Bildirim
NEXT 5035 NAVİGASYON ALDIM.
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar:
Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
Giriş
Mesaj
-
-
Bu rota hesaplama seçeneklerinden Hızlı-Kısa-Yeşil vs hangisi bize daha iyi sonucu veriyor arkadaşlar bilginiz var mı ?
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3A7BE226C -- 23 Eylül 2015; 14:16:45 >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > -
Trafik bilgi sistemi aparatını nereden kaç liraya temin edebilirim ?
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > -
quote:
Orijinalden alıntı: J.S.F
Bu rota hesaplama seçeneklerinden Hızlı-Kısa-Yeşil vs hangisi bize daha iyi sonucu veriyor arkadaşlar bilginiz var mı ?
hızlı yada kolayı kullanın.TBS aparatına boşuna para vermeyin bir gün düzgün çalışırsa 10 gün bozuk
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmkansız -- 23 Eylül 2015; 14:24:57 > -
quote:
Orijinalden alıntı: İmkansız
quote:
Orijinalden alıntı: J.S.F
Bu rota hesaplama seçeneklerinden Hızlı-Kısa-Yeşil vs hangisi bize daha iyi sonucu veriyor arkadaşlar bilginiz var mı ?
hızlı yada kolayı kullanın.TBS aparatına boşuna para vermeyin bir gün düzgün çalışırsa 10 gün bozuk
Teşekkür ederim
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > -
Özür dilerim sizi rahatsız ediyorum; Next ye-ga 5035 navigasyon cihazıma rota giriyorum hızlı-kısa-kolay-yeşil ve rota ayarlarından otoyol-dönem ücretli vs. hepsini işaretliyorum bazende tek otoyol yapmama ve bazende tümündeki kutucuklara tıklayıp De-aktif yapıp kapatmama rağmen arada kilometre olarak birinde 1.368 kilometre derken bir diğerinde 1.445 kilometre gibi seçenekler çıkarıyor karşıma.
Daha önceden Next ye-ga 4624 kullanıyordum bu aynı rotada 1.200 küsür kilometre daha kısa yol çıkarıyordu ve hızlı-yeşil-kısa gibi seçeneklerde aralarında bariz fark oluyordu.
Acaba bu cihazda mı bir sorun var yoksa genel halimi böyle yardımcı olursanız ?
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3A7BE226C -- 29 Eylül 2015; 14:49:27 >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > -
quote:
Orijinalden alıntı: J.S.F
Özür dilerim sizi rahatsız ediyorum; Next ye-ga 5035 navigasyon cihazıma rota giriyorum hızlı-kısa-kolay-yeşil ve rota ayarlarından otoyol-dönem ücretli vs. hepsini işaretliyorum bazende tek otoyol yapmama ve bazende tümündeki kutucuklara tıklayıp De-aktif yapıp kapatmama rağmen arada kilometre olarak birinde 1.368 kilometre derken bir diğerinde 1.445 kilometre gibi seçenekler çıkarıyor karşıma.
Daha önceden Next ye-ga 4624 kullanıyordum bu aynı rotada 1.200 küsür kilometre daha kısa yol çıkarıyordu ve hızlı-yeşil-kısa gibi seçeneklerde aralarında bariz fark oluyordu.
Acaba bu cihazda mı bir sorun var yoksa genel halimi böyle yardımcı olursanız ?
kısa rota ile hızlı ya da kolay arasında seçim yaparsanız km farklılığı görebilirsiniz diğer otoyol işaretleri vs pek km yi etkilemez.
-
Eski Next ye-ga 4624 cihazım istanbuldan uzun yola memleketime giderken kozyatağı carrefour yanından saparak E-5ten çıkıp ordaki otobana girerdi otoban seçili olduğunda.
Yeni Next ye-ga 5035 cihazım istanbuldan memlekete gitmeyi hedef seçtiğimde Bostancı civarlarından E-5 yolu üzerinden gebze taraflarına yönlendirmek istiyor.
Sizce cihazda mı bir sorun var ?
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > -
quote:
Orijinalden alıntı: İmkansız
quote:
Orijinalden alıntı: J.S.F
Özür dilerim sizi rahatsız ediyorum; Next ye-ga 5035 navigasyon cihazıma rota giriyorum hızlı-kısa-kolay-yeşil ve rota ayarlarından otoyol-dönem ücretli vs. hepsini işaretliyorum bazende tek otoyol yapmama ve bazende tümündeki kutucuklara tıklayıp De-aktif yapıp kapatmama rağmen arada kilometre olarak birinde 1.368 kilometre derken bir diğerinde 1.445 kilometre gibi seçenekler çıkarıyor karşıma.
Daha önceden Next ye-ga 4624 kullanıyordum bu aynı rotada 1.200 küsür kilometre daha kısa yol çıkarıyordu ve hızlı-yeşil-kısa gibi seçeneklerde aralarında bariz fark oluyordu.
Acaba bu cihazda mı bir sorun var yoksa genel halimi böyle yardımcı olursanız ?
kısa rota ile hızlı ya da kolay arasında seçim yaparsanız km farklılığı görebilirsiniz diğer otoyol işaretleri vs pek km yi etkilemez.
Yani sorun yok dimi genel itibariyle çalışma mantığı bumu cihazın ?
Next ye-ga 4624 ile ciddi rota yön farkları var.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
-
Ama otoyolu tercih ettiğimde dahi gebze üzerine yönlendiriyor bu normal mi ? Next 4624 kozyatağı carrefour yanındaki otoyola yönlendiriyordu.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > -
hocam bu dedikleriniz harita kaynaklı sorunlar.Yoksa cihaz yazılımlarında bu farklılıklar olmaz. -
quote:
Orijinalden alıntı: İmkansız
hocam bu dedikleriniz harita kaynaklı sorunlar.Yoksa cihaz yazılımlarında bu farklılıklar olmaz.
Hocam bütün rota seçeneklerini tek tek ve çift çift kontrol ettim ve her zaman memlekete gittiğimiz rota seçeneklerini buldum sonunda.
Yeşil rota işaretli olacak + Otoyol işaretli olacak + Diğer iki tane daha ücretli seçenek kutucuklarına tıklayıp Aktif edildimi; Bu ayarlarda istanbuldan kozyatağı carrefour yan sapağından otobana çıkarıyor sonunda buldum her zaman gittiğimiz ücretli yollar rahat yollar.
İlginiz ve yardımlarınız için çok saolun. Next markaya ve başarsofta da teşekkür ederim on numara ürün.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > -
Sadece Hızlı rota seçildimi de biraz daha mesafe uzuyor ve gebze üzerinden anadoluya yönlendiriyor.
Sadece Kısa rota seçildimi biraz karmaşık yollardan başıbüyük bakkalköy taraflarındaki yollardan anadoluya yönlendiriyor; Fakat mesafe 20-25 kkilometre kadar kısalıyor.
En kolay ve rahat yollarıda yeşil rota aktif halde ve artı diğer üç adet paralı geçiş aktif yapılınca bu ayarlarda yakaladım.
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3A7BE226C -- 29 Eylül 2015; 17:10:51 >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > -
Birde cihaz kapalıyken şarj olmuyordu Reset yaptım düzeldi artık kapalı ve şarj oluyor.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > -
-
konuyu hortlatayım, babamın cihazından harita silinmiş ve cd kayıp, nasıl yüklerim, nasıl düzeltirim bilgisi olan, yada cd içeriğini bana gönderebilecek var mı? -
quote:
Orijinalden alıntı: sinnan
konuyu hortlatayım, babamın cihazından harita silinmiş ve cd kayıp, nasıl yüklerim, nasıl düzeltirim bilgisi olan, yada cd içeriğini bana gönderebilecek var mı?
Sadece harita mı silinmiş yoksa komple igo yazılımı + harita da mı silinmiş ? -
hepsi silinmisti ama buldum nasil yapacagimi,
naviclub`a uye olunuyor, ardindan cikaz icin gerekli yazilip indirilip, cihaza atiliyor ve lisans icin seri numarasi destek@nextnavigasyon.com mail adresine gonderiliyor, linsansin ekli oldugu bir mail geliyor, dosyayi indirip lisans klasorune kopyaliyorsunuz.
Sayfa:
1
Ip işlemleri
Bu mesaj IP'si ile atılan mesajları ara Bu kullanıcının son IP'si ile atılan mesajları ara Bu mesaj IP'si ile kullanıcı ara Bu kullanıcının son IP'si ile kullanıcı ara
KAPAT X
Bu mesaj IP'si ile atılan mesajları ara Bu kullanıcının son IP'si ile atılan mesajları ara Bu mesaj IP'si ile kullanıcı ara Bu kullanıcının son IP'si ile kullanıcı ara
KAPAT X