Şimdi Ara

Next YE-G 515, YE-G 535 Yeni Navigasyon Cihazları (AtlasV 664 Mhz) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
757
Cevap
9
Favori
70.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • next pazardan alışveriş yapmadım ama BURADAKİ siteden alışverişim oldu sorun yaşamadım aynı gün kargo yaptılar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Arkadaşlar 535 cihaz eline geçen varsa biraz bizi aydınlatabilirmi? Resim video vs. ekleyerek. artılarını eksilerini yazarak.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: |cash|

quote:

Orijinalden alıntı: wordstoxic

Bugun 535 siparisini verdim yarin. Elime gecer gecmez resimlerini ve yorumlarimi paylasirim.

hangi siteden aldın?

Gittigidiyordan aldim kardes

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Bugun 535 siparisini verdim yarin. Elime gecer gecmez resimlerini ve yorumlarimi paylasirim.

hangi siteden aldın?

Gittigidiyordan aldim kardes

hangi dükkandan link verebilirmisin?
  • Powerhd diye bir satici varhttp://profil.gittigidiyor.com/powerhd

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mtk8600

quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Bakalım fiyatlar belli olsun da bugün-yarın...

199 tl yeni modeli 515
    http://www.nextpazar.com/default.asp?git=9&urun=160

535 modeli 229 tl
    http://www.nextpazar.com/default.asp?git=9&urun=161

nextpazar gübenilir bir sitemi, sipariş vereyim mi?

next yetkili bayisidir. Güvenle alabilirsiniz.

• Bende 535 düşünüyorum yalnız fiyatı aklıma şüphe düşürdü.
    Bu tmc özelliği bu cihazlarda yok sanırım.Bilen arkadaşlar yararlı bir özellikmidir.Ne işe yarar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkin11

Bende 535 düşünüyorum yalnız fiyatı aklıma şüphe düşürdü.
    Bu tmc özelliği bu cihazlarda yok sanırım.Bilen arkadaşlar yararlı bir özellikmidir.Ne işe yarar.

Tmc özelliği satılan çoğu cihazda yok desteği var.TMC yayını verildiği zaman aparat satın alarak yayınları alabilirsiniz,,şu an için sadece istanbulda olacak sanırım,işe yararmı yaramazmı buda belli değil.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkin11

Bende 535 düşünüyorum yalnız fiyatı aklıma şüphe düşürdü.

TMC özelliği hiç bir cihazda yok ki, TMC aparatı alırsınız veya kutudan çıkar takar TMC verisini almaya başlarsınız. Ha, bir de abonelik söz konusu...

Yazılımsal olarak cihazlarda TMC altyapısı olsa bile -ki Next'lerin hepsinde var- antensiz kullanılamaz.

Takılmayın bu küçük ayrıntıya; 535 iyi bir cihazdır; daha yeni ve daha yüksek sürüm yazılım barındırıyor çünkü
  • next 535i kullanma imkanı bulan var mı acaba?
  • Teşekkürler bilgiler için.
  • Yakın zamanda 555-565 modelleride çıkacak galiba, bakalım onlarda ne gibi extra özellikler olacak...TMC si falan içindemidir ki?
  • İki yeni model daha geliyor NEXT'ten

YE-G555 ve YE-G565

Yeni Modeller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 7 Haziran 2012; 8:55:35 >
  • TV li model de varmı ki :)
  • bende nihayet nextburada.com dan ye-g 535 siparişini verdim,bugün kargoya vereceklermiş hayırlısıyla.
    dd252admin arkadaşa da pm.den yardımları için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stuka -- 8 Haziran 2012; 15:11:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stuka

bende nihayet nextburada.com dan ye-g 535 siparişini verdim,bugün kargoya vereceklermiş hayırlısıyla.
    dd252admin arkadaşa da pm.den yardımları için teşekkürler.

Hayırlı olsun cihazınız. Yardımcı olabildiysem ne mutlu
  • Merhaba,
    G 525 modelini almak için araştırma yaparken G 535'in çıktığını öğrendim hem de gayet makul bir fiyatla. Bu ürünün MediaMarkt'lara gelip gelmediğine dair bir bilginiz var mı? Müşteri hizmetlerini aradım ancak bir türlü kimseyle görüşemedim.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminnarin

Merhaba,
    G 525 modelini almak için araştırma yaparken G 535'in çıktığını öğrendim hem de gayet makul bir fiyatla. Bu ürünün MediaMarkt'lara gelip gelmediğine dair bir bilginiz var mı? Müşteri hizmetlerini aradım ancak bir türlü kimseyle görüşemedim.

Teşekkürler.

Direk next'i arayıp sorsaydınız oraya ürün verip vermediklerini söylerlerdi,vermişlerse hangi magazalarda olduğunu öğrenebilirdiniz.
  • ÖNCELİKLE NEXT FİRMASINDAN BİR TALEP
    Satılan cihazların özelliklerini satıcılar göstermek için biraz zaman harcasınlar. Duyarlılıkları daha çok uydu sistemlerine odaklı.

Ayrıca ; Ne o öyle karınca gibi yazılmış minicik bir açıklama kitapçığı. Gözlükle bile okuyamıyorum. Müzik telefon işlerini okuyamadım. Büyüteç alınca olurum artık. O zaman kadar da model geçer.

2 gündür 535 le ilgili gözlemlerim;

sadece 1 yere tam götürdü. Bizim eve bile gidemiyor. evin dibindeki sokaktan giriş yapacağımıza dolandırmaya başlıyor. Yaw ev işte duvarın dibinde diyom olmuyo. Aşşa gitcen diyo
    Eyüp de bir akrabaya gittim. Giderken tuttu trafiğe kapalı yola gir diyo. Ben tutturdum girmem diye. yok ille girecen. yahu dedim orası belediye araçları giriyo baksana yol bariyeri var dedim dinletemedim. Daha sonra belediyeciye rica ettim. Bu yaramaz dinlemio bi zahmet bu seferlik geçelim deyince yol verdi geçtik.

haliç köprüsünden eyüp istikametine çıkacam. tutturdu arkadaş soldan git diye. yahu dedim soldan olmaz. köprüyü geçince hemen köprü altından feshane eyüp e girecez. yok neymiş efendim yukarıdan gidecekmiş. sanırım otakçılar dan. neyse bağırınca sustu bende feshane önünden eyüp e geçtim.

Bi de cihazda habire rakım ölçen yeri aradım bulamadım. sinirlenince de susuverdi. pekde alınganmış

ha buarada gittiğim caddede numara 56 idi. ama haritada son numara 51

Bi de cihazın sesi mi az (en yüksek yaptığım halde) yoksa benim kulaklar da mı gümlemeye başladı. Malum yaş geçiyor

şimdilik bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeravalar -- 9 Haziran 2012; 4:23:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: omeravalar

ÖNCELİKLE NEXT FİRMASINDAN BİR TALEP
    Satılan cihazların özelliklerini satıcılar göstermek için biraz zaman harcasınlar. Duyarlılıkları daha çok uydu sistemlerine odaklı.

Ayrıca ; Ne o öyle karınca gibi yazılmış minicik bir açıklama kitapçığı. Gözlükle bile okuyamıyorum. Müzik telefon işlerini okuyamadım. Büyüteç alınca olurum artık. O zaman kadar da model geçer.

2 gündür 535 le ilgili gözlemlerim;

sadece 1 yere tam götürdü. Bizim eve bile gidemiyor. evin dibindeki sokaktan giriş yapacağımıza dolandırmaya başlıyor. Yaw ev işte duvarın dibinde diyom olmuyo. Aşşa gitcen diyo
    Eyüp de bir akrabaya gittim. Giderken tuttu trafiğe kapalı yola gir diyo. Ben tutturdum girmem diye. yok ille girecen. yahu dedim orası belediye araçları giriyo baksana yol bariyeri var dedim dinletemedim. Daha sonra belediyeciye rica ettim. Bu yaramaz dinlemio bi zahmet bu seferlik geçelim deyince yol verdi geçtik.

haliç köprüsünden eyüp istikametine çıkacam. tutturdu arkadaş soldan git diye. yahu dedim soldan olmaz. köprüyü geçince hemen köprü altından feshane eyüp e girecez. yok neymiş efendim yukarıdan gidecekmiş. sanırım otakçılar dan. neyse bağırınca sustu bende feshane önünden eyüp e geçtim.

Bi de cihazda habire rakım ölçen yeri aradım bulamadım. sinirlenince de susuverdi. pekde alınganmış

ha buarada gittiğim caddede numara 56 idi. ama haritada son numara 51

Bi de cihazın sesi mi az (en yüksek yaptığım halde) yoksa benim kulaklar da mı gümlemeye başladı. Malum yaş geçiyor

şimdilik bu kadar.

Bence siz başarsoft haritalı bir cihaz almayın bu yazdıklarınızın tamamı harita ile alakalı cihaz ile uzaktan yakından bir alakası yok zaten. Sesi baya fazla cihazın bence gayette güzel, son olarak kullanım klavuzuda gayet normal ölçülerde aşağıda 2400TL 'ye satılan bir iPhone'un kullanma klavuzu var o nedenle yazacak bir yorumumda olamaz bu yazınıza zaten

Resim ve klavuz orjinal boyutlardadır ve oynanmamıştır

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.