Şimdi Ara

Next Amiral Gemisi Next 64 [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
225
Cevap
14
Favori
26.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xtream codes tenmi jokerden mi izliyosun hocam

• NewSphere kullanıcısına yanıt
    Önceden xtream ile izliyordum son dönem joker kullandım.Ama her iki uygulamada da belli saat sonrası internet erişiminde problem yaşıyorum
  • antensiz usb wifilar sıkıntılı hocam ısınıınca ağdan atıyor tekrar bağlanıyor bende bu sorunu yaşamıştım magbox antenli usb wifi aldım usb wifi eylülden beri cihazda takılı sorunsuz iptv izliyorum

Next Amiral Gemisi Next 64 [ANA KONU]
    Yanıt İçin teşekkür ediyorum.Aynı magbox USB wi fi de kullandım ana ısınınca yine aynı sorunu yaşıyorum.Uydu cihazı next64.
  • Uydu alıcımın bozulması nedeniyle bu cihazı aldım bende. Cihazı fiyatına göre beğendim. Görüntü kalitesi de gayet iyi, kanal geçiş hızı da iyi ve hızlı. Iptv hesabımı bağlayabildim. Yalnız, kendime ait cccam bilgilerini giriyorum ama kabul etmiyor, bağlı değil yazıyor. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

Uydu alıcımın bozulması nedeniyle bu cihazı aldım bende. Cihazı fiyatına göre beğendim. Görüntü kalitesi de gayet iyi, kanal geçiş hızı da iyi ve hızlı. Iptv hesabımı bağlayabildim. Yalnız, kendime ait cccam bilgilerini giriyorum ama kabul etmiyor, bağlı değil yazıyor. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz acaba?

cihaz 1 yıl hediyeli iks server ile geliyor hocam açmadığı kanal yok 42.E 'deki ds kanalarını bile açıyor büyük ihtimal iks ile çakışma yapıyor iks yi kapatıpda cccami açmayı dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewSphere -- 29 Nisan 2021; 20:5:13 >

Birde öyle denerim. Teşekkürler

Edit: denedim ancak olmadı yine. Neyse iks yeterli dediğiniz gibi.

Bir de cihazda bir sorun var. Şöyle ki; kanal değişikliği yapıyorım, sinyal bilgisi epg bilgisi geliyor ama kanal açılmıyor. Uzunca bir süre bekletiyor ve yayın geliyor. Sizde de böyle bir sorun oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamRiver -- 30 Nisan 2021; 15:36:2 >
  • Arkadaşlar bende next64 tv ekranlı model kullanıyorum.kendi ücretli İptv uygulamamı kuruyorum.cihaz ilk açınca İptv gayet iyi çalışıyor.belli saat sonra (1 saat diyelim mesela) İptv kapatıyorum uydu yayınına geçiyorum.Yaklaşık 3-4 saat uydu yayını izliyorum.bu kadar saat sonra tekrar iptv ye girmeye çalışırsam asla bağlantı kuramıyorum (servis kullanılabilir değil) diyor.ancak ve ancak tüm elektrik sistemini kesip cihazı soğutursam başarılı oluyorum.bu özellik cihaz ısınınca NeXT wi-fi aparatını devre dışı bırakıyor sanırım.lütfen bu durumu sizler de dener misiniz?bu yüzden cihazı ve ekranı iade edeceğim ama NeXT kullanıcıları bu olayı öğrensin istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fikretkurt -- 30 Nisan 2021; 18:57:16 >
  • fikretkurt F kullanıcısına yanıt

Evet bana da öyle oluyor. Bazen iptv girdiğimde bağlantı kuramıyor

• cihazı ağustostan beri kullanıyorum sabahtan akşama kadar ip tv açık bu güne kadar bi problem yaşamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewSphere -- 2 Mayıs 2021; 10:17:33 >

İptv den çıkıp 2-3 saat uydu yayını izledikten sonra tekrar İptv ye girmeye çalışınca problem oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fikretkurt

İptv den çıkıp 2-3 saat uydu yayını izledikten sonra tekrar İptv ye girmeye çalışınca problem oluyor mu?

yok bende bi problem olmuyor hocam ip tv kulanıcı adın şifren başkasının eline geçmiş olabilir yer altı forumlarında hergün yüzlerce ip tv hesabı paylaşıyolar bi başkası senin yayınına girerse cihaz yayını keser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewSphere -- 2 Mayıs 2021; 17:10:13 >
  • Youtube oynatma özelliği nasıl..mesela Youtube videoları sorunsuz izleniyor mu. Youtube canlı yayınlarıni izleyebilir miyim

Başka uydu cihazlarında (dreamstar NeXT 2053) İptv sorunum yok bu olay cihaz ısınınca oluyor(ben NeXT tv modelini kullanıyorum tv arkası ısınıyor olabilir)

Bende de aynı sorun var ve bu sorun cihazı kullanan hemen hemen herkeste var. İptv bağlantısından çıkıp tekrar girmek istediğimde kesinlikle girmiyor. Bağlantı kuramıyor cihaz..

• DreamRiver kullanıcısına yanıt
    İşte bunun İçin uğraşıyorum uzun süredir.bu yüzden cihazı iade edeceğim ürün ayıplı ürün
  • Bu cihazı bugün aldım. Her şey güzel ama youtube da canlı yayın izlediğim kanallar vardı. Bu cihazda bulamadım. Arama yapınca kayıtlı videoları oynatıyor ama canlı yayınları bulamıyorum. Nasıl yaparım..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • volkanadana V kullanıcısına yanıt
    Arama kategorilerine bak arama tuşu ile ara...Ayrıca cihazı hiç fişten çekmeden 2-3 saat çalıştırdıktan sonra YouTube dan veya İptv den çıkıp tekrar gitmeyi deneyebilir misiniz?ısınınca internete girmeme problemi oluyor mu onu görmek istiyoruz
    Şimdilik bir problem görünmüyor. Ama merkezi sistem ile izliyorum. Bir adet frekansta hiç sinyal yok. Fec değerini değiştir önerisi var ama ben fec değeri değiştirecek bir ayar bulamadım. TP düzenleme var ama Fec ile ilgili bir ayar göremiyorum. Bilgisi olan var mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • volkanadana V kullanıcısına yanıt
    Ama cihazı standby yapmadan hep açık kalacak 2-3 saat çalıştıktan sonra (uydu sistemi çalışacak) tekrar İptv ye giremiyorum
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.