Şimdi Ara

Nicepage gibi web editörü (tut sürükle bırak misali çalışan) satın almam için öneri lütfen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nicepage gibi bir web editörü (tut sürükle bırak misali çalışan) pro versiyonu satın almak istiyorum. (89 - 110 $)

Bir kaç tane firma tanıtım sitesi için çalışmalar yapmam gerekiyor. Yani zorlu kodlamalarla işim olmayacak.

nicepage indirip ücretsiz versiyonunu kullandım, bana bayağı basit ve profesyonel geldi. Siz neler tavsiye edersiniz ?

• Kimseden öneri yok :)

Acaba yanlış bölüme mi yazdım ?

• nicepage in fiyatlarını ve kullanım şekillerini bilmiyorum ama sizin amacınız bu işten para kazanmaya yönelik ise, istenilen ücret çok yüksek değil.

wix sitesi var orada da drag and drop (sürükle bırak) var. onların fiyatlarını da araştırabilirsiniz.

yada themeforest ve template moonster sitelerinden hazır temalara bakabilirsiniz. oradan birden fazla anasayfa seçenekleri olduğu gibi sektörlere bağlı olarak farklı tasarımlarda mevcuttur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailix -- 12 Ocak 2023; 12:54:56 >
  • ismailix kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

Araştırdığım kadarıyla nicepage bu konularda çok daha başarılı ve çok daha kullanımı kolay.

Kendinle birkaç eşe dosta web sitesi kurmak için düşünüyordum ve nicepage satın aldım.

Tekrar teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.