Şimdi Ara

Next Amiral Gemisi Next 64 [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
14
Favori
27.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese selamlar.Cihazı aldım ancak birkaç eksiklik hakkında yazmak istedim.

En önemlisi kanal listesi açıldıktan sonra otomatik kapanmıyor illa exit e basmak gerekiyor?

Kanal listesinde kanal bulma yok?

Ana menü güzel ancak mavi tasarım biraz demode durmuş.Keşke gri veya renk seçenekleri olsa.Modern saydam tasarım güzel olurdu next 2023 ün daha güzel.

Aynı şekilde kanal gösterge barı çok küçük. Açıkcası yine next 2023 ün çok daha güzel.

wifi ayarlarında gizli ağa bağlanma yokki güvenliğe önem veren biri olarak wifi ağımı gizli olarak ayarladım bu cihaz için görünür olarak açmak zorunda kaldım.

Next e mail atayım bari.😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

herkese selamlar.Cihazı aldım ancak birkaç eksiklik hakkında yazmak istedim.

En önemlisi kanal listesi açıldıktan sonra otomatik kapanmıyor illa exit e basmak gerekiyor?

Kanal listesinde kanal bulma yok?

Ana menü güzel ancak mavi tasarım biraz demode durmuş.Keşke gri veya renk seçenekleri olsa.Modern saydam tasarım güzel olurdu next 2023 ün daha güzel.

Aynı şekilde kanal gösterge barı çok küçük. Açıkcası yine next 2023 ün çok daha güzel.

wifi ayarlarında gizli ağa bağlanma yokki güvenliğe önem veren biri olarak wifi ağımı gizli olarak ayarladım bu cihaz için görünür olarak açmak zorunda kaldım.

Next e mail atayım bari.😁
    kanal bulma var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    pardon evet sarı tuş isimden tam isim yazılarak bulunuyormuş hocam.Peki bu kanal listesi otomatik kapanıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 23 Haziran 2021; 10:43:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    NeXT’e mail atıp da ciddi bir cevap bekliyorsan aldanırsın?tamamen alakasız cevaplar alıyorum ben.wi fi bağlantısı bir süre sonra kopuyor (2 adet wi fi aparatım var …ikisi de bozukmuş???bak bak bak sennn)
    Tam bir aptal muamelesi yapıyorlar…Muğla da olan servis ayrı bir şenlik…Dedim ki elinde bulunan başka Wi-Fi ile dene ne olur???onu bekliyoruz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fikretkurt F kullanıcısına yanıt
    valla ben iks server için aldım şu haliyle işimi görüyor.Ben nacizane yazılım geliştirme için öneride bulundum.

Wifi sadece 1 kere koptu bende 2 günde.

• NeXT64 cihazım ile 3 ayrı aparat ile deneme yaptım,3 defa servise gönderdim.İptv de bir kanalı 30-40 dakika seyrettikten sonra başka kanala geçmeye çalışınca kanal ile bağlantı kuramıyor ve “servis kullanılabilir değil” diyor.Superonline kullanıyorum 200 MB fibernet…Ayrıca yazlıkta Türk Telekom ile deneyeceğim…Durumu yine bildireceğim

Zaten böyle durum hasıl olduğunda internet bağlantı testinde “Ping” atmıyor

yazılımı güncelledin mi hocam?Test yazılımını yüklemeyi denediniz mi acaba?

• hocam dnsyi opendns yap

Next Amiral Gemisi Next 64 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewSphere -- 22 Temmuz 2021; 9:45:15 >
    Dün güncelleme yaptım

var mıdır netice?

• NewSphere kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam….DNS OPEN DNS yapınca sorun çözüldü…Fakat NeXT servise bu cihaz bu sorun yüzünden 3 defa gitti ve hepsinde absürt cevaplarla cihaz geri geldi ve birinde anakart değişti…Bu cihazı üreten bunu bilmiyor mu gerçekten?nasıl bir dünya da yaşıyoruz?

Çözüldü sorun

• Evimdeki Next Minix Hd cihazım bozuldu yerine yine bir cihaz arıyorum next 64, Next 2053 veya Next 2071 hangisini tavsiye edersiniz görüntü kalitesi ve sağlamlık açısından

• hanedantr kullanıcısına yanıt
    NeXT 64 ile NeXT 2053 görüntü kalitesi aynı.NeXT 2053 LAN bağlantı imkanı olduğu İçin daha iyi.NeXT 2071 denemedim.

Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

acaba arkadaşları info var kapatılabiliyormu yada 1 sn ye filan düşürülebiliyormu bizimkiler gıcık kapıyorda büyük info bara,sır bu yüzden uyduyu kenara kaldırmışlığım var çok hasaslar.

tek anladıkları şey no ya basıp kanal değiştirmek yani info bar ne bilmezler yani.

next 64 hd de var bu özellikler

• selamlar.yaklaşık 2 haftadır cihazı sökmüştüm şimdi yine bağladım ama iks server aktif olmasına rağmen malum kanallar açılmıyor? İnternet erişimi sorunsuz , telefonun interneti ile de denedim netice alamadım.sizlerde durum nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: meeb

selamlar.yaklaşık 2 haftadır cihazı sökmüştüm şimdi yine bağladım ama iks server aktif olmasına rağmen malum kanallar açılmıyor? İnternet erişimi sorunsuz , telefonun interneti ile de denedim netice alamadım.sizlerde durum nedir?

iks de bakım var hocam

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.