Şimdi Ara

Next Minix HD (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.468
Cevap
31
Favori
359.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben birşey sormak istiyorum forumlarda biraz araştırdım fakat birşey bulamadım. Biz de 2 gün önce NEXT minix black plus aldık fakat bugün birşey dikkatimi çekti kanal numarasını gösteren LCD ekranda rakamlar tam çıkmıyor mesela 8'i düzgün gösteriyor ama 0'ı tam göstermiyor. sol tarafta üst çizgiyi hiç bir hücrede basmıyor.Aynı şekilde ikinin orta çizgisini de basmıyor. ve üçün de. Bu yaygın bir problem midir ya da güncelleme ile ilgili midir?
  • merhaba arkadaşlar

pek yeri değil galiba ama bir sorum var
    netx18500 hd+ modelini kullanıyorum
    emu ile hellasta bulsat paketinde birkaçtane şifreli kanalı izliyorum
    simdi kanallar 4a geçiş yapınca özellikle aspor kanalı bisse girer oldu (diğerlerinde biss aktif mi şimdilik tespit edemedim)
    biss keyini nasıl girerim
    yada direkt turksat-uydudan yazılım güncelleme desem emu lara zarar gelirmi güncell bissler aktif olurmu
    birde bir frekans aralı isteniyor yazılım güncelleme için hangi frekansı kullanmalıyım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

merhaba arkadaşlar

pek yeri değil galiba ama bir sorum var
    netx18500 hd+ modelini kullanıyorum
    emu ile hellasta bulsat paketinde birkaçtane şifreli kanalı izliyorum
    simdi kanallar 4a geçiş yapınca özellikle aspor kanalı bisse girer oldu (diğerlerinde biss aktif mi şimdilik tespit edemedim)
    biss keyini nasıl girerim
    yada direkt turksat-uydudan yazılım güncelleme desem emu lara zarar gelirmi güncell bissler aktif olurmu
    birde bir frekans aralı isteniyor yazılım güncelleme için hangi frekansı kullanmalıyım..

next'in formuna git detaylı tarif var Nexweb diye başalayan
  • sgul2002 S kullanıcısına yanıt
    eyv...
  • sleep S kullanıcısına yanıt
    sorunu çözdüm. backup.abs dosyasını düzenledikten sonra kullandığın flash belleği tamamen boşaltıp içine dosyayı at. yani flash bellekte sadece .abs dosyası olsun. böylece geri yükleme yapınca oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hungrywolf

Ben birşey sormak istiyorum forumlarda biraz araştırdım fakat birşey bulamadım. Biz de 2 gün önce NEXT minix black plus aldık fakat bugün birşey dikkatimi çekti kanal numarasını gösteren LCD ekranda rakamlar tam çıkmıyor mesela 8'i düzgün gösteriyor ama 0'ı tam göstermiyor. sol tarafta üst çizgiyi hiç bir hücrede basmıyor.Aynı şekilde ikinin orta çizgisini de basmıyor. ve üçün de. Bu yaygın bir problem midir ya da güncelleme ile ilgili midir?

Bu durumu yaşayan başka kimse yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleep

quote:

Orijinalden alıntı: ciko44

Her Next HD uydu alıcının güncel yazılımı çıktı bir black + plus a ait çıkmadı
    Sanırım bu sorunu çözmek için çalışıyorlar.

Ama biraz geç kaldılar gibi

Evet az önce işten geldim cihazı açtım ve uydudan güncelleme uyarısı ile güncellememi yaptım ve takılmalar gitmiş show ve haberturkte. Next forumdan baktım black plus içinde çıkmış aynı yazılım

Bu otomatik güncelleme için S/W güncellemeye giriyorum fakat aranıyor diyor dakikalarca arıyor hiç birşey indirdiği yok. 10 DK bekledim dün fakat hiç birşey gelmedi ben de iptal ettim. Bunun için frekansı mı değiştirmek lazım acaba.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sleep

quote:

Orijinalden alıntı: ciko44

Her Next HD uydu alıcının güncel yazılımı çıktı bir black + plus a ait çıkmadı
    Sanırım bu sorunu çözmek için çalışıyorlar.

Ama biraz geç kaldılar gibi

Evet az önce işten geldim cihazı açtım ve uydudan güncelleme uyarısı ile güncellememi yaptım ve takılmalar gitmiş show ve haberturkte. Next forumdan baktım black plus içinde çıkmış aynı yazılım

Bu otomatik güncelleme için S/W güncellemeye giriyorum fakat aranıyor diyor dakikalarca arıyor hiç birşey indirdiği yok. 10 DK bekledim dün fakat hiç birşey gelmedi ben de iptal ettim. Bunun için frekansı mı değiştirmek lazım acaba.

Evet frekansi değişti sanirim usb ile güncelle yeni yazilimla beraber çalışir s/w güncelleme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Ben birşey sormak istiyorum forumlarda biraz araştırdım fakat birşey bulamadım. Biz de 2 gün önce NEXT minix black plus aldık fakat bugün birşey dikkatimi çekti kanal numarasını gösteren LCD ekranda rakamlar tam çıkmıyor mesela 8'i düzgün gösteriyor ama 0'ı tam göstermiyor. sol tarafta üst çizgiyi hiç bir hücrede basmıyor.Aynı şekilde ikinin orta çizgisini de basmıyor. ve üçün de. Bu yaygın bir problem midir ya da güncelleme ile ilgili midir?

Bu durumu yaşayan başka kimse yok mu?

Bizde boyle bir sorun yok

Sanırım garantiden değiştirmeniz gerekecek

• Next minix tango aldım kgs li.satıcı şifreli kanalları çözer dedi.tamamdedim şimdi trt deki bundesliga maçları şifreye giriyor çözmüyor.ne yapabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: clio 1.2 16 v

Next minix tango aldım kgs li.satıcı şifreli kanalları çözer dedi.tamamdedim şimdi trt deki bundesliga maçları şifreye giriyor çözmüyor.ne yapabilirim.

Next Minix HD Tango EMU ve FreeShare Aktif Etme

Kumandadan F1+000 tuşlayarak EMU Ve FreeShare özelliğini aktif edebilirsiniz..

Master Şifre : 9876
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

Next minix tango aldım kgs li.satıcı şifreli kanalları çözer dedi.tamamdedim şimdi trt deki bundesliga maçları şifreye giriyor çözmüyor.ne yapabilirim.

Patch aktif diyor f1 000 yapınca doğru mudur?ilgin için teşekkürler.

• clio 1.2 16 v C kullanıcısına yanıt
    bu şekilde izleyebiliyor olman lazım. açılmazsa kanallar için biss şifre eklemen gerekecektir. onun tam nasıl yapıldığını bulamadım. benzer menülü minix modellerine göre araştır gir. biss keyleri de zaten herkes paylaşıyor onu bulmak da kolay.
  • arkadaşlar Next Minix HD modeli Kanal D HD cnn türk hd, tv2 hd sinyal 90 ama kesik kesik gösteriyor güncelledim kaldırdım ekledim ne yaptıysam olmadı
    lütfen yardımcı olun
  • arkadaşlar merhaba,
    bende Arçelik 82-203 3HD LCD TV var, trident mini uydu alıcı kullanıyorum, acaba mini hd uydu alıcı alsam tv de kullanabilir miyim?
    bilgisi olan yardımcı olabilir mi rica etsem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

arkadaşlar merhaba,
    bende Arçelik 82-203 3HD LCD TV var, trident mini uydu alıcı kullanıyorum, acaba mini hd uydu alıcı alsam tv de kullanabilir miyim?

kullanabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

arkadaşlar merhaba,

kullanabilirsin

Teşekkürler.
  • nextin mini olarak 3-4 çeşit modeli var

black plus
    cool
    blue

farklarını araştıtıyorum ancak net bir yazı bulamadım.yorum ihtiyacım var
  • Bu free share kaç yıllık sınırsızmı

• quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

Bu free share süresizmi yoksa bir yıllıkmı

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.