Şimdi Ara

Next YE-G 525-545 & Telefunken TLF 250-350 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
0
Favori
12.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • onu henüz denedmedim çünkü cihazı daha yeni aldım ama açıkcası şuana kadar diğer cihazlarımda dahil hiç multimedya denemedim navigasyon cihazlarında
  • Bende Piranha Galileo var. 5 inch, Bluetooth, Av-In ve İgo var.Dahili hafızada 2 Gb oldukça iyi. 4 gb lik kart taktım, sorunsuz çalışyor. İGO yu ister dahili hafızadan isterseniz harici karttan hafızadan çalıştırabiliyorsunuz. Mesela dahili hafızaya İGO 8, harici hafızaya da Primo yükleyip seçim yapmak mümkün.harita başarsoftun zaten. Film izlenebiliyor ve mp3 çalıyor. Benim grödüğüm tek kötü yanı şarjımım uzun gitmemesi. Ben 1 sene önce almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arif32 -- 10 Temmuz 2011; 2:25:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan2012

quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

quote:

Açıkcası, Nextlerden umutluydum ama, Arka görüş için AV-In özelliği olmaması beni üzdü.
    Dediğiniz gibi Asıl işlevi iyi yapmalı.
    Önerilerde Next 525 dikkat çekici idi; Bluetooth geçtik de arka kamera özelliğide olmaması beni düşünürdü.
    Tavsiyeniz nedir.Paylaşmanızı rica ederim.
    Saygılar

ben ilk önce navking kullandım ( 1 haftada sattım ) sonra Next 4624 aldım yaklaşık 1 yıl kullandım çok memnundum , onuda sattım şuan Next 525 kullanıyorum ve çok çok memnunum.herşeyden önce işlemcisi çok hızlı inanılmaz fark atıyor diğer cihazlara , anında ürün desteği var.igo primo 1.2 yazılımı var , 3 yıl ücretsiz güncelleme var.son olarak bence en önemlisi Başarsoft harita kullanıyor , kesinlikle tavsiye ederim

Üstat NEXT 525 de durum nasıl yani,Navigasyon esnasında multimedya aynı anda çalışıyormu?

evet navigasyon esnasında mp3 çalabiliyor
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yani MP3 veya radyo açık iken sesi kıspı sağa sola diyip sonra ses yükseliyormu.
    Video dosylarıda mı bu şekilde.
    saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: arif32

Bende Piranha Galileo var. 5 inch, Bluetooth, Av-In ve İgo var.Dahili hafızada 2 Gb oldukça iyi. 4 gb lik kart taktım, sorunsuz çalışyor. İGO yu ister dahili hafızadan isterseniz harici karttan hafızadan çalıştırabiliyorsunuz. Mesela dahili hafızaya İGO 8, harici hafızaya da Primo yükleyip seçim yapmak mümkün.harita başarsoftun zaten. Film izlenebiliyor ve mp3 çalıyor. Benim grödüğüm tek kötü yanı şarjımım uzun gitmemesi. Ben 1 sene önce almıştım.

IGO8 ile Primo arasındaki düşünceleriniz yorumunuz nedir?
    Araçda devamlı şarj ile kullanılabiliyormu bu cihazlar.
    Saygılar
  • quote:

Yani MP3 veya radyo açık iken sesi kıspı sağa sola diyip sonra ses yükseliyormu.
    Video dosylarıda mı bu şekilde.
    saygılar

Arka planda mp3 çalarken navigasyondan yönlendirme sesi geldiğinde mp3 sesi tamamen kapanıyor yönlendirme sesini yapıyor sonra mp3 kaplığı yerden devam ediyor.Yani sesler üst üste binmiyor.
  • 1 haftadan berri next ye-g 545 kullaniyorum.Suan tatildeyim alanya'da ankara'dan geldim.arladaslar gerçekten diyorum pişman olmuyacaginiz bir cihaz zaten yazilima sözümüz bile olamaz,musteri desteği süper,bazı arkadaşlar fm trans.kötü cızırtılı falan var diyorlardi sonuçta gerçekten büyük şehirlerde boş frekans bulmak zor.ama şunu soyleyeyim bu cihaz öyle arkadaslarin dediği gibi.cizirdamiyo ha sehir icinde çok kaliteli sesde veriyo demiyorum ama bence yeterli,cihazi açar açmaz uyduya bağlanması süper,bi arkadaş zannediyorum demiştiki dönüşlerde 5 6 sn geç gösteriyor bende denedim onu alakasi yok muhtemelen bu arkadas örnek vermek gerekirse cihaz sol dedi buda sağ yapti ondan olmasi gerek.çünkü bu sebep gerçekten benim için çok onemliydi
    Özellikle cihaz gelince bunu test ettim.Bu testdende geçti.bluetooth süper cihazla eslestirdim araca girer girmez baglaniyo telefon bağlantılarında eller serbest arka tarafta oturanlar dahi rahatlikla görüşme yapabiliyor,arkadaşlar bana göre tek olumsuz yanı ekran fakat diğeri cihazlara göre kıyaslarsak ayni suan bence bu cihazlarda bu aletin bi iyisi ekranin azdaha canlı göstermesi sanirim.çok kötü demiyorum idare eder.navigasyon esnasinda iyi fakat film falan izleme konusunda havanin birazdaha karanlık olmasi lazım(bence bukadarida olsun:) ) arkadaşar ben tavsiye ederim alın derim.şimdiye kadar aldığım elektronik cihazlarda pişman olmadığım tek cihaz.sizlere biraz yardimci olabildiysem ne mutlu bana

• 545 in ekranı ile 525 ekranı yansıma ve gündüz kullanımda karşılaştırabilen arkadaş varmı?
  • quote:

quote:

Bende Piranha Galileo var. 5 inch, Bluetooth, Av-In ve İgo var.Dahili hafızada 2 Gb oldukça iyi. 4 gb lik kart taktım, sorunsuz çalışyor. İGO yu ister dahili hafızadan isterseniz harici karttan hafızadan çalıştırabiliyorsunuz. Mesela dahili hafızaya İGO 8, harici hafızaya da Primo yükleyip seçim yapmak mümkün.harita başarsoftun zaten. Film izlenebiliyor ve mp3 çalıyor. Benim grödüğüm tek kötü yanı şarjımım uzun gitmemesi. Ben 1 sene önce almıştım.

Saygılar

http://forum.donanimhaber.com/m_43056379/tm.htm buradan yazılım karşılaştırmasına bakabilirsin. TLF 350 arabaya binince çakmaklığa takıyorum bir sıkıntısı olmaz Yazımım konusunda kesinlikle Primo 1.2 bu next te var TLF 350 de Primo 1.1 Primo yazılımı çok iyi xp ile win7 arasındaki fark gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 10 Temmuz 2011; 12:29:12 >

• benim aklıma taklan birşey var... next'in 545'inde 533mhz,, 525'inde 600mhz işlemci var... bt ve hd ekran farkı var... tercih ne olmalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: azraelhusam

benim aklıma taklan birşey var... next'in 545'inde 533mhz,, 525'inde 600mhz işlemci var... bt ve hd ekran farkı var... tercih ne olmalı?

BT lazım değil derseniz 525 derim.Kullanıyorum memnunum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

quote:

Orijinalden alıntı: semih37

http://www.dailymotion.com/relevance/search/semihnural#hp-h-9
    tlf 350- burada çekimler var fikir verecektir

Sn.semih37,

Kapalı alanda uydu bulma çekiminizi ve diğer çekimleri izledim.ellerinize ve emeğinize sağlık. 2 sorum olacak,

1-.Kapalı alanda uydu bulma kısmındaki Primo ekran görüntüsü üzerindeki durum çubuğu nedir? (Benim cihazımda bu şekilde bir çubuk yokta)
    2- Sizin cihazınızın arayüzü diğer videodaki (tlf 350 video) gibimi? yoksa menü programı gibi birşeylemi yaptınız onu?

Teşekkürler

x-calibur bu iletinizi atlamışım
    bu uydu görüntüsü 1.1 de ve 1.2 de navigasyon menüsünde var telefunken e has değil
    arayüz hepsinde olduğu gibi
    tabi başka şeylerde yapmak mümkün ama legal değil

• quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

quote:

quote:

Saygılar

http://forum.donanimhaber.com/m_43056379/tm.htm buradan yazılım karşılaştırmasına bakabilirsin. TLF 350 arabaya binince çakmaklığa takıyorum bir sıkıntısı olmaz Yazımım konusunda kesinlikle Primo 1.2 bu next te var TLF 350 de Primo 1.1 Primo yazılımı çok iyi xp ile win7 arasındaki fark gibi.

sayın ertanx pirimo 1.1 ile 1.2 arasında farklar nelerdir?
    dahamı hızlı çalışıyor 1.2
    belkide xp ile vista örneği verirsek uygun olmaz mı

• quote:

x-calibur bu iletinizi atlamışım
    bu uydu görüntüsü 1.1 de ve 1.2 de navigasyon menüsünde var telefunken e has değil
    arayüz hepsinde olduğu gibi
    tabi başka şeylerde yapmak mümkün ama legal değil

Evet telefunkene has bir olaymış, sizin diğer konudaki mesajlarınızda da gördüm, üstteki bar her cihazda çıkmıyor :) Sizin cihazın Primo görünümleri farklı, daha değişik.

Neden Legal olmasın ki :) Menü programı kullanmanın nesi illegal olabilirki? Kim dediyse bilmediğinden üfürmüş :)

• quote:

sayın ertanx pirimo 1.1 ile 1.2 arasında farklar nelerdir?
    dahamı hızlı çalışıyor 1.2
    belkide xp ile vista örneği verirsek uygun olmaz mı

Primo 1.2. benzin parasına ortak oluyor :) Bu primolarda tuhaf oldu, 1.1 yapıyor denenler 1.0 da çıkıyor, içindeki lisanslarla alakalı özellikler oluyor garip tuhaf. Bu NNG nin orjinal sitesinden bakıpta kanmamak lazım orda yazanların çoğusu gördüklerimizde olmuyor. Ek lisans yada bilmem nelere tabii oluyor. hatta bazısı sys kodu yazarsan çıkıyor

• sayın imkansızın vermiş olduğu bir görüntü üzerine sorduğum soru üzerine kendinden gelen cevapla bu görüntüye ulaştım bu görüntü navigasyon menüsünden ulaşılması hasabiyle igoprimo1.2-amigo-primo8 gibi proğramların kurulması legal değil demek istemiştim sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: _imkansız_

Biz burada hiç birşeyi üfürmedik sayın calibur üslubunuza dikkat ediniz.Siz paylaşın biz bakarız legal veya illagal olduğuna .
    Konu cihaz tavsiyesidir başlığa uygun devam etsin lütfen.Konu ile alakasız mesajları silmek zorunda kalmayalım.Farklı konu tartışacaksanız ya uygun başlıkta yada yeni konu açarak devam edebilirsiniz.

Neyi paylaşacam anlamadım sayın _ikansız_ neye dikkat edecem onuda anlamadım? Üfürmüs dediğim şet sizin dediğiniz şeylerlemi alakalı da bu şekilde deavm ediyorsunuz? Ben menü programından bahsediyorum siz neden bahsediyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

quote:

Orijinalden alıntı: _imkansız_

Biz burada hiç birşeyi üfürmedik sayın calibur üslubunuza dikkat ediniz.Siz paylaşın biz bakarız legal veya illagal olduğuna .
    Konu cihaz tavsiyesidir başlığa uygun devam etsin lütfen.Konu ile alakasız mesajları silmek zorunda kalmayalım.Farklı konu tartışacaksanız ya uygun başlıkta yada yeni konu açarak devam edebilirsiniz.

Neyi paylaşacam anlamadım sayın _ikansız_ neye dikkat edecem onuda anlamadım? Üfürmüs dediğim şet sizin dediğiniz şeylerlemi alakalı da bu şekilde deavm ediyorsunuz? Ben menü programından bahsediyorum siz neden bahsediyorsunuz?

Burada menü programı skin vs paylaşıldı diye kimseye ceza verilmedi yada mesajı silinmedi.Arkadaşın dediği ıgo yazılımlar bunları burada paylaşılmayacağını yazdı ve doğru yazdı burada lisanslı yazılım paylaşımı yok kurallar gereği yasak..

• Biz burada hiç birşeyi üfürmedik sayın calibur üslubunuza dikkat ediniz.Semih37 yazmış ne demek istediğini.Siz paylaşın biz bakarız legal veya illagal olduğuna .
  • YE-GA 5720 hakkında bilginiz ve tecrübeniz varmı Sayın üyeler.
    Teş.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.