Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

nfsu2 hız rekoru!! mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
217
Cevap
0
Favori
5.490
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> nfsu2 hız rekoru!! mu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3071 Mesaj
    walla bende çok profesyonel oynamam ama rekorum 305..

henüz 2. kademedeyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi james_earl_cash -- 21 Aralık 2004, 21:29:37 >
    |
    |
    Evet arkadaşlar nfs u2'de bir bug var arabanın arkasında sürekli hızlanıyorsun ama kontrol zorlaşmıyor.
    |
    |
    gördüğüm en yüksek hız. ben daha oyunu oynayamadım ama arkadaşım bana arabaların rüzgar kordonuna girince style points kazandığını ve nosun dolduğunu söylemişti. bence öyle yapılmış. perfect shift sadece bir kaç km/saat değiştirirdi 1. sinde. onunla pek bi alakası yok bence.
    |
    |
    2774 Mesaj
    o olay 1 de de vardı, öndeki arabanın kuyruğuna takılıp aniden geçmeye çalıştığında araba atlıyor, sonra da nosu basarsın...
    1 de bayagı kullanılan bir olaydı.
    |
    |
    Knight: Yes. I can kill with a single word. I can hurl a ball of fire into the midst of my enemies. I rule a squadron of skeletal warriors, which can destroy by touch alone. I can raise a wall of ice to protect those i serve. The invisible is discernible to my eyes. Ordinary magic spells crumble in my presence.
    Wizard: ...
    Knight: But i bow in the presence of a master
  • Binbaşı
    1468 Mesaj
    ben 376 yapmıştım...
    tebrikler...
    |
    |
  • Binbaşı
    1581 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Fistan

o olay 1 de de vardı, öndeki arabanın kuyruğuna takılıp aniden geçmeye çalıştığında araba atlıyor, sonra da nosu basarsın...
    1 de bayagı kullanılan bir olaydı.

galiba 2 de style poits alınca (bu da arabanın arkasına girince ya da kaydırınca vb. zamanlarda oluyor.) nos azar azar doluyormuş. ben oynamadım ısrar etmeyeyim ama drag sırasında arabanın arkasından edindiği nosla bu hızı yapmıştır diyorum.

bu style points le nos dolumu da çok kötü olmuş. umarım oynarken kapatılabiliyordur. yoksa bence oyunun tek eksik noktası bu olcak. çünkü bence nos bir taktik işidir. nasıl kullanacağını bilmelisin.
    |
    |
    1101 Mesaj
    yeni denemelerle ben ps2 de 446 yaptım.ps2 de daha kolay yapılıyor bu olay ama...
    |
    |
  • Yarbay
    2740 Mesaj
    bu screenshotlara inanmam mümkün degil arkadaşın dedigi gibi 3/6 perfect shiftle 350 yapamazsın trainer rule
    |
    |
  • Yüzbaşı
    580 Mesaj
    3 perfect shiple 384e ulaşabildim ancak. ancak arkadaşların söylediği gibi, ancak diğer arabaların yarattığı boşluktan hızlanabiliyosun. oyunu kazanamıyosun yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DonQuichotte -- 29 Aralık 2004, 15:02:07 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    636 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: rialto

yeni denemelerle ben ps2 de 446 yaptım.ps2 de daha kolay yapılıyor bu olay ama...

446 mı?
    naaptın abi sen?
    |
    |
    Beyler benim skyline 4 perfect shift 425 kmh Yapior
    |
    |

Boqun surekliliğidir..
  • Yarbay
    3403 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Polar_Bearr

Beyler benim skyline 4 perfect shift 425 kmh Yapior

screenshot lazım derim
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: silencer01

quote:

446 mı?
    naaptın abi sen?

Walla 5 perfect shiftle
    mükemmele yakın oyunla(neredeyse tüm arabalara teğet geçerek)
    Deneyin biraz.Ama dediğim gibi pcde yapmak gerçekden zxor.ps2 de kameradan dolayı yol daha rahat görülüyo ve oyun sürekli 60fps olduğu içinvites olaylarında sorun çıkmıyor.zaten ilk başlangıçta analogla perfectte sabitleyebiliyorsun ibreyi...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    457 Mesaj
    bu işte bir acayiplik var.
    |
    |

Dünya bir gündür o da bu gündür...
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

quote:

446 mı?
    naaptın abi sen?

f16 force oynuyordu sanıyorum

çüşşşşşşşş

ben 375 civarı bişey yapabilmiştim...
    |
    |

|Intel Pentium4 3.0 | Intel BayField D865GBF | Kingston 256+256 DDR 400Mhz | Seagate80gb 7200 + Seagate40gb 5400 | Winfast GeForce 256mb FX5700 LE TD | Creative SBlive 5.1 | Creative 4+1 4400 | Philips Flat 107s6 | Avermedia PCI TvCard | LG Cdrom 52x | LG Cdrw 52x/32x/52x|

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    ben 206yla 536km hız yaptım... modifiyesiz
    |
    |

|Intel Pentium4 3.0 | Intel BayField D865GBF | Kingston 256+256 DDR 400Mhz | Seagate80gb 7200 + Seagate40gb 5400 | Winfast GeForce 256mb FX5700 LE TD | Creative SBlive 5.1 | Creative 4+1 4400 | Philips Flat 107s6 | Avermedia PCI TvCard | LG Cdrom 52x | LG Cdrw 52x/32x/52x|
  • Yarbay
    2424 Mesaj
    nolmuş ben de 206 ya kanat taktırmayı düşünüyorum. trainer 1500 e kadar çıkarıyor.. lem formula arabaları bile geçemiyo yuh. trainerın gözüne vurmuşsunuz
    |
    |
    |
    |
    -"--"-
  • Yüzbaşı
    636 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

446 mı?
    naaptın abi sen?

Walla 5 perfect shiftle
    mükemmele yakın oyunla(neredeyse tüm arabalara teğet geçerek)
    Deneyin biraz.Ama dediğim gibi pcde yapmak gerçekden zxor.ps2 de kameradan dolayı yol daha rahat görülüyo ve oyun sürekli 60fps olduğu içinvites olaylarında sorun çıkmıyor.zaten ilk başlangıçta analogla perfectte sabitleyebiliyorsun ibreyi...

helal olsun doğrudur abi ne diym yanlış anlama yani
    sonuçta dediklerinin hepsi mantıklı ps2 de bunu yapmak mümkündür...
    |
    |

• Yarbay
    3403 Mesaj
    quote:

yavaşşşş
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
google reklamları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.