Şimdi Ara

Nexus 10 İzlenimlerim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
4.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Geri bildirim için teşekkürler.

Nexus 10, şuan için en hızlı aygıt.

Marka/model, İşletim Sistemi, web tarayıcı programı: JavaScript test sonucu, Webgl test sonucu

1. volkie: Nexus 10, cm10.1 nightly, Aosp browser: 866.8ms, FPS: ?
    2. *: Lumia 920, Windows 8 Phone, IE: 902.1ms, FPS:?
    3. MURATSPLAT: Galaxy Note II, Andorid 4.0.1(stock rom), Maxthon: 1090.3ms, FPS:14
    4. ali277: Artes D712, Android 4.1.1 kendi tarayıcısı: 1171.3ms FPS:?
    5. aytacikinci: Cube U30 GT-H, Android 4.1.1, Boat Browser: 1174.9ms FPS: ?
    6. yclycl: Samsung Galaxy s3, 4.1.2 stock rom, kendi tarayicisi, 1182ms, FPS: 27
    7 .ottmn: ARTES D708, Android 4.1.1, Kendi tarayıcısı: 1222.5ms, FPS: ?
    8. forcsf: Teclast P85 (rk3066), Android ICS 4.0.4(stock rom - rooted), Dolphin: 1349 ms, FPS:4(Opera)
    9. adonise: Ramos W30hd QuadCore/Exynos 4412, Android 4.0.4, Firefox 18: 1407.4ms, FPS:4(Opera 12.0)
    10. Zendagi Migzara: İPad Mini, İOS ?.?, Safari: 1466.3ms
    11. sas_sas: Samsung Gal. Tab 7.7 P6800, JB 4.1.2 PA Custom Rom, Opera:1560ms FPS:30(Modded Stock browser)
    12. MURATSPLAT: Nexus 7, Android 4.2.1(stock rom), Opera 12.0: 1572.9ms, FPS:9
    13. EYgt: Hyundai Rock X, Android 4.1.1, Dolphin HD: 1602.1ms, FPS:4(Opera 12.10)
    14. Eddai: Nexus 7, Android 4.2.1 Xenon HD , Dolphin: 1679.5ms, FPS:9
    15. sas_sas: Samsung Galaxy S, Android 4.2.1 custom rom, Android Tarayıcı: 3050ms, FPS: 4(Opera )

Bir de İpad'i olan birinden bir test sonucu alsak çok iyi olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

quote:

Orijinalden alıntı: commodore

Nexus 10 2 söylentileri dolaşmaya başladı...İddialara göre bu tam da dediğiniz özelliklere sahip... Nexus 7 7 söylentileride var...tegra 4'lü...

Nexsus 10 2 söylentisi nerede hocam ben hiç duymadım. Link varmı ?

Nexus 102 ile ilgili söylentilerden bir kaç tanesi aşağıda...

http://www.brightsideofnews.com/news/2013/1/19/google-to-launch-the-new-nexus-10-tablet-at-mwc-2013-quad-core2c-gpgpu-inside.aspx
    http://www.ubergizmo.com/2013/01/new-nexus-10-at-mwc-2013-rumor/

Nexus 7.7 dedikodusu (LG üretecekmiş, Nexus 5 telefonda geliyormuş)
    http://bgr.com/tag/nexus-7-7/

Samsung Note 8'de doğrulandı bu arada..
    http://www.engadget.com/2013/01/21/samsung-galaxy-note-8-at-mwc/

• quote:

Orijinalden alıntı: volkie

Amerikada ki kuzene google Play store dan aldirdim, 32gb lik 560$ geldi vergisiyle beraber. aldıktan 2 saat sonra tükendi. Şu an hala stokta yok gözüküyor

Dostum bu yoruma göre benim bir sorum var.

Bende bir tanıdığıma Nexsus 10 sipariş ettim. Şubat ayı ilk haftalarında gelicek inşl. Türkiye'ye. Senin kuzen gümrükte falan herhangi bir problem ile karşılaştı mı ? Yada ekstra bir ücret v.s bişey ödedi mi ?
    Beim tanıdığım kabin bagajında getirim problem olmaz dedi. Onun için problem yoksa benim için zaten yoktur ancak kendisi gerçekten hatırı sayılır birisidir, ufakta olsa bir problem yaşamasını istemem bu konuda.
    Onun için biraz bilgilendirirsen sevinirim. Hem bende karşılamaya gittiğimde hazırlıklı olurum.

Cevabını bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Edit: Ayrıca güle güle kullan, umarım ben de bir an önce kavuşurum bu cihaza :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wasded -- 30 Ocak 2013; 23:14:34 >

• Yaninda getirdigin esyalara gumruk uygulayamazlar, benim dersin hediye getirdim dersin, alcam satcam dersin vs vs karisamazlar, yaninda getirme hakkin var, kuzenim bir seferde 3 laptop 2 iphone, foto makinesi xbox ve ipad getirdigini bilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Almanya'da nereden alabiliriz bu cihazı? Satürn, Media Markt gibi büyük marketlerde bulamadım.
  • quote:

Yaninda getirdigin esyalara gumruk uygulayamazlar, benim dersin hediye getirdim dersin, alcam satcam dersin vs vs karisamazlar, yaninda getirme hakkin var, kuzenim bir seferde 3 laptop 2 iphone, foto makinesi xbox ve ipad getirdigini bilirim

Cevabın için tesekkür ederim.

Maşallah yurtdışını taşımışsınız bu arada :)

Tekrar tesekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslane5

Arkadaşlar Almanya'da nereden alabiliriz bu cihazı? Satürn, Media Markt gibi büyük marketlerde bulamadım.

emin degilim ama almanya google store sitesinden alabilirsin tabi varsa ingilterede vardi
  • Bir çok arkadaş illaki garantili alın, garanti çok önemli, İst. Bil. den tablet alınmaz, garantisine güven olmaz demiş. Yav Allah aşkına varsa başka garantili satan bir yer söyleyin oradan alalım. Elbette garanti çok önemli ama başka yer yok işte. Türkiyeden faturalı almak istiyorsak İst. Bili. den başka seçenek yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: commodore

Başka bir baslikta yazdığım gibi, Nexus 10'a getirilen en büyük eleştiri light bleed denilen portrait modunda sag alt kosede olan ışık sizmasidir. Film izlerken ve ekran karanlık oldugunda dikkat çekiyormuş. Google'da arattirin cok mesaj göreceksiniz. Her cihazda olmuyor, bazılarında dikkat çekmeyecek kadar az oluyormuş.

ABD'de su anda Google store'da tüm modeller online satışta. Stables ve Walmart magzalarında bulmakta mümkün. Alırken açılmış kutuları almayın. Baskasının iadesi olabilir.

isik sizmasi lcd ekranlarin kaderi yapacak birsey yok, daha once ipad 3. jenerasyon vardi bende inan onda bundan daha fazla isik sizmasi vardi, kafaya takilacak bir olay degil bana gore, cok pinpirikli adamlar kafaya takip abartiyorlar bu isik sizmasini. kendini karanlik odaya kapatip siyah ekran acip kasmaya gerek yok bence, boyle bir olayin oldugunu bilmeseler belki haberleri olmayacak,
    ipad 3 isik sizmasi diye aratirsan googleda sikayetler nexus 10'u 100'e katlar.

İnsanlar reklam istiyor çevresinde nexus kullanan olmasını istiyor o yüzden almamak için sebep doğabilir anında

nexus ipad kadar meşhur olsaydı kimse sallamazdı light bleed i

Nexus 10 İzlenimlerim

• quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Bir çok arkadaş illaki garantili alın, garanti çok önemli, İst. Bil. den tablet alınmaz, garantisine güven olmaz demiş. Yav Allah aşkına varsa başka garantili satan bir yer söyleyin oradan alalım. Elbette garanti çok önemli ama başka yer yok işte. Türkiyeden faturalı almak istiyorsak İst. Bili. den başka seçenek yok.

aynen öyle ABD fiyatının 300 TL fazlası ile de almış olacağız ama herkes bol keseden atıyor. Birinin kankası var birinin teyzesi. Forumdan biri olsada 1000 TL versek diyorlar İB ye güvenmeyin forumdaki birine güvenin diyorlar. Mantık olarak ben bittim galiba yada gerçekten mantık yok bu önerilerde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

aynen öyle ABD fiyatının 300 TL fazlası ile de almış olacağız ama herkes bol keseden atıyor. Birinin kankası var birinin teyzesi. Forumdan biri olsada 1000 TL versek diyorlar İB ye güvenmeyin forumdaki birine güvenin diyorlar. Mantık olarak ben bittim galiba yada gerçekten mantık yok bu önerilerde :)

Çok haklısın. Niyetlendik şu makinayı alalım diye, yok İB den alınmazmış ama garanti şartmış. Sanki bütün elektro marketlerde satılıyorda biz de saf gibi İb den alacaz diye inat ediyoruz. Yok işte , başka yerde yok !
  • la dısarda fatura vermiolarmı bide istanbul bilişimde yedek parca yok adamlar nerden buluo bu parcaları bi sorun oldugunda anlamadım gitti ne garip ki 400tllik fark az değil yani garanti vermesinler normalfiyatına alıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolferto

la dısarda fatura vermiolarmı bide istanbul bilişimde yedek parca yok adamlar nerden buluo bu parcaları bi sorun oldugunda anlamadım gitti ne garip ki 400tllik fark az değil yani garanti vermesinler normalfiyatına alıyım

İmkanımız olsada aldırsak dışardan ama öyle bir şansımız yok maalesef. Dışardan aldığımız ürünün faturası olsa ne olur olmasa ne olur, önemli olan garanti.İB. iyi yada kötü, sorun olduğunda enazından karşında biri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

quote:

Orijinalden alıntı: wolferto

la dısarda fatura vermiolarmı bide istanbul bilişimde yedek parca yok adamlar nerden buluo bu parcaları bi sorun oldugunda anlamadım gitti ne garip ki 400tllik fark az değil yani garanti vermesinler normalfiyatına alıyım

İmkanımız olsada aldırsak dışardan ama öyle bir şansımız yok maalesef. Dışardan aldığımız ürünün faturası olsa ne olur olmasa ne olur, önemli olan garanti.İB. iyi yada kötü, sorun olduğunda enazından karşında biri var.

ne diom bak bana garanti vermesinler 399 dolara hemen alıyım 1yıl uluslar arası garantisi var zati 7 gün içinde ayıplı ürünü geri almak zorundalar 7 gün sorun çıkmassa zaten bida sorun çıkmaz 7 gün değişim garantisi olmak zorunda

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.