Şimdi Ara

NFS HOT PURSUİT 2 PSN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
1.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaş önce oyunu alıcak sonra kendisine ücreti gönderenlere bilgisini vericek oyunu indirmemiz için.. takipte kalın başlığı
    recep daha oyunu alamadık sen dlc diyorsun:))) benim online pek hevesim yok nal topluyabilirim:)
  • Tamamdır.denizgoren bekliyorum.
  • Herkese selamlar öncelikle.Ben son üye ve aynı zamanda oyunu alan kişiyim.Oyunu aldım duruyo şu anda.Hesap bilgilerini denizgorene verdim o size ileticek.Hesaba yattıkdan sonra bana pm atarsanız bende kontrol ettikden sonra yollarım bilgileri size.Şimdiden iyi oyunlar
  • 3 kişiye bilgileri attım ben ve dillba tr ile 5 oluyor zaten.. parayı yatıran bilgileri alıcak arkadaşdan
  • ben oyunu sorunsuz indirdim bilginize...
  • Arkadaslar selam, dün online olamadım, herkes p.tesi yatıracagız deyince ben de p.tesiyi bekledim, PM atılınca maile dustugu icin ben de maili kontrol ettim, PM olmayınca fırsat bulup gonderemediniz diye dusundum. Bir arkadas bilgiler yanlıs demis ama oyle bir ihtimal yok cunku direkt olarak garanti internet şubesinden copy/paste yaptım, hata olma ihtimali yok, ayrıca ben kimseye cep telefonumu yazmadım, hangi numarayı gorup kimi aradınız bilmiyorum :)

Herneyse, sanırım farklı bir arkadas üzerinden devam etmişsiniz, bana bilgileri verirseniz ben de odeme yapayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizgoren

kartsız işlem yapmayı bizde biliyoruz alın vereyim bilgileri
    mehmet can dokumacı cevahir avm 536 6692289
    tr 60 0006 2000 5360 0006 6922 89
    arkadaşiın verdiği bilgi bu bana yatırtabilen varsa bu bilgilerle yatırsın nasıl yatırdığınıda anlatsın

Hocam sen bu cep telefonunu nerden buldun? Benim numaram degil bu ayrıca ben herkese banka bilgilerini gonderirken cep tel yazmadım, sanırım bir karısıklık var
  • quote:

desdinova dün bankamatiğe gittimde dostum verdiğin bilgilerin çoğu yanlış telefon numarasını aradım başka biri çıktı
    paramatikten yolluyacağımız zaman kartsız işlemde senin tc nonu cep telinii şube kodunu hesap nonu falan istiyor...
    benmi yanlış yaptım yoksa senmi.. benim garanti hesabım yok
    bu verdiğin tr ile başlıyan şey ne?

hocam TR ile baslayan numara IBAN numarası, artık islemlerin kolaylastırılması icin IBAN üzerinden transfer gerceklestiriliyor, hesap adı-hesap no ya gerek kalmadan tek numara olayı
  • quote:

desdinova dün bankamatiğe gittimde dostum verdiğin bilgilerin çoğu yanlış telefon numarasını aradım başka biri çıktı
    paramatikten yolluyacağımız zaman kartsız işlemde senin tc nonu cep telinii şube kodunu hesap nonu falan istiyor...
    benmi yanlış yaptım yoksa senmi.. benim garanti hesabım yok
    bu verdiğin tr ile başlıyan şey ne?

Hocam o 536'lı numara benım hesabımın bulundugu şube kodu, devamı da hesap no, sen cep telefonu sanmışsın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: desdinova

quote:

kartsız işlem yapmayı bizde biliyoruz alın vereyim bilgileri
    mehmet can dokumacı cevahir avm 536 6692289
    tr 60 0006 2000 5360 0006 6922 89
    arkadaşiın verdiği bilgi bu bana yatırtabilen varsa bu bilgilerle yatırsın nasıl yatırdığınıda anlatsın

Hocam sen bu cep telefonunu nerden buldun? Benim numaram degil bu ayrıca ben herkese banka bilgilerini gonderirken cep tel yazmadım, sanırım bir karısıklık var

kardeşim yanlış anlama söyledim zaten bende hata yapmış olabilirim diye ama senin bu verdiğin bilgilerle paramatikten kartsız bi şekilde sana para yatırmak imkansız bunu bil.. hadi o şube kodu diyelim en basitinden senin tc numaran ile cep telini istedi bana ama o bilgiler yoktu... özelden verdiğin bilgiler bu istersen forumdaki şifremi verip pm kutumu kontrol edebilirsin... nese önemli değil sorunu hallettik zaten şu an oyun için aktif olan acildeyim var oyunu almak için mesaj atan planet vazgeçti sanırım onun yerine oyunu sen alabilrsin kısacası parayı önce kim yollarsa arkadaşa oyunu alır hesap bilgilerini pmden veriyorum sana arkadaşın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizgoren -- 2 Ağustos 2011; 10:59:26 >

• Hocam ben alacagim ogle arasi yollarim arkadasa
  • bu konu ile ilgili çok karışıklık oldu başlığı eğer baştan sona okursanız bana hak verirsiniz basit bi olay baya zorlaştı... dediğim gibi en güzeli arkadaşa önce parayı kim yollarsa bilgileri alır.. ben indirdim oyunu alan arkadaşda indirdi sanırım 3 tane daha hak var.. 3 ten fazlada kişi yolladı diyelim parayı en son parayı kim gönderdiyse arkadaş parasını geri iade eder konu kapanır görüyorsunuz bende elimden geldiğince herkesi bilgilendirmeye çalıştım bu başlıkta aktif kaldım.. banka bilgilerini herkes aldı gerisi size kalmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizgoren -- 2 Ağustos 2011; 11:12:40 >
  • Oyunu indirenler.

1-)DiibaTR (oyunu satın aldı)
    2-)denizgoren (parayı ödedi.indirdi.)
    3-)
    4-)
    5-)

3. kişi büyük ihtimal benim.5 tl bulamadım ya.
  • oyunu indiren indirdim diye yazarsa sevinirim... ayrı bi karışıklığa gerekçe vermiyelim
  • Oyunun parasını ödedim. Pm'Den makbuzun da fotosunu yollayabilirim.Psn'i pm den yollar mısınız?
  • Bu arada ben 12 tl ödedim.3 tl de vergi aldılar.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_51278298/tm.htm oyunu psn den almak isteyipte geç kalan varsa yeni psn kardeşliği açıldı.DLC lerle beraber nfs hp kardeşliği 3 kişi lazım.
  • 1-)DiibaTR (oyunu satın aldı)
    2-)denizgoren (parayı ödedi.indirdi.)
    3-)Acildeyim (parayı ödedi.indirmedi.(psn id gelmedi.))
    4-)Planet (parayı ödedi.indirmedi.(psn id gelmedi.))
    5-)
  • bende gönderdim parayı,beklemedeyim
  • acildeyime bilgileri gönderdim... diğer gönderen arkadaşlarda makbuz fotosu yollarsa onlarada vericem bilgileri yada hesabına parasını yatırdığınız arkadaşın cvp vermesini bekleyin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.