Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

nfsu2 hız rekoru!! mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
217
Cevap
0
Favori
5.490
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> nfsu2 hız rekoru!! mu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8595 Mesaj
    ya üff ben sizi inandıramıyomm trainer yok sitesini söyleyin bende indiriyim sadece e.c.u dan 2 tane taktım o kadar.SAMİMİYİM.
    |
    |

www.facebook.com/heywatchthis
    Lenovo Y50-70 i70 4710HQ
  • Yarbay
    2463 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: excawator

pughaga türkün içinde herzaman bi hile duygusu vardır.. millette burda salakdı zaten siz 400km üstüne çıkacakdınız:p şehiriçi enbaşda bunu yapmak imkansız.. oyunun en güçlü aracı var mustang bende ben bile uzun dragda en fazla 369'a çıkdım.. adam skylin ile 400bilmemkaca cıkıo sehir içinde zughaag ezikmisiniz millete kendinizi ispat etmeye calisiosunuz trainer ile yapsaniz nolcakki onuda geçdim bööyle hilelerle oyun oynarken nasıl zevk alıyorsunuz.. adamlar action oyun alirlar olumsuzluk kullanirlar , rpg - strateji oyunlar alirlar para hlesi , araba yarisinda hiz.. paraniza yazik.. hiç oyun oynamayın bence gidin 4,5tane oyuncak yariş arabası alın onları istediğiniz gibi yarıştırın eminim siz ondanda zevk alırsınız...

+1 Bi kerem ben de el arabasıyla 75 km/h yapdıydım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [TUTH_ANKH_AMON] -- 7 Ocak 2005, 19:17:37 >
    |
    |

• Yarbay
    8595 Mesaj
    Siz inanmamaya devam edin resim gönderebilseydim size bal gibi kanıtlıycaktım.
    |
    |

Lenovo Y50-70 i70 4710HQ
  • Çavuş
    52 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: [TUTH_ANKH_AMON]

quote:

pughaga türkün içinde herzaman bi hile duygusu vardır.. millette burda salakdı zaten siz 400km üstüne çıkacakdınız:p şehiriçi enbaşda bunu yapmak imkansız.. oyunun en güçlü aracı var mustang bende ben bile uzun dragda en fazla 369'a çıkdım.. adam skylin ile 400bilmemkaca cıkıo sehir içinde zughaag ezikmisiniz millete kendinizi ispat etmeye calisiosunuz trainer ile yapsaniz nolcakki onuda geçdim bööyle hilelerle oyun oynarken nasıl zevk alıyorsunuz.. adamlar action oyun alirlar olumsuzluk kullanirlar , rpg - strateji oyunlar alirlar para hlesi , araba yarisinda hiz.. paraniza yazik.. hiç oyun oynamayın bence gidin 4,5tane oyuncak yariş arabası alın onları istediğiniz gibi yarıştırın eminim siz ondanda zevk alırsınız...

+1 Bi kerem ben de el arabasıyla 75 km/h yapdıydım.

hakıszmıyım ama baba:) hem buarada nickin çok tanıdık gelio.. recep senmisin yoksa lam..:p
    |
    |

• Teğmen
    244 Mesaj
    Ben mustangi geçer demedim , max hıza ulaşmaz o araba dedim skyline ve rsx in max hızının yanına
    |
    |
  • Çavuş
    52 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: NePhThYs

Ben mustangi geçer demedim , max hıza ulaşmaz o araba dedim skyline ve rsx in max hızının yanına

pek o max hıza nerde ulaşcaksın bende onu soruyorum?? trafiğe kapanmış gebze-harem yolu üstündemi??
    |
    |
    244 Mesaj
    Vatandaş yolda hız yapsın diye:

|
    |
  • Yarbay
    8595 Mesaj
    ne demek istedi
    n burda????
    |
    |

Lenovo Y50-70 i70 4710HQ
  • Yarbay
    3403 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: efege

ya üff ben sizi inandıramıyomm trainer yok sitesini söyleyin bende indiriyim sadece e.c.u dan 2 tane taktım o kadar.SAMİMİYİM.

kardeş kendini yırtacağına koysana screenshot'ını hasta etme adamı.. oldu herkes keriz bi sen biliyon çift motor takmayı hayret bişey ya.. nasıl s.s. alacağını sorma yukarda anlattım
    |
    |
    quote:

Siz inanmamaya devam edin resim gönderebilseydim size bal gibi kanıtlıycaktım.

abi ne insanlar var o kadar anlattık yukarda elemanın attığı mesaja bak... kusura bakma ama artık sana
    |
    |
    quote:

gerçekten çift motor ile 4000 yapıon optionstan tek motor seçeneğini çift motor yapıon sonra motoru takıyon oynuyon.

bunu yeni ogrendim ya.ben çift motor olayını bilmiyordum
    |
    |
    |
    |

1973 Volkswagen 1303S
    Red-White Tofuduk !
    %100 Aircooled
  • Yarbay
    3403 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: seneryavas

quote:

gerçekten çift motor ile 4000 yapıon optionstan tek motor seçeneğini çift motor yapıon sonra motoru takıyon oynuyon.

bunu yeni ogrendim ya.ben çift motor olayını bilmiyordum

takabildin mi sende ???
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: DonQuichotte

bunlara koptum yaf! bi simülasyon oyunundan da bu kadar mizah çıkardınız ya, helal olsun valla

Eywallah!
    |
    |
    AMD Athlon XP 2500+ - MSI K7N2 Delta - 2 GB Kingston DDR400 - Sapphire X1650 Pro AGP - 320 GB Samsung HDD - 19" Philips LCD - Aopen B28 (400W) - US Robotics 9110 - 650W UPS - M-Audio Revolution 5.1 - Logitech X540
  • Yarbay
    2126 Mesaj
    YUK DİYEMİYECEĞİM OLABİLİYOR BEN 380 KADAR VURDUM AMA RESMİNİ ÇEKEMEDİM YAPAR YAPMAZ RESMİNİ ÇEKİĞ FORM YAZICAM
    |
    |

• Çavuş
    92 Mesaj
    quote:

bu kadar bilmiş konuşana kadar mustang in en hızlı olup olmadıgna karar vermen icin bşde skyline ı denenemi söylerim sana. asyada bile en hızlı araba son 3 yılda skline secilirken 408 km çok normal geliyor ki aynı rekora yakın bende de rekor var ( 4o3).... konusana kadar mustnag i değiştir
    |
    |

• Yarbay
    4883 Mesaj
    Bu da benim rekorum. Ama trainer'la yaptım.

|
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: ozanunal

Bu da benim rekorum. Ama trainer'la yaptım.

trainerla yaptım demene gerek bile yok.. 1. viteste 512km/h
    |
    |
    YAPAR ZATEN perfect le alakası pek yok herkes yapar ama ya perfect yada over atacaksın EN SON DRAGIN ORTALARINDA DONME OLMUYAN Yerınde KOKLE NITRO YU rahat yapar hele skylıne
    |
    |

If i've wings why am i allways walking ?
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
SEO
Masal
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,299
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.