. Diğer şarkılar da genel olarak iyi.
  • intro çok iyi
  • Tarjalı zamanlarını severek dinlerim fakat Anette'lı albümlerine bi türlü alışamadım.
  • Tam bir power metal grubu oldu iyi oldu aslında
  • Severek dinlerim şarkılarını.
  •  Nightwish Fan Club (2015 SINGLE ÇIKTI)

Yeni single Mart'ın 2sinde gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nipponese -- 18 Şubat 2012; 21:34:12 >
  • Senfonik metali sevdiriyorlar. Metal müzik'te sadece Nightwish ve Haggard iyidir..

Önceleri çok fazla dinlerdim fakat bu son 2 senedir pek dinlemiyorum. denk gelirse anca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daikataNa~ -- 18 Şubat 2012; 21:19:41 >

• Not : Yeni single bu değil.

Yeni single çıktı beyler!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nipponese -- 3 Nisan 2012; 17:48:36 >
  • bu gruba ısınmak istiyorum. bu grubu sevdirecek en begenilen 3-4 parcasını paylasabilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

bu gruba ısınmak istiyorum. bu grubu sevdirecek en begenilen 3-4 parcasını paylasabilirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

bu gruba ısınmak istiyorum. bu grubu sevdirecek en begenilen 3-4 parcasını paylasabilirmisiniz?

İmzamdaki yazıya yada resime tıklamanı öneriyorum
    En sevdiğim şarkısıdır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.