Şimdi Ara

Next Minix HD (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.468
Cevap
31
Favori
359.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar mavi olandan next minix hd uydu alıcım var uydu sinyal seviyesi % 29 da ve kanallar çekmiyor.16.01.2014 güncel dosyasını da yükledim olmuyor.sinyal seviyesi artmıyor.ilçede olduğumdan burda servis yok.servise götürmeden halletme şansım yok mu?bunun kolay bir çözümü yok mu?
  • Vaay be aylardır girmemiştim, yürümüş konu. Merak eden varsa, bu ağustostan beri next minix hd mavi kutuludan kullanıyorum, tv nin altındaki bölmeye bi koydum aylardır dokunmadım canavar gibi çalışıyor. Denemiştim yükleyip taktığım dizileri bile oynattı. Son güncellemeyi aylardır yapmıyorum gerçi, çünkü güncellemede fav listem uçuyor hep üşeniyorum tekrardan yapmaya. 2-3 aydır bekliyor daha da bekler heralde Merak ettiğiniz birşey olursa elimden geldiğince yardımcı olurum. İyi günler.
  • nm27 N kullanıcısına yanıt
    Oncesinde canak antenini bi kontrol et derim,ayardan dusmus olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mest47

Oncesinde canak antenini bi kontrol et derim,ayardan dusmus olabilir

hocam lnb 4 lü sorun çanakta olsa diğer uydu alıcıları da çekmez ki başka bir eve götürüp orda da denedim sonuç aynı.usbden uydudan ve networktan güncelledim ama işe yaramadı:(
  • nm27 N kullanıcısına yanıt
    4,lu lnb,ye bagli oteki uydularda cekiyorsa ve sadece turksat,ta sinyal yoksa sorun turksata bakan lnb,de olabilir.cihazini tekli bi canaga bagla sorun devam ederse cihazin uydu ayarlarina bak.orda lnb ayarlari falan vardi biraz kurcala..olmadi makineyi fabrika ayarlarina cevir oda olmadi ver servise gitsin ..

• Adam gibi cihaz arayan bunlardan uzak dursun...Burada 2 saat saçmalıklarını anlatmayayım. Birkaç sayfa geride anlattım...Yine de kaşınan alabilir herkesin paşa gönlü bilir :)))
  • Ntvspor çalışmıyor, usbden key.db dosyasını atmama rağmen güncel yazılımda bir türlü çalıştıramadım. sebebi ne olabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: burzumvarg

Adam gibi cihaz arayan bunlardan uzak dursun...Burada 2 saat saçmalıklarını anlatmayayım. Birkaç sayfa geride anlattım...Yine de kaşınan alabilir herkesin paşa gönlü bilir :)))

ben 1.5 yıldan fazladır pembe olanını kullanıyorum gayet memnunum.. bahsettiğiniz gibi uzak durulacak cihaz değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

quote:

Adam gibi cihaz arayan bunlardan uzak dursun...Burada 2 saat saçmalıklarını anlatmayayım. Birkaç sayfa geride anlattım...Yine de kaşınan alabilir herkesin paşa gönlü bilir :)))

ben 1.5 yıldan fazladır pembe olanını kullanıyorum gayet memnunum.. bahsettiğiniz gibi uzak durulacak cihaz değil

Kardes sayet next bayiisi felan degilsen bu mesajin son derece ilginc

• Eksilerini birkac sayfa geride yazdim cihazi merak eden okusun...Bence paraniza yazik biraz daha paraya kiyip adam gibi birsey almalisiniz...

• Aklı olan bu cihazdan uzak dursun.Sorun üstüne sorun...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ender

quote:

Kardes sayet next bayiisi felan degilsen bu mesajin son derece ilginc

Tekrar belirtiyim Ben memnunum . Gayet iyi

• 3 senedir kullanıyorum memnunum sorun yaşamıyorum
  • Arkadaşlar selam bu next minix HD cihazından almak istiyorum. Ancak cok fazla modeli var aklım karıştı.

Şimdilik aklıma yatan modeli Next HD minix Black Plus Şu cihazları kronolojik sıraya sokabilecek biri var mı? Belki 10 çeşit minix var.

İhtiyacım olan optik ses çıkışı, şifreli kanal çözme özelliği ve otomatik guncelleme ve bu cihazların hepsinin sd goruntu kalitesi aynı mıdır?

Tesekkurler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blur

Arkadaşlar selam bu next minix HD cihazından almak istiyorum. Ancak cok fazla modeli var aklım karıştı.

Şimdilik aklıma yatan modeli Next HD minix Black Plus Şu cihazları kronolojik sıraya sokabilecek biri var mı? Belki 10 çeşit minix var.

İhtiyacım olan optik ses çıkışı, şifreli kanal çözme özelliği ve otomatik guncelleme ve bu cihazların hepsinin sd goruntu kalitesi aynı mıdır?

Tesekkurler...

next minix amico yu bi arastirin onun islemcisi biraz daha iyiymis ve ip tv de tum protokolleri oynatiyormus arti direk eternet ve 3g modem destegi varmis diger minix ler ali islemcili sadece amico farkli iyi ce bi arastin ona gore kararverin kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet 0534 -- 28 Şubat 2014; 18:30:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 0534

quote:

Orijinalden alıntı: Blur

Arkadaşlar selam bu next minix HD cihazından almak istiyorum. Ancak cok fazla modeli var aklım karıştı.

Tesekkurler...

next minix amico yu bi arastirin onun islemcisi biraz daha iyiymis ve ip tv de tum protokolleri oynatiyormus arti direk eternet ve 3g modem destegi varmis diger minix ler ali islemcili sadece amico farkli iyi ce bi arastin ona gore kararverin kolay gelsin

Tesekkurler o kadarını arastırdım biliyorum da kullanan arkadasları bulamadık bir türlü...

• hocam( next wep tr) gir orda her turlu yorum var mutlu olanda olmayanda kolay gelsin

• 200tl boşa gitti..başka bir uydu alıcısı kullanmayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cpurss79 -- 4 Mart 2014; 20:29:00 >
  • İnternete bağlanmıyor....sorun nedirwifi şifreşide doğru...yardım...yazılım varmı...

• Arkadaşlar acil next minix hd amigo almayi düşünüyorum hd ve sd goruntusu nasildir memnunmusunuz

Edit.: next minix hd amigo ile araniza katildim bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -SoloTurk- -- 7 Mart 2014; 21:53:26 >
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.