Şimdi Ara

..:: NFS:Underground 2 ::.. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
3.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

..:: NFS:Underground 2 ::..

(En Son Oy Tarihi: 1.8.2012)
Giriş

Orjinalden alıntı: Hellmarch

İlkinde olupta ikincisinde olayan bişi olsa eyvallahta ilkindeki herşey var ve üstüne artıları var. Ha dandik ekran kartıyla kasarsanız bende baktım 1.cisi daha güzel duruyor.

ben bu sözleri bi topic de söylemiştim
  • Kaç para söyle kardeşim ödeyelim koprayt haklarını. Al şu çeki karala bişiler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

Kaç para söyle kardeşim ödeyelim koprayt haklarını. Al şu çeki karala bişiler.

eyvallah kardeş..
    lafımı olur kardeş ne demek şaka yapıyorum

• hellmarch oglum sende mi izmirlisin?
  • değişik bişiler yapmaya çalışmışlar ama ellerine yüzlerine bulaştırmışlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: masaya

hellmarch oglum sende mi izmirlisin?

Hayır nerden çıkardın İzmirlee olduğumu. Oradan güzel mi gözüktüm sana
  • bencede müthiş bir oyun yapmışlar. bende gf2 mx400 olmasına rağmen oyunu zevkle oynuyorum. yazın paraya kıyamayıp ekran kartı almamıştım sanırım bu oyunu daha iyi oynamak için ekran kartı alacağım.
  • süper yaw daha ne olsun
  • sevmek istedim sabrettim denedim anlayışlı oldum fakat en sonunda bıraktım
    ilki daha guseldi sevimliydi uğraşabiliyordum onla onun kıymetini anladım tekrar seninin NFSU1
  • walla süper olmuş.oyunu ilk aldığımda mx 440 la oynuyordum dün cafeye yeni bi makine aldım ekran kartı 9550 o zman anladım oyunun ne denli muhteşem olduğunu. oyuna kötü diyenlerin kesin ekran kartı kötü
  • çok harika yanlız mutlaka 2x de olsa anti alayzink yapın.. ilkiyle kıyaslanmayacak derecede güzel derim ekran kartı kötü olanlara tuhaf gelmesi normal birde 1-2 saat oynayınca neyin ne olduğu anlaşılıyo.. bugün mesela outrun olayını yeni anladım herifin yanına gelip yarış teklif ediyoz sonra topuk..
  • çok iyi olmuş ne derseniz deyin.. eksikleri var mı var ama adamlar çok şey yapmış be.. şehir yeter
  • quote:

Orjinalden alıntı: hetfield

walla süper olmuş.oyunu ilk aldığımda mx 440 la oynuyordum dün cafeye yeni bi makine aldım ekran kartı 9550 o zman anladım oyunun ne denli muhteşem olduğunu. oyuna kötü diyenlerin kesin ekran kartı kötü

önemli sebeplerden biri ekran kartı olayı
  • sca®fa©e şu anket olayını nasıl yaptığını anlatsana. merak ettim ayarları nerden ve nasıl yapılıyor.
  • valla ben bitirdim 4günde.
    %100 oldu yapacak bişey kalmadı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Desperatto

sca®fa©e şu anket olayını nasıl yaptığını anlatsana. merak ettim ayarları nerden ve nasıl yapılıyor.

bu bölümde anket açılma yetkisi yok o yüzden konu dışında açtım mewluth hocam a buraya taşıttırdım..
  • yahu bu oyunda brakes, weight reduction ve tire upgradelerinin 1. paketleri neden hep kilitli? 2. ve 3. paketler çıktı ama 1. paketler çıkmadı?
    sizde de aynı sorun var mı? yoksa bir yeri yanlış mı yapıyorum?
  • quote:

Orjinalden alıntı: arjuna-one

yahu bu oyunda brakes, weight reduction ve tire upgradelerinin 1. paketleri neden hep kilitli? 2. ve 3. paketler çıktı ama 1. paketler çıkmadı?
    sizde de aynı sorun var mı? yoksa bir yeri yanlış mı yapıyorum?

biraz geç çıkıyor onlar bende de geç çıkmıştı normal..
  • quote:

bu bölümde anket açılma yetkisi yok o yüzden konu dışında açtım mewluth hocam a buraya taşıttırdım..

sağol bilgilenmiş olduk sayende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Desperatto -- 22 Kasım 2004, 18:07:42 >
  • e ama nerdeyse oyun bitti 6.0 rating oldu. hala viraj alamıyorum adam gibi. ayrıca bir arkadaşım bu upgradelerin de diğer 1. lerle beraber açıldığını söyledi kendi oyununda. ????
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.