Şimdi Ara

next uydu cihazı (HANGİSİNİ ALİM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MRB ARKADASLAR BU KONULARDA COK ACEMİYİM.........

next uydu alıcısı almak istiyorumm...
    aradım özellik kartlı olsun ...orta seviyede iyiye yakın bi ürün olsunn...

ince eleyip sık dokuyan arkadasların önerilerini bekliyomm...

fiyat aralıgı 250 325 ytl arası lnbsi canak icinde...

bide nası canak alıyım..lnb ne olsun...

cogu sifreli kanallrı cözsün istiyorumm......
    cok seymi istiyorum acaba...............

neyse simdiden herkese tesekkürler...........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savasalkan18 -- 9 Ağustos 2005, 16:39:39 >

• arkadşım next alacaksan next 8000cı al bence ekranı florasan izlediğin kanalın adını falan yazıyo 8 bant eq var emu desteği var yazılım desteği ii
  • 250 civarında next ye x cı plus alırsan memnun kalırsın izlediğin kanalın bir cihazda yazması senin için çok önemliyse daha fazla para ver 8000 cı al kanal geçiş olarak yazılım olarak 2000 cı plus aynı özellikleri taşıyo kakrar senin.
  • öncelikle hangi uyduları ve kanalları izlemek istiyorsun ona karar ver,türksat+hotbird için 2 çanak+lnb+receiver 270YTL ye olur sanırım next ye2000X-CI plus için bu alet genel kullanım için fazlasıyla yeterli,ama sen yinede kullanım amacını tam olarak belirt,ayrıca çanak kesinlikle offset olsun
  • -arkadaşım bence next 8000xcam al kartlı demişsin ama emulasyon dururken kart alıp kullanmak biraz garip kaçar
    - çanak izlemek sitediğin kanal sayısına bağlı çanak büyüdükçe kanallar çoğalır ama en mantıklısı motorlu çanak lamak (ama 8000xcam motorlu çanakların hepsini deteklemez)
    - emulasyon yükleterek bütün kanalları seyredebilirsin
    -fazla şey istemiyorsun :))
    ha parana biraz daha kıyıp next 2500 alabilirsin
  • Arkadaşım al bir topfıled ağrımasın başın tepe tepe kullan..Bir satıcı ve yetkili servislik olarak tavsiyem
  • Oparator kardesım.Arkadasımız hangı next cıhazını alayım dıye sormus. Konuyu nıye degıstırıyorsun kı.....
  • Arkadasım kartlı olsun istiyorsan Next ürünlerinde en iyi alabileceğin cihaz ben Next 8000 xcam veya Next 8000 xcam plus (8000 plus değil) bu iki cihazda kartlı hatta Next 8000 xcamda conax modul ve bir kart girişinin yanısıra birde modul girişi bulunmakta

saygılar
  • Next8000x camda modül yok o cihazda sadede kart okumaya yarayan aygıt var vatandaş onda dahili modül var sanıyor o bakımdan bu cihazı alacaklar önce bunu bilinmesinde yarar olacağına inanıyorum
  • @ operatör +1
    ayrıca xcam plıusda olan conax modülde hotbird uydusunda hiç bir halta yaramaz, hiç bir kanalı açamazsınız. modül çakılı cikaz alacaklar hotbirdde işe tarayacak sky çakılı cihazlardan alırlarsa modül için ödedikleri onca para boşa gitmemiş sky modül sayesinde hotbirdde yayın yapan fullx1 ve fullx2 kanallarını ayrıcada yakında yayına başlayacak fullx3 kanallarını şifresiz seyrederler.
  • next alacakcan dostum benim tavsiyem 2000 x cı plus 8000 x cam al ama 8000 x cam plus kesinlikle alma derim bir satıcı ve kullanıcı önerisi
    saygılar
  • neden next alıyorsun
  • Merhabalar Operator arkadaşım,

Topfield'in hangi modelini tavsiye edersin peki? Çok karışık olmayıp, gerektiğinde güncellemesi falan basit olan ve sifreli kanalları mümkün olduğunca çözebilen??? Çok Saol.

quote:

Orjinalden alıntı: operator

Arkadaşım al bir topfıled ağrımasın başın tepe tepe kullan..Bir satıcı ve yetkili servislik olarak tavsiyem
  • bence tek canak kullanacaksan next 2000 x fta al herşeyi ile mükemmel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.