Şimdi Ara

Next YE-58020GFSG5-4K 58' 147 Ekran UHD 4K Google Android TV (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
9
Favori
16.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba , üründen memnun musunuz?

Youtube, netfliz gibi uygulumalarda akıcılığı nasıl, ip tv ile kullanmayı denediniz mi ? Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Uygulamalarda akıcılığı güzel. İp tv üyeliğim yok o yüzden bilmiyorum.

• canli gorme sansi olsa düsünecegim oyle bir tv ki hic bir yerde yok

• Next webos 4k kullanıyorum. Vestel 4k da var bende. Kesinlikle next in tv si daha iyi. Trt 4k da dünya kupası maçını açtım özellikle karşılaştırma için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt

Peki samsung daki parlaklik var midir sizce denk gelirse samsungla karsilastirma sansi olur mu

• gzegen kullanıcısına yanıt

Samsung TV hiç kullanamadım hocam bilemem ama onunda segmentine göre görüntü kalitesi vardır tabi

• Şunun canlısıni görebilsem

• HB'de 7099 TL. şu an fiyatı, cezbetmiyor değil. Next YE-58020GFSG5-4K 58" 147 Ekran UHD 4K Google Android TV 

• Hicks kullanıcısına yanıt

bi heves girdim, sepete eklenemiyor 🤔

• nihilist76 kullanıcısına yanıt

Ben aldım yazdıktan hemen sonra ama şu an tekrar denediğimde eklenmiyor, bitti herhalde, gerçi hala refresh edince son 37 ürün diyor ama bilemedim:

Next YE-58020GFSG5-4K 58" 147 Ekran UHD 4K Google Android TV

Next YE-58020GFSG5-4K 58" 147 Ekran UHD 4K Google Android TV
  • @burakyalcn Merhaba hocam, ses yükseliği ve kalitesi nasıl acaba.

• Kullanan arkadaşlar "ses kalitesi" hakkında görüş bildirebilirler mi?

Annem ve babam için alacağımi yaşları ileri... Su an kullandığımız philips led tvnin de ses çıkış gücü 16w ses kalitesi net olmamakla birlikte yetersiz kalıyor. Next de gördüğüm kadarıyla 16w.

Genel olarak next'in ses seviyesi/kalitesi nasıl merak ediyorum.

• FurkanSen kullanıcısına yanıt
    Yukarida kullanan arkadas yorumununda seslerin iyi oldugunu soylemis. Bende alacagim bu cihazi ama cumayi beklemek mantikli mi yoksa simdi siparis vereyimmi kararsizim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toplam 27 saat içerisinde ürün teslimi ve kurulumu yapıldı. Gerçekten çok hızlı oldu, servis de gayet ilgili. Ürün konusunda yanında olmadığım için şu an bir yorum yapamayacağım ama şu ana kadar yaşatılan tecrübe oldukça iyi. Sadece Next call center'ına ulaşmak biraz sorun ama bölgenizdeki en yakın servisi ararsanız oldukça hızlı yardımcı oluyorlar. Next YE-58020GFSG5-4K 58" 147 Ekran UHD 4K Google Android TV 

• Hicks kullanıcısına yanıt

hocam tv yi görünce sizden yorumlari sabirsizlikla bekliyorum ışık sızması bulutlanma hd ve 4k yayin gorüntüsü vs icin

kolay gelsin simdiden

youtube a video koysanız izlenme rekoru kırar o derecede bu tv ile ilgili ihtiyaclar Next YE-58020GFSG5-4K 58" 147 Ekran UHD 4K Google Android TV 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gzegen -- 23 Kasım 2022; 17:27:42 >
  • Arkadaşlsr ,tvnin bugün kurulumu yapıldı. Servis ,geldi kurulum yaotı, ölü piksel ya da diğer testleri yapmadı.

Televizyon hayet yeterli bir televizyon. Ses seviyesi ve netliği gayet yeterli. İlk açılıştı tv görüntüsü pek içime sinmedi ancak birkaç ayar yaptıktan sonra görüntü de gayet güzelleşti.

Daha önceki lg marka televizyonumu 2013 senesinde almıştım, 720 p oynatabiliyordu.
    Bu tv ile 2160 p filmler oynatılınca aradaki fark net olarak kendini belli ediyor.
    Kendim öşü piksel testi yaptım herhangi bir sorun çıkmadı, başka bir test de yapmadım.

Öğrenmek istediğiniz soruları sorarsanız cevaplamaya çalışırım.

• Şu an evde çizgifilm izleniyor')Next YE-58020GFSG5-4K 58" 147 Ekran UHD 4K Google Android TV

• ernaltnts kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın… Tam olarak hangi ayarları yaptınız?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sağolun, siz de güzel günlerde kullanınn, renk ayarlarıyla oynadım, parkaklığı azalttım, amatör ayar yaptım kendimce. Next YE-58020GFSG5-4K 58" 147 Ekran UHD 4K Google Android TV

• ernaltnts kullanıcısına yanıt

malzeme kalitesi nasıl hocam.

bende yarın almayı düşünüyorum, bi kaç model arasında kaldım. bu tv içinde ne gidip bakabileceğim bi yer var ne de bi inceleme videosu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.CN -- 24 Kasım 2022; 16:14:6 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.