Şimdi Ara

NEXS 5 almayı düşünüyorm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC One X Kulanıyorum nexus 5 alamayı düşünüyorum tavsiye ne olur.

• Kullanıyorum memnunum onerrım alabılırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay_26

HTC One X Kulanıyorum nexus 5 alamayı düşünüyorum tavsiye ne olur.

Kesinlikle al ben moto g kullaniyorum saf android gercekten cok hizli bide nexus 5 in donaniminda saf android deneyimi cok cok ust duzeyde
  • Ayni paraya G2 daha cazip..

Daha iyi kamera ve daha iyi ses ve en onemlisi nexustan cok daha iyi batarya var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Ayni paraya G2 daha cazip..

Daha iyi kamera ve daha iyi ses ve en onemlisi nexustan cok daha iyi batarya var..

aynı paraya g2 nerde? kardeşime telefon alcaz ama bi çok mağazada arada 200tl fark var
  • quote:

Orijinalden alıntı: colaker

quote:

aynı paraya g2 nerde? kardeşime telefon alcaz ama bi çok mağazada arada 200tl fark var

Bizde uygun ve istanbul bilisime baktinizmi?
  • stevejones kullanıcısına yanıt
    sağol kardeş buraya bakmamıştık, fiyatlar baya iyi. distribütör garantili mi burdaki cihazlar onu bulamadım
  • Ayni paraya g2 var ama distribütör garantili.Ayrıca n11,kliksa,hizlial,hepsiburada gibi yerlerden alirsaniz 100 TL gibi ceklerle telefon alabilirsiniz.Ben Nexus 5i 999tl ye aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkdmrl17

Kullanıyorum memnunum onerrım alabılırsın.

Kamera performansı sadece düşündürüyor beni
  • quote:

lg g2 arka tusu basmak zorlanıyorum arayüz geçişlerini yavaşlama var gibi geldi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeShawN1905

Ayni paraya g2 var ama distribütör garantili.Ayrıca n11,kliksa,hizlial,hepsiburada gibi yerlerden alirsaniz 100 TL gibi ceklerle telefon alabilirsiniz.Ben Nexus 5i 999tl ye aldım

nerdene aldını hocam yardımcı olurmusunuz bu konuda

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay_26

quote:

lg g2 arka tusu basmak zorlanıyorum arayüz geçişlerini yavaşlama var gibi geldi bana

G2 ye bulasma hocam..
  • oktay_26 kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada'dan almıştım.Mayıs'ta bi kampanya vardı.Nexus 5 1099 TL'ydi.1000 TL'yi geçtiği için 100TL parapuan vermişti.Hatta forumun çoğu oradan almıştır sanırım.
  • G2 arka tusa basmaya zorlanan da ilk defa burda duydum o kadr kolay oldugu halde onuda gectim kullanmana gerek yok ki knock knock ile acip geri kilitlersin,g2 daha gorsel ki kasmiyorda nexus arayuzu yani saf android bogar insani bi sure sonra onuda gectim saf android hen daha cok pil harciyor hemde nexus 5in pil, ekran, kasa ve kamera konusunda g2den geride kaldigi su goturmez gercek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hauntedd

G2 arka tusa basmaya zorlanan da ilk defa burda duydum o kadr kolay oldugu halde onuda gectim kullanmana gerek yok ki knock knock ile acip geri kilitlersin,g2 daha gorsel ki kasmiyorda nexus arayuzu yani saf android bogar insani bi sure sonra onuda gectim saf android hen daha cok pil harciyor hemde nexus 5in pil, ekran, kasa ve kamera konusunda g2den geride kaldigi su goturmez gercek.

+1..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hauntedd

G2 arka tusa basmaya zorlanan da ilk defa burda duydum o kadr kolay oldugu halde onuda gectim kullanmana gerek yok ki knock knock ile acip geri kilitlersin,g2 daha gorsel ki kasmiyorda nexus arayuzu yani saf android bogar insani bi sure sonra onuda gectim saf android hen daha cok pil harciyor hemde nexus 5in pil, ekran, kasa ve kamera konusunda g2den geride kaldigi su goturmez gercek.

+1..

Alıntıları Göster
    nexus 5 candır

• Hocam şekli hoşunuza gidiyorsa hiç düşünmeden alın. Android L versiyonundan sonra görsellik ve performans artışı olacak nexus 5'te.
  • Hauntedd kullanıcısına yanıt
    saf android daha çok pil harcıyor ?
  • Hauntedd kullanıcısına yanıt
    Pil konusunda katılıyorum. Kamerada da daha yüksek megapixel'e sahip dolayısıyla daha cok zoom imkani sagliyor. Fakat kasa konusunda kesinlikle n5 onde. Parlak plastik bence kesinlikle ucuz bir gorunum saglamis ve n5 ele aldiginizda daha kalite hissi uyandiriyor g2'ye gore. Ekran ise ikisinin de ekranlari aynı sonucta. Fakat n5 ekran yazilimi olarak onde. Daha dogal renkler sunuyor. Bende n5 abimde g2 mevcut benim gozlemlemelerim bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

Pil konusunda katılıyorum. Kamerada da daha yüksek megapixel'e sahip dolayısıyla daha cok zoom imkani sagliyor. Fakat kasa konusunda kesinlikle n5 onde. Parlak plastik bence kesinlikle ucuz bir gorunum saglamis ve n5 ele aldiginizda daha kalite hissi uyandiriyor g2'ye gore. Ekran ise ikisinin de ekranlari aynı sonucta. Fakat n5 ekran yazilimi olarak onde. Daha dogal renkler sunuyor. Bende n5 abimde g2 mevcut benim gozlemlemelerim bunlar.
    bulursan alırsın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.