Şimdi Ara

Next Minix HD (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.468
Cevap
31
Favori
359.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 150 liram var,hangi cihazı önerirsiniz next mini serisinde merkezi sistem var
    biss çözsün,hd ve sd yayınları iyi ve kanal geçiş hızı can sıkmasın bu kadar yeterli
    ha bu bütçeye iptv izliyebileceğim biraz kurcalanabilecek cihaz varsa ona da yönelebilirim

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: irriducibili

150 liram var,hangi cihazı önerirsiniz next mini serisinde merkezi sistem var
    biss çözsün,hd ve sd yayınları iyi ve kanal geçiş hızı can sıkmasın bu kadar yeterli
    ha bu bütçeye iptv izliyebileceğim biraz kurcalanabilecek cihaz varsa ona da yönelebilirim

teşekkürler

Next amigo dediğin özellikleri taşıyor, ben memnunum, öneririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an Tango için Freeshare çalışıyor mu?Diğer modellerde freeshare desteği bitmiş
  • Bu nexti aldigim gune nalet gitsin..kumandasi yine kilitlendi..kafayi kiracagim yaa..bu ne 5 para etmez bir urunmus..arkadaslar aman uzak durun bu nextten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.
    Yeni aldığım minix Black plus güncelleme sonrası kumandadan pr+ ve pr- tuşlarına bastığımda otomatik olarak 84 ve sonrası kanallara geçiş yapmakta. Normale dönmesi için ne yapabilirim. Güncelleme öncesi böyle bir sorunum yoktu.
    Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: remycem

Arkadaşlar merhaba.
    Yeni aldığım minix Black plus güncelleme sonrası kumandadan pr+ ve pr- tuşlarına bastığımda otomatik olarak 84 ve sonrası kanallara geçiş yapmakta. Normale dönmesi için ne yapabilirim. Güncelleme öncesi böyle bir sorunum yoktu.
    Şimdiden teşekkürler

Ayarlarda tks kapalı olsun hocam

• byler biss nasıl giriliyor bu cihazda
  • Next minix hd Amigo modelini aldım 3 gündür kullanıyorum şimdilik her şey güzel memnunum cihazdan 1 yılda free share var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 24 Ekim 2014; 16:45:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

byler biss nasıl giriliyor bu cihazda

Kanal listesi küçük halindeyken (zoom tuşu ile büyütüp küçültebilirsin) hangi kanala gireceksen kanalin üstüne gelip mavi tuşa basman yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

beyler , kullanıp deneyen , çalışan bir ralink modeli var mı , onu alalım direk

Biraz önce geldi yaklaşik 2 hafta sürdü çalişiyor hocam

http://www.aliexpress.com/item/Mini-USB-Wireless-N-802-11-b-g-n-WiFi-Adapter-Wi-Fi-Dongle-High-Gain/1109615877.html

• quote:

Orijinalden alıntı: seas79

Next mini hd aldım 3 gündür kullanıyorum şimdilik her şey güzel memnunum cihazdan 1 yılda free share var...

Hangi modelden aldınız?Birde freeshare nasıl bir yıllık oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: seas79

Next mini hd aldım 3 gündür kullanıyorum şimdilik her şey güzel memnunum cihazdan 1 yılda free share var...

Hangi modelden aldınız?Birde freeshare nasıl bir yıllık oluyor.

Next minix hd Amigo düzelttim hocam unutmuşum yazmayı. Ayarlara girip aktif edince free shareyi orada yazıyor 22/10/2015 diye... Gerçi diğer forumda 1,5 yıl olmuş hala açık diyordu...
  • Freeshare sorunu sonunda çözülüyor sanirim yeni yazilim yayinlanacakmiş cihazlara freeshare desteği icin next sitesinden bölümlerinizi takip edin derim :)

• Arkadaşlar black plus aldım bugun . Yeni temiz bir frekans taraması yaptım , kanal numaraları 4 haneli gözüküyor . Show tv hd 'nin kanal numarası 2000 falan bunları normale nası çevirebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pusat4564

Arkadaşlar black plus aldım bugun . Yeni temiz bir frekans taraması yaptım , kanal numaraları 4 haneli gözüküyor . Show tv hd 'nin kanal numarası 2000 falan bunları normale nası çevirebilirim ?

Tkgs'i kapatınca düzeldi arkadaşlar .

Tkgs'i kapatmak için ;

Menü>Kurulum>Tkgs Ayarları>Tkgs Modu>Tkgs Kapalı .
  • Evde kablo elektronik delisi ufaklik oldugu icin tv duvara asili ve scartli mini uydu alicisi kullaniyorum.ancak hd yayinlari izleyemiyorum.bunun icin oglumun yine yetisemeyecegi, hd yayin izleyebilecegim, mumkunse tv'nin arkasina baglayip gizleyebilecegim hdmi bir uydu alicisi almak istiyorum.ilk etapta next mini hd hosuma gitsede kararsizim.siz tecrubeli arkadaslardan tavsiye bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dodehimini

Evde kablo elektronik delisi ufaklik oldugu icin tv duvara asili ve scartli mini uydu alicisi kullaniyorum.ancak hd yayinlari izleyemiyorum.bunun icin oglumun yine yetisemeyecegi, hd yayin izleyebilecegim, mumkunse tv'nin arkasina baglayip gizleyebilecegim hdmi bir uydu alicisi almak istiyorum.ilk etapta next mini hd hosuma gitsede kararsizim.siz tecrubeli arkadaslardan tavsiye bekliyorum.

Black plus al is gorur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorbey27

quote:

Orijinalden alıntı: sleep

quote:

Orijinalden alıntı: fatihodabasi

Merhaba bu cihazın mavisinden alacağım fakat wifi adaptörü için sadece Ralink modelimi kullanılıyor? Tavsiye edeceğiniz farklı ürün varmı wifi için ?

Evet hocam sadece ralink 5370 chipsetli olacak. Nextin kendi urununu alabilirsin yada uyducularda alternatif oluyor ben uyducudan aldim redline markasi posette kutusu bile yoktu çin mali mi bilmiyorun ama gayet guzel calisiyor. 25 e almistim

Bundan aldım hocam acaba buda çaliştirir mi 5370 yazıyor

http://www.aliexpress.com/item/Mini-USB-Wireless-N-802-11-b-g-n-WiFi-Adapter-Wi-Fi-Dongle-High-Gain/1109615877.html

Çalıştı mı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba bu cihazın mavisinden alacağım fakat wifi adaptörü için sadece Ralink modelimi kullanılıyor? Tavsiye edeceğiniz farklı ürün varmı wifi için ?

Evet hocam sadece ralink 5370 chipsetli olacak. Nextin kendi urununu alabilirsin yada uyducularda alternatif oluyor ben uyducudan aldim redline markasi posette kutusu bile yoktu çin mali mi bilmiyorun ama gayet guzel calisiyor. 25 e almistim

Çalıştı mı?

Evet

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Çalıştı mı?

Evet

Çekim gücü nasıl?birde bu site güvenilirmidir?

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.