Şimdi Ara

NFS HOT PURSUİT 2 PSN (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
1.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2-)denizgoren (parayı ödedi.indirdi.)
    3-)Acildeyim (parayı ödedi.indirdi.)
    4-)Planet (parayı ödedi.indirmedi.)
    5-)punkandroll (parayı ödedi.indirmedi.)
  • bide bişi sorucam şimdi 5 kere indirme hakkımız varya olduya ben dün mesela indirirken elektirkler gitti o hakkım gidiyormu? yoksa oyun indikten sonramı geriye 4 hak kalıyor?? merak ettim
  • Hacı 5 farklı makinada indirme hakkın var.
    sınırsız indirebilirsin yeterki indirdigin useri silme
  • reis daha dün hatunla gezerken gördüm oyun hala realde carfourda falan 90-100 tl civarı hani bu uygulama süper 10 tlye aldık oyunu... gerçi senin tayfa sömürdünüz psn oyunlarını ama:) biz bunla idare ediyoruz işte şu killzone diye diyede dilimde tüy bitti reisss 4ü çıkıcak oyunun neredeyse:))) bide kardeşim iftar yapalım bi ara
  • Hacı ben isteyemiyorum ya sanada verdim biliyosun işten gücten vakit bulursam bi aksam iftar acariz beraber
  • beyler biri oyunu alan hesabı açık unutmuş veya onla indiriyor/oyun oynuyor,giremiyorum bir türlü,başkasının hesabıyla giremessiniz diyip duruyor
  • en son acildeyim indirdi oyunu... punkadroll sen hesap bilgilerini aldınmı oyunu satın alan arkadaşdan?
  • Punkandroll'a verdim ben hesap bilgilerini yatırmış o.Sanırım bi tek planet yatırmadı.Acildeyimede verdim çünkü.Bir kişi eksik kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiibaTR

Punkandroll'a verdim ben hesap bilgilerini yatırmış o.Sanırım bi tek planet yatırmadı.Acildeyimede verdim çünkü.Bir kişi eksik kaldı.

dostum ben öğlen yatırmıştım hesabından bakabilirsin,,
  • quote:

Orijinalden alıntı: *planet*

quote:

Orijinalden alıntı: DiibaTR

Punkandroll'a verdim ben hesap bilgilerini yatırmış o.Sanırım bi tek planet yatırmadı.Acildeyimede verdim çünkü.Bir kişi eksik kaldı.

dostum ben öğlen yatırmıştım hesabından bakabilirsin,,

Hocam haber vemrediniz yatırdım diye?Hesabımda 42 lira var.10 lira benim vardı demekki 3 kişi yatırmış.İlk önce denizgoren yatırdı zaten onunkini direk kontrol ettim.Acildeyimde yatırdı ki o makbuzu resim çekip yolladı bana.Ya sen ya da punkandroll dicem o bana pm atıp yatırdım dedi.Anlayamadım bende.
  • pmden mail adresini atar mısın makbuzu yollayayım
  • planetin makbuzunu gördüm ben mailden... punkandrolada zaten ben bilgi vermedim
  • Tekrar almak isteyen bi grup varsa ben de katılmak istiyorum. Aklında olan varsa bana ulaşsın.
  • Valla bende katılmak isterim
  • ben parayı gönderdim ama dekont mailime gelmedi,yarın gelir umarım gelmesse veya para gitmemişse bidaha gönderirim artık,sorun olmaz yani
  • Anlamadığım.Denizgoren,sen punkandroll'a mail göndermediysen o nasıl bana para gönderdi?
  • ne maili dilbatr??? iş bankası hesap bilgilerini kastediyorsan onu ben gönderdim Ama psn hesap bilgilerini yollamadım
  • İş bankasını diyorum tabiki.Psn adresini ben gönderdim.Neyse planeta şu an bi pm attım onu oynalamaz ise onda bi sorun çıkmış sanırım ama punkandrol a da atmıştım pm ondan daha cevap gelmedi yakında belli olur ne olup bittiği.
  • Ben oyunu indirme listesine koydum.Sonra da psn'den çıktım.Ben de sorun yok.
  • Neyse.Punkandroll bilgileri onayladı.Onun yatırdığıymış son 10 lira girişi.Sanırım planet de banka kaynaklı bi sorun çıktı.Biz hallettik ama sorun yok.Herkese iyi oyunlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.