Şimdi Ara

Nicehash Alternatifi Awesome Miner İle Madencilik Rehberi (YENİ VİDEOLAR EKLENDİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
7
Favori
6.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NiceHash bildiğiniz komisyoncudur ve takribi kazancınız %10'unu hüpletir. Bunun yerine awesome miner gibi bir program ve MPH gibi fazlaca coin barındıran ve autoexchange özelliği olan bir pool kullanırsanız %0.9 komisyon ve %0.2 komisyon ile %1.1'e çok daha karlı bir işlem gerçekleştirebilirsiniz. Tıpkı şu an benim yaptığım gibi. Hele hele büyük rig farm'larını NiceHash'e yönlendiren arkadaşlara ben hiçbir şey demiyorum. Paranızı komisyonculara kaptırmayın." Şuanda Rigimde tek Rx 480 Rog Strix kartın aylık kazancı yaklaşık 170-180 dolar.Bunun gibi programları ve havuzları bilen sayılı kişi var ülkemizde bu videoyu o yüzden çektim umarım işinize yarar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim. Videoyu birkaç defa izledim benchmark olayını diyorsunuz herhalde.

Bende ekran kartı yok. Mesela RX 560 alsam acaba ne kadar kazandırır bunu bilmek. NİCEHASH^ta böyle bir şey var. RX 480 bulmak imkansız gibi birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhani -- 13 Ocak 2018; 0:56:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBatuhan

NiceHash bildiğiniz komisyoncudur ve takribi kazancınız %10'unu hüpletir. Bunun yerine awesome miner gibi bir program ve MPH gibi fazlaca coin barındıran ve autoexchange özelliği olan bir pool kullanırsanız %0.9 komisyon ve %0.2 komisyon ile %1.1'e çok daha karlı bir işlem gerçekleştirebilirsiniz. Tıpkı şu an benim yaptığım gibi. Hele hele büyük rig farm'larını NiceHash'e yönlendiren arkadaşlara ben hiçbir şey demiyorum. Paranızı komisyonculara kaptırmayın." Şuanda Rigimde tek Rx 480 Rog Strix kartın aylık kazancı yaklaşık 170-180 dolar.Bunun gibi programları ve havuzları bilen sayılı kişi var ülkemizde bu videoyu o yüzden çektim umarım işinize yarar.

Çok güzel açıklamışsınız. RX480 haricinde bulunabilir hangi ekran kartılarını tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhani

quote:

NiceHash bildiğiniz komisyoncudur ve takribi kazancınız %10'unu hüpletir. Bunun yerine awesome miner gibi bir program ve MPH gibi fazlaca coin barındıran ve autoexchange özelliği olan bir pool kullanırsanız %0.9 komisyon ve %0.2 komisyon ile %1.1'e çok daha karlı bir işlem gerçekleştirebilirsiniz. Tıpkı şu an benim yaptığım gibi. Hele hele büyük rig farm'larını NiceHash'e yönlendiren arkadaşlara ben hiçbir şey demiyorum. Paranızı komisyonculara kaptırmayın." Şuanda Rigimde tek Rx 480 Rog Strix kartın aylık kazancı yaklaşık 170-180 dolar.Bunun gibi programları ve havuzları bilen sayılı kişi var ülkemizde bu videoyu o yüzden çektim umarım işinize yarar.

Çok güzel açıklamışsınız. RX480 haricinde bulunabilir hangi ekran kartılarını tavsiye edersiniz?

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim.İlk olarak 480-580 bulunamıyorsa 470-570 oda bulunamazsa tavsiyem 1070 olucaktır. 1070 Tuzlu gelir derseniz 1060 sizin için en ideali kart olucaktır.Rx 460-560 önermiyorum bu iş yapılıcaksa en kötü 1060 dan başlanmalıdır.Diğer kartlara kayda değer bir kazanç elde edemezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senqaii -- 13 Ocak 2018; 1:35:29 >

• quote:

Teşekkür ederim. Videoyu birkaç defa izledim benchmark olayını diyorsunuz herhalde.

Bende ekran kartı yok. Mesela RX 560 alsam acaba ne kadar kazandırır bunu bilmek. NİCEHASH^ta böyle bir şey var. RX 480 bulmak imkansız gibi birşey.

Kartınız kazmaya başladıktan sonra sağ tarafta hash değerinin yanında günlük ve aylık kazancınız yazmakta.Kazmaya başlamadan ne kadar kazanabileceğinizi hesaplamak için https://whattomine.com bu site üzerinden istediğiniz kartı seçip istediğiniz adet ile hesap yapmanız mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senqaii -- 13 Ocak 2018; 1:31:24 >

• quote:

quote:

Teşekkür ederim. Videoyu birkaç defa izledim benchmark olayını diyorsunuz herhalde.

Kartınız kazmaya başladıktan sonra sağ tarafta hash değerinin yanında günlük ve aylık kazancınız yazmakta.Kazmaya başlamadan ne kadar kazanabileceğinizi hesaplamak için https://whattomine.com bu site üzerinden istediğiniz kartı seçip istediğiniz adet ile hesap yapmanız mümkün.

Çok açıklayıcı oldu teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

Çok açıklayıcı oldu teşekkürler.

Rica ederim

• Video için teşekkürler. Sizin videonuzu izleyip tüm ayarlamaları yaptım. 1 2 saat kadar test ettim, getirisi yeterince iyi değil gibi. Uzun süredir dgb kazıyorum. Onda getiri 38dolar iken bu programda 42 dolar civarı, aynı şekilde nicehash getiriside şuan aynı rakamlarda. Arkadaş birebir aynı sistemde nist5 ile günlük 52 dolar alıyor. Aceleci davranmamak için farklı zamanlarda 1 2 kere daha test edicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 13 Ocak 2018; 20:52:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Video için teşekkürler. Sizin videonuzu izleyip tüm ayarlamaları yaptım. 1 2 saat kadar test ettim, getirisi yeterince iyi değil gibi. Uzun süredir dgb kazıyorum. Onda getiri 38dolar iken bu programda 42 dolar civarı, aynı şekilde nicehash getiriside şuan aynı rakamlarda. Arkadaş birebir aynı sistemde nist5 ile günlük 52 dolar alıyor. Aceleci davranmamak için farklı zamanlarda 1 2 kere daha test edicem.

Merhaba öncelikle karlı olup olmadığını anlıyabilmek için benchmark yapıp profili kaydettikten sonra kazmaya başlamanız lazım eğer dual mining yapıyorsanız en uygun dcri değerini bulup öyle kazmanız lazım.Kazanılan miktar kazdığınız coine görede tabiki farklılık gösterebilir.Yakında dual mining ve diğer coinlerin nasıl kazılacağı hakkında videolar çekeceğim.Kar farkı çok yüksek bunu eğer elde tutulur şekilde farkedemediyseniz ayarlarda bir hata olabilir özelden yazarsanız yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senqaii -- 13 Ocak 2018; 22:43:30 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Video için teşekkürler. Sizin videonuzu izleyip tüm ayarlamaları yaptım. 1 2 saat kadar test ettim, getirisi yeterince iyi değil gibi. Uzun süredir dgb kazıyorum. Onda getiri 38dolar iken bu programda 42 dolar civarı, aynı şekilde nicehash getiriside şuan aynı rakamlarda. Arkadaş birebir aynı sistemde nist5 ile günlük 52 dolar alıyor. Aceleci davranmamak için farklı zamanlarda 1 2 kere daha test edicem.

Merhaba öncelikle karlı olup olmadığını anlıyabilmek için benchmark yapıp profili kaydettikten sonra kazmaya başlamanız lazım eğer dual mining yapıyorsanız en uygun dcri değerini bulup öyle kazmanız lazım.Kazanılan miktar kazdığınız coine görede tabiki farklılık gösterebilir.Yakında dual mining ve diğer coinlerin nasıl kazılacağı hakkında videolar çekeceğim.Kar farkı çok yüksek bunu eğer elde tutulur şekilde farkedemediyseniz ayarlarda bir hata olabilir özelden yazarsanız yardımcı olabilirim.

Tüm algoları seçip profili kaydettim. Kart için en iyi ayarları yaptım 48 dolar civarı veriyor. Yarın nist5 i kendim deneyip daha detaylı karşılaştırma yaparım.

• Eee ne oldu sonuç 3 gündür nicehass ta 1080 ile kazıyorum aylık 180 dolar görünüyor bu daha mı iyi olur acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: garipkatip

Eee ne oldu sonuç 3 gündür nicehass ta 1080 ile kazıyorum aylık 180 dolar görünüyor bu daha mı iyi olur acaba

Hocam video çektim ve yazdım da Kendi yaptığım denemelere göre Nicehastan ortalama %10-15 daha karlı mining yapıyor ve ayrıca fee ücreti nicehastan daha düşük.

"Please note: a 0.0005 BTC transaction fee will apply when processing "On-Demand" manual payments"

• Hocam selamlar. Herşeyi ayarladım benchmark girmedim kart ekleyeceğim birazdan rige sormak istediğim şu bizim kullanacağımız wallet hangisi? Ve wallet kodu nereye gireceğim bunu bulamadım.. Override pool settings kısmında mininig polo hub kısmına worker name eklesek iş çözülüyor sanıyorum ama var mı bir yanlışım danışayım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDefiler

Hocam selamlar. Herşeyi ayarladım benchmark girmedim kart ekleyeceğim birazdan rige sormak istediğim şu bizim kullanacağımız wallet hangisi? Ve wallet kodu nereye gireceğim bunu bulamadım.. Override pool settings kısmında mininig polo hub kısmına worker name eklesek iş çözülüyor sanıyorum ama var mı bir yanlışım danışayım :)

Hocam video da anlattım izlemediniz sanırım siz sadece kullanıcı adı,İşçi adı ve işçi şifresi giriyorsunuz .Kazdığınız coinleri havuzdaki cüzdanınıza aktarılıyor oradan da istediğiniz cüzdanın aktarım yapabilirsiniz lütfen videoyu izleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senqaii -- 20 Ocak 2018; 19:38:29 >
  • Videoyu izleyerek hazırladım herşeyi hocam

• 7x 1060 6gb ,1x 1080ti, 1x 1080, 1x 970 ile 39$ görüyorum şu an Equihash kazıyor.

• quote:

7x 1060 6gb ,1x 1080ti, 1x 1080, 1x 970 ile 39$ görüyorum şu an Equihash kazıyor.

Gayet iyi bir değer.

• 1x 1060, 1x 1080 olmadan az evvel nicehash'te 38 dolar basıyordum :) 2 kart ekledim 1.5-2$ ekledi ilginç.
  • quote:

1x 1060, 1x 1080 olmadan az evvel nicehash'te 38 dolar basıyordum :) 2 kart ekledim 1.5-2$ ekledi ilginç.

Coin fiyatlarındaki düşüşün farkında değilsiniz galiba ? Bana bu programı öv diye para falan vermediler hocam hangisi karlıysa onunla kazın.Bende Nicehash e göre yaklaşık %10 fark etti.Tekrar Nicehash deneyin karşılaştırın .Whattomine a göre o kartlarla şuanki piyasaya göre 34 dolar kazmaniz gerekiyor.Sizin değerleriniz daha yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senqaii -- 20 Ocak 2018; 22:10:53 >
  • Yok ben size birşey demiyorum eyvallah o kadar uğraşmış video hazırlamışsınız :) bilgi paylaşıyorum bir yandan..

Diğer rigde 12x 1060 6 gb çalışıyor o. Da 40 dolar basıyor şu an Nicehash üzerinde

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.