Şimdi Ara

NEYMAR>MESSİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu forumda kendini Madrid Barcelona taraftarı sanıp ne kadar gereksiz kıyaslama muhabbet varsa yapanlara hastayım :)

Futbol konuşmanın en zor yolunu tercih ediyorsunuz, tartışmalar ne mantıklı ne bir sonuca bağlanıyor.
  • Neymari her takima koysan ayni performansinin ustune koyacak sekilde top oynuyor

Messi sadece barcada xavi, iniesta, rakitic vb isimlerle top oynayabiliyor tek basina yaptigi cilginliklar elbet var

Ama neymar hem oynatiyor hem oynuyor

Arada yas farki olabilir ancak neymar messiden cok daha yetenekli bi futbolcu

Messinin futbol zekasina laf etmiyorum ama bana gore neymar net daha iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: madrush x

Neymari her takima koysan ayni performansinin ustune koyacak sekilde top oynuyor

Messi sadece barcada xavi, iniesta, rakitic vb isimlerle top oynayabiliyor tek basina yaptigi cilginliklar elbet var

al işte yoruma bak,gel de ciddiye al şimdi
  • maşık kankan sana mı devretti bu işleri todocum,konuya gel
  • Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-52BC884C3 -- 19 Ağustos 2020; 12:9:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

quote:

Orijinalden alıntı: madrush x

Neymari her takima koysan ayni performansinin ustune koyacak sekilde top oynuyor

al işte yoruma bak,gel de ciddiye al şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: kafasıolmayandahi

Bitik Messi >Kariyerinin Zirvesindeki Neymar

Bitik Ronaldinho>Messi

Oğuzhan'ın sol bacağı> Messi+Neymar+Ronaldinho

Ozan Tufan>Oğuzhan

Çoğumuz seviyoruz sempatik adam filan da az overrated değil şu Ronaldinho da. Adam 2-3 çalım ve bilek hareketi yapıp tarihin en iyisi oldu bazı kişilerin gözünde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mebasta -- 13 Aralık 2017; 21:30:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mebasta

quote:

Orijinalden alıntı: kafasıolmayandahi

Bitik Messi >Kariyerinin Zirvesindeki Neymar

Bitik Ronaldinho>Messi

Oğuzhan'ın sol bacağı> Messi+Neymar+Ronaldinho

Ozan Tufan>Oğuzhan

Çoğumuz seviyoruz sempatik adam filan da az overrated değil şu Ronaldinho da. Adam 2-3 çalım ve bilek hareketi yapıp tarihin en iyisi oldu bazı kişilerin gözünde.

Sorma hocam kariyerinin yarisindan fazlasini yatarak gecirdi adam..

Bu arada konu talihsiz olmuş

• Göztepe derken?

Ayrımcılıkçı, etnik siyasetçi, kendi İspanya'nın resmi dili yerine kendi etnik dilini konuşan,

referandum ayağıyla sandık kuran, özerklik isteyen,

Formasına kendi paçavrasının rengini veren bir takımla

Sen Göztepe'yi nasıl bir tutarsın

Gir Karşıyaka de o Barcelona'ya daha çok benzer buçuklular, Git Amed sportif de, Diyarbekirspor de Bunlarla anılabilir Barcelona ancak

Göztepe'min adını almadan önce 2 kere düşün. Her fırsatta İzmirin ve ülkenin değerlerine sahip çıkan bir camiayla, Kendi ülkesinden ayrılmayı isteyen, etnik siyasete alet olmuş bir takımı bir benzetme içine sokamazsın

Terbiyesizleşme!!!

sen ne içiyorsun da Barcelona ile Göztepe'yi benzetme durumuna giriyorsun.
  • winwin35 kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: winwin35

Göztepe derken?

Ayrımcılıkçı, etnik siyasetçi, kendi İspanya'nın resmi dili yerine kendi etnik dilini konuşan,

referandum ayağıyla sandık kuran, özerklik isteyen,

Formasına kendi paçavrasının rengini veren bir takımla

Sen Göztepe'yi nasıl bir tutarsın

Gir Karşıyaka de o Barcelona'ya daha çok benzer buçuklular, Git Amed sportif de, Diyarbekirspor de Bunlarla anılabilir Barcelona ancak

Göztepe'min adını almadan önce 2 kere düşün. Her fırsatta İzmirin ve ülkenin değerlerine sahip çıkan bir camiayla, Kendi ülkesinden ayrılmayı isteyen, etnik siyasete alet olmuş bir takımı bir benzetme içine sokamazsın

Terbiyesizleşme!!!

sen ne içiyorsun da Barcelona ile Göztepe'yi benzetme durumuna giriyorsun.

Katalonya mevzusunu, bizim Türkiye - Kürdistan konusu ile karştırıyorsun ama halbuki durum öyle değil. Biraz araştır.

• Messi saf yetenek olarak arşın arşın önde Neymar'dan ..

Dribbling

Sprint Hız/Hızlanma

Vision

Vuruş Teknikleri vs..

Her konuda üstün ..

Neymar'ın en büyük özelliği estetik skilleri ..

Her zaman derim estetik skiller özünde kusur kapatıcıdır .. Messi , Maradona gibi saf dribbling yeteneği ile top sürerek çalımlamaktır en zoru .. Ve bu eksikliklerini de elastico , reverse elastico , rainbow vs.. gibi skillerle kapatmaya çalışırlar ..

• quote:

Orijinalden alıntı: ComicsCİ

Messi saf yetenek olarak arşın arşın önde Neymar'dan ..

Dribbling

Sprint Hız/Hızlanma

Vision

Vuruş Teknikleri vs..

Her konuda üstün ..

Her zaman derim estetik skiller özünde kusur kapatıcıdır .. Messi , Maradona gibi saf dribbling yeteneği ile top sürerek çalımlamaktır en zoru .. Ve bu eksikliklerini de elastico , reverse elastico , rainbow vs.. gibi skillerle kapatmaya çalışırlar ..

''Futbol basit bir oyundur,zor olan basit oynamaktır''

Yani maradona,messi falan futbolu basit oynuyorlar aslında.Hiç yanıltıcı hareketlere,step-overlara, flip floplara falan ihtiyaç duymuyorlar sadece top sürerek adam geçiyorlar.Cruyff bunu anlatmak istemişti herhalde.

Yani messinin çalımlarına bakıyorsun mesela,hiçbir özellik yok.İnsanın içinden ''ne olacak la ben de yaparım'' demek geliyor.O kadar basit geliyor göze yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil Türk Kanı -- 27 Aralık 2017; 21:36:7 >

• Sen de az troll değilsin
  • özledim seni masik gruptan da ciktin.

• Bu nasıl bi konu ya, seviye bu kadar düşmemeli. Messi, Ronaldo falan bunlar çok özel adamlar, diğerleri ile karşılaştırmak çok saçma. Messi saf yetenek Ronaldo ise tamamen çalışma ve azmin oluşumu. Neymar çöp fransa liginde istediği kadar şov yapabilir ama asla bu kalibrede bi futbolcu olabileceğine inanmıyorum.

• tsubasa reyiz de bana destek veren neymar 220 etmezmis konusunu actigina göre up

• quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

quote:

Orijinalden alıntı: ComicsCİ

Messi saf yetenek olarak arşın arşın önde Neymar'dan ..

Dribbling

Sprint Hız/Hızlanma

Vision

Vuruş Teknikleri vs..

Her konuda üstün ..

''Futbol basit bir oyundur,zor olan basit oynamaktır''

Yani maradona,messi falan futbolu basit oynuyorlar aslında.Hiç yanıltıcı hareketlere,step-overlara, flip floplara falan ihtiyaç duymuyorlar sadece top sürerek adam geçiyorlar.Cruyff bunu anlatmak istemişti herhalde.

Yani messinin çalımlarına bakıyorsun mesela,hiçbir özellik yok.İnsanın içinden ''ne olacak la ben de yaparım'' demek geliyor.O kadar basit geliyor göze yani.

Alıntıları Göster
    cruyffun saçma bir lafı işte, futbol basit bir oyun değil, rekabet üzerine süregelen hiçbir oyun basit olmaz. sanki belli bir puan eşiği varmış da onu aşmaya çalışıyorlarmış gibi boş bir laf. messi basit oynamıyor, yetenekle bezeli olduğu için fark yaratıyor. farkı basit oynayarak yaratamazsın

• Ulan dribbling, dribbling hızı, her türlü pas, uzun, kısa, ara pas vs.. frikik, hızlanma, oyun zekası vs.. vs ...

Hepsinde Messi geldi 31 yaşında hala daha iyi ..

Konuya bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irishman -- 25 Eylül 2018; 20:47:25 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.