Şimdi Ara

Next YE-GA 5720, YE-G 525 ,YE-G 545 Navigasyon Cihazları (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
832
Cevap
4
Favori
61.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zaten cihazınız garanti dahilindedir BURADAN telefonla irtibata geçip acil olduğunu söylerseniz yardımcı olabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

zaten cihazınız garanti dahilindedir BURADAN telefonla irtibata geçip acil olduğunu söylerseniz yardımcı olabilirler.

Tesekkürler garantisi devam ediyor. Birde cok geç sinyal buluyor bir türlü anlamadım ?
  • quote:

benim göruşum next 545 in o parayi kesinlikle haketmediğidir.

Ben bu cihazı kullanıyorum. Çokta memnunum. Hepsiburadadan almıştım hiçbir sıkıntı yaşamadım diyebilirim. Sizin kızdığınız nedir acaba?
  • anlıyamıyorum bazıları geç buluyor diyor bazılkarıda sorun yok diyor
    bir ürünü almak istiyorsun baslıyorsun araştırmaya tamam budur diyorsun aradan biri çıkıyor bir de şöyle model var başlıyorsun tekrar araştırmaya yine biri çıkıyor aynı özlelliklerde su marka var
    anlatmak istediğim ürünler hakkında yorum yapanlar daha belirtici yorum yaparlarsa daha iyi olur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozbii

bir çok sitede 270TL, bimeks webe özel kargo dahil 186 tl ye geliyor. Sipariş veriyorum o zaman :) elime ulaştığında yorum yaparım

Hayırlı olsun İzlenimlerinizi bekliyoruz

Cihaz elime geçen hafta ulaştı. Geçen hafta sonu ve bugün Antalya'da kullandım. Genel olarak üründen çok memnunum. Bağlanma hızı gayet başarılı, rotadan çıktığımda yeni rota hesaplama çok hızlı, cam tutucusu gayet sağlam, kasası çok şık... Kısacası alacak arkadaşlara tavsiye ederim.
  • quote:

zaten cihazınız garanti dahilindedir BURADAN telefonla irtibata geçip acil olduğunu söylerseniz yardımcı olabilirler.

araç şarj cihazı aracın cakmaklık sigortasını attırıyordu saolsun imkansız nickli arkadas sayesinde servisi aradım durumu anlattım 24 saat içinde şarj cihazı gönderdiler hızlı yardım ve gönderi için next e cok tesekkürler servis hızı için bile alınır bir cihaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mcelik37

quote:

araç şarj cihazı aracın cakmaklık sigortasını attırıyordu saolsun imkansız nickli arkadas sayesinde servisi aradım durumu anlattım 24 saat içinde şarj cihazı gönderdiler hızlı yardım ve gönderi için next e cok tesekkürler servis hızı için bile alınır bir cihaz..

Sizden ücret ne aldılar ? Malum neredeyse tüm firmalar kargo bedeli alırlar,ve yolladıkları cihazın parasını isterler,yada bozulanı isterler teknik servis kontrol vs vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

quote:

Orijinalden alıntı: Mcelik37

quote:

Sizden ücret ne aldılar ? Malum neredeyse tüm firmalar kargo bedeli alırlar,ve yolladıkları cihazın parasını isterler,yada bozulanı isterler teknik servis kontrol vs vs.

özürdilerimgec cevap veriyorum tatilde olduğum için ara sıra bakabiliyorum foruma

ben servisi aradım araç şarj cihazı sigorta attırıyor dedim arıza yapmıstır hemen yenisini gönderelim dediler adresimi aldılar ücretsiz olarak gönderdiler cihazımın garantisi devam ettiği için sanırım ücret talep etmediler. kargoyu ben teslim almadığım için ücret ödendimi bilmiyorum kardeşim almıs onada sormadım ücret verdinmi diye :))

• NEXT YE 5720 cihazımda aldığım günden beri olan GPS' e bağlanamama sorunu halen devam ediyor. 2 defa servise gitti. Hatta ikinci gidişinde cihaz değişti ancak sorun hala devam ediyor.
    Lanet olsun bana kalsa navigasyonla işim olmaz. Eşim istedi diye aldım ama bir türlü kullanamadık şu mereti
  • Next YE 5720 ile ilgili yazdığım sorunu Sn. DH Yönetimi konuyla alakasız diye silmiş.
    Saygılarıjı sunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Next YE 5720 ile ilgili yazdığım sorunu Sn. DH Yönetimi konuyla alakasız diye silmiş.
    Saygılarıjı sunuyorum.

Mesajınız silinmemiş gece mesajınız yönetici onayına düşmüş bu nedenle uyarı gelmiş olmalı.Mesajınız onaylandı ve şu an gösterimde.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Teşekkür ederim...
  • next firması servis olarak iyi. ancak uydu cihazım vardı. arıza yaptı. tam 2 ay yapılmadı. defalarca gittim geldim cihazı bile bulamadılar. ben de perpadaki merkezine şikayet etti. ertesi gün servisten aradılar. dediler gelin yeni cihaz vereceğiz. bir de söylendi adamlar kardeşim insan bu kadar sık boğaz edilir mi :) ankarada ulustaki osmanlı teknik isimli servisinden uzak durmanızı öneririm. direk merkeziyle muhatap olun.
  • bu aletin pil problemi beni şişirdi artık. Aleti evde ful dolduruyorum. arabaya koyup başladığımda 20-25 dakika sonra, pil zayıf uyarısı geliyor. nasıl yaparım ben bu işi. servisleri nerede?

bir de birçok şey yazılmış çizilmiş. sonuçta olay yazılımla ilgili. ben de birçok kere pencereden atmak istedim. hatta birkaç hafta önce italya'ya seyahate giderken bir harita da kiralayarak gittim. eğer next'in her söylediğini dinleseydim, muhtemelen 300-400 km fazladan yapardım. beni floransa-roma arası dümdüz otobandan 10 kere çıkarmak istedi. dayanamadım, google mapsden de baktım, anlam veremedim.
    özellikle yol ayrımlarında rezalet Başarısoft/Igo. Bunu kesinlikle söyleyebilirim. Her yol dönüşünde pür dikkat, hem sesli komutu, hem haritayı hem de yolu izlemek gerekiyor. E tabi otobanda belli bir hızda giderken bunları yapamıyorsun. Sağolsun beni çok güzel dolandırdı italyada. ki gitmeden bütün rotamı çıkarmama rağmen. istanbuldakileri saymıyorum bile

• Pil hariç yazdıklarınızın italya vs cihazla alakası yok maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

Pil hariç yazdıklarınızın italya vs cihazla alakası yok maalesef

İşin açıkcası, cihazı çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Tercih meselesidir tabi. Fiyat/kalite oranı iyi sayılabilecek bir ürün tabi ama aynı fiyat aralığında daha iyisi var tabiki.
    Ben bu aleti satıp bir garmin handheld almayı planlıyorum zaten.

Almak isteyenlerin de kesinlikle deneme süresi içinde kullanıp memnun kalmazsa iade etmeli. bunu göz ardı etmeyin. GPS cihazları cidden sinir bozucu olabiliyor, ve geri vermek için de geç kalmış olabiliyorsunuz. Ama Başarısoftun daha çok çalışması lazım. Tabi bir de bu pil sorunu çözülmeli ...
  • Pil sorunu diye bir şeyde yok eğer şarj ile alakalı sorun yaşıyorsanız firmanın destek mailine mail ile 24 saat ulaşabiliyorsunuz zaten Ayrıca bence Garmin almayın çünki o da Başarsoft kullanır.
  • Sayın @Myung , sıklıkla yurt dışı planınız olacaksa TomTom cihazlara bakın; zira TeleAtlas Harita Avrupa'da 1 numaradır.

Garmin derseniz; Türkiye'de Başarsoft; Avrupa'da Navteq Harita kullanırsınız. Navteq Haritaları TA kadar iyi değildir özellikle güney Avrupada.

iGO Haritalar ile İtalya ve İspanya seyahati tam bir çılgınlık olur; olmuş da

Alacağınız cihaz da BUDUR !

Bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 22 Ağustos 2012; 20:36:02 >

• 545 cihazı gps yeniden başlat yapılmasına rağmen uydu bulmuyor.neden yapabilir.daha önce herhangi sorun yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miralge

545 cihazı gps yeniden başlat yapılmasına rağmen uydu bulmuyor.neden yapabilir.daha önce herhangi sorun yoktu.

cihazı pc ye bağlayıp pnd/gps klasörü içindeki save klasörünü pc ye yedek alıp cihazdan komple silin cihazı açık alanda açıp deneyin..
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.