Şimdi Ara

nfsu2 hız rekoru!! mu? (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
0
Favori
6.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhammetguven61

Mümkünse siz bana messengerden yollarmısınız
    Ben bir çok trainner indirdim çalıştıramadım
    Verilen linklerinde hiçbirine girmiyo
    onun için siz bu adrese bana yollayabilirmisiniz
    muhammetguven61@hotmail.com

Email adresin yanlış diyor...
  • Abi nasıl our ya doğru yazmışım sen messengerden mi girdin şu anda açık eğer girersen gönderebillirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhammetguven61

Abi nasıl our ya doğru yazmışım sen messengerden mi girdin şu anda açık eğer girersen gönderebillirsin

Msn den ekledim sorun çıkarmadı, baktım offline'sın email atayım dedim yine "email adresi geçersiz" tarzı bi hata verdi...
    Neyse ikimiz de msnde online olunca (geceleri online ım çaoğu zaman) yollarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: WrXsTi

bak dostum ben senin gibi art niyetli 1 insan deilim tamam mi eziksen hile yaparsin o kadar!!! ama bu araba yapio o hizi o kadar lamer lik yapma yapamiosanda emege saygi goster 4 saat ugrastim ben

quote:

Orjinalden alıntı: ozanunal

quote:

arkadaslar tamamen hilesiz yeni rekor skyline ile yapildi!!!
    ne photoshop ne de trainer!!!
    herkeze kolay gelsin...

nfsu2 hız rekoru!! mu?

Bari birinci olduğun bir yarışı photoshop'lasaydın. Bir de perfect shift sayısını düzeltmeyi unutma. Bir perfect shiftle o iş olmaz.

evet abi skylıne o hızı yapıyo hatta 410 a bile çıkıyo inanmıyanlar inanmasın ama bu arkadaş doğru sölüyo bence

• BENDE ACURA RSX LE 375 YAPTIM AMA HİÇ AYAR YAPMADAN
  • Kardeşim 400 ü geçiyor kesinlikle hile olayı yoktur yapan yapıyor yolunu bulun yapın daha iyide olurdu
    ipucu:araçların arkasından takip edip nosu doldurun ardından öne geçip nosu kullanın uygun yolu bulmakta
    size kalmış ok hızlı olabilmek için yol illa düzmü olmalıdır?

nfsu2 hız rekoru!! mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endoplazmikredikulum -- 5 Şubat 2005, 15:25:34 >
  • quote:

bak dostum ben senin gibi art niyetli 1 insan deilim tamam mi eziksen hile yaparsin o kadar!!! ama bu araba yapio o hizi o kadar lamer lik yapma yapamiosanda emege saygi goster 4 saat ugrastim ben

quote:

quote:

herkeze kolay gelsin...

nfsu2 hız rekoru!! mu?

Bari birinci olduğun bir yarışı photoshop'lasaydın. Bir de perfect shift sayısını düzeltmeyi unutma. Bir perfect shiftle o iş olmaz.

Ama o oyunda hiçbir rakip 400'e ulaşamaz ve 250 ortalama yapmışsın bu durumda geçilmiş olman imkansız. (Ben hardda oynarken hiçbir rakip 210'un üstüne çıkamıyor. Yoksa tabi ki 400 yapabilirsin. Ben de uğraştım ben de yaptım ama 6 perfect shift ve 1. olarak.

• işte buda son hali 406.5 çalışmalar devam ediyor bu arada dünya rekoruna doğru

nfsu2 hız rekoru!! mu?

ahada 408.8 devamı gelirmi bilmem çünkü motor iflas etti

nfsu2 hız rekoru!! mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endoplazmikredikulum -- 5 Şubat 2005, 20:19:07 >

• düz yolda pısmış 206 ile 400 yaptım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ruf

ben 376 yapmıştım...
    tebrikler...

• gözlerime inanamıyorum oneeeeeeeeeee
  • ALIN SIZE ANANIZIN AK SUTU GIBI HILESIZ BELKI TURKIYE REKORU SABAHTAN BERI UGRASIORM
    hile dienleride abi su en uzun drag pistini terste 3 araba ile medium da oynayin sonra gorun allahim lamerler kendileri yapamio sonra millete camur atiosunuz ya walla cagircam bigun eve sokucam kafanizi ekrana neyse alin iste 407.8 kusur bisiler dunya rekorunu kasacam herkeze kolay gelsin!!!

nfsu2 hız rekoru!! mu?

• quote:

quote:

quote:

quote:

herkeze kolay gelsin...

nfsu2 hız rekoru!! mu?

Ama o oyunda hiçbir rakip 400'e ulaşamaz ve 250 ortalama yapmışsın bu durumda geçilmiş olman imkansız. (Ben hardda oynarken hiçbir rakip 210'un üstüne çıkamıyor. Yoksa tabi ki 400 yapabilirsin. Ben de uğraştım ben de yaptım ama 6 perfect shift ve 1. olarak.

muahaha beni guldurdun adama arkadan carparsan o hizdan sonra tabi 1. olamazsin oynamayi bilmiosan ben napim

• sizi gidi foto şokcullar sizi (trainer)
  • Bu da benim hiz rekorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ComeBack -- 23 Şubat 2005, 6:09:59 >
  • motora yazık
  • baba büyüksün harbiden 403,7 km offff beee.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.