Şimdi Ara

nfsu2 hız rekoru!! mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
0
Favori
6.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • walla bende çok profesyonel oynamam ama rekorum 305..

henüz 2. kademedeyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi james_earl_cash -- 21 Aralık 2004, 21:29:37 >
  • Evet arkadaşlar nfs u2'de bir bug var arabanın arkasında sürekli hızlanıyorsun ama kontrol zorlaşmıyor.
  • gördüğüm en yüksek hız. ben daha oyunu oynayamadım ama arkadaşım bana arabaların rüzgar kordonuna girince style points kazandığını ve nosun dolduğunu söylemişti. bence öyle yapılmış. perfect shift sadece bir kaç km/saat değiştirirdi 1. sinde. onunla pek bi alakası yok bence.
  • o olay 1 de de vardı, öndeki arabanın kuyruğuna takılıp aniden geçmeye çalıştığında araba atlıyor, sonra da nosu basarsın...
    1 de bayagı kullanılan bir olaydı.
  • ben 376 yapmıştım...
    tebrikler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fistan

o olay 1 de de vardı, öndeki arabanın kuyruğuna takılıp aniden geçmeye çalıştığında araba atlıyor, sonra da nosu basarsın...
    1 de bayagı kullanılan bir olaydı.

galiba 2 de style poits alınca (bu da arabanın arkasına girince ya da kaydırınca vb. zamanlarda oluyor.) nos azar azar doluyormuş. ben oynamadım ısrar etmeyeyim ama drag sırasında arabanın arkasından edindiği nosla bu hızı yapmıştır diyorum.

bu style points le nos dolumu da çok kötü olmuş. umarım oynarken kapatılabiliyordur. yoksa bence oyunun tek eksik noktası bu olcak. çünkü bence nos bir taktik işidir. nasıl kullanacağını bilmelisin.
  • yeni denemelerle ben ps2 de 446 yaptım.ps2 de daha kolay yapılıyor bu olay ama...
  • bu screenshotlara inanmam mümkün degil arkadaşın dedigi gibi 3/6 perfect shiftle 350 yapamazsın trainer rule
  • 3 perfect shiple 384e ulaşabildim ancak. ancak arkadaşların söylediği gibi, ancak diğer arabaların yarattığı boşluktan hızlanabiliyosun. oyunu kazanamıyosun yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DonQuichotte -- 29 Aralık 2004, 15:02:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: rialto

yeni denemelerle ben ps2 de 446 yaptım.ps2 de daha kolay yapılıyor bu olay ama...

446 mı?
    naaptın abi sen?
  • Beyler benim skyline 4 perfect shift 425 kmh Yapior
  • quote:

Orjinalden alıntı: Polar_Bearr

Beyler benim skyline 4 perfect shift 425 kmh Yapior

screenshot lazım derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: silencer01

quote:

yeni denemelerle ben ps2 de 446 yaptım.ps2 de daha kolay yapılıyor bu olay ama...

446 mı?
    naaptın abi sen?

Walla 5 perfect shiftle
    mükemmele yakın oyunla(neredeyse tüm arabalara teğet geçerek)
    Deneyin biraz.Ama dediğim gibi pcde yapmak gerçekden zxor.ps2 de kameradan dolayı yol daha rahat görülüyo ve oyun sürekli 60fps olduğu içinvites olaylarında sorun çıkmıyor.zaten ilk başlangıçta analogla perfectte sabitleyebiliyorsun ibreyi...
  • bu işte bir acayiplik var.
  • quote:

quote:

446 mı?
    naaptın abi sen?

f16 force oynuyordu sanıyorum

çüşşşşşşşş

ben 375 civarı bişey yapabilmiştim...
  • ben 206yla 536km hız yaptım... modifiyesiz
  • nolmuş ben de 206 ya kanat taktırmayı düşünüyorum. trainer 1500 e kadar çıkarıyor.. lem formula arabaları bile geçemiyo yuh. trainerın gözüne vurmuşsunuz
  • quote:

quote:

quote:

446 mı?
    naaptın abi sen?

Walla 5 perfect shiftle
    mükemmele yakın oyunla(neredeyse tüm arabalara teğet geçerek)
    Deneyin biraz.Ama dediğim gibi pcde yapmak gerçekden zxor.ps2 de kameradan dolayı yol daha rahat görülüyo ve oyun sürekli 60fps olduğu içinvites olaylarında sorun çıkmıyor.zaten ilk başlangıçta analogla perfectte sabitleyebiliyorsun ibreyi...

helal olsun doğrudur abi ne diym yanlış anlama yani
    sonuçta dediklerinin hepsi mantıklı ps2 de bunu yapmak mümkündür...
  • quote:

yavaşşşş
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.