Şimdi Ara

New Bloom Festival - PHOENIX - TERRORBLADE, 6.80, Yeni oyun modu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
0
Favori
7.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nintendo.

quote:

Orijinalden alıntı: .:DiFFeReNT:.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .:DiFFeReNT:.

Bir tek ben mi Terrorblade'i biraz baştan savma buldum?

Ne bakımdan?

Dota 1'deki karizması yok, daha çok shadow fiend ve shadow demon karışımı bir şey olmuş gibi geldi bana.

Visage ve Doom karışımı bence
    Yukarıdaki arkadaşa yazdığım sebepten

Evet, onlara da benziyor. Dota 1'deki haline benzemese bile daha özgün bir şey beklerdim ben, biraz oradan biraz buradan alınmış gibi görünüyor şu an.

• çok güzel
  • yeni çıkan heroların tipleri gayet iyi,undying viper sfin tipine bakıp şükredin
  • Willy Willie kullanıcısına yanıt
    sf? shadow fiend den mi bahsediyoruz? bence onun modeli gayet başarılıydı.şimdi oyundan çıkartımış galiba.bakalım nasıl bi şekilde geri dönecek.umarım ismine dokunmazlar.wraith kinge zor alıştım bunu nasıl karşılarım bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DF22259B6 -- 29 Ocak 2014; 2:42:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.M.

sf? shadow fiend den mi bahsediyoruz? bence onun modeli gayet başarılıydı.şimdi oyundan çıkartımış galiba.bakalım nasıl bi şekilde geri dönecek.umarım ismine dokunmazlar.wraith kinge zor alıştım bunu nasıl karşılarım bilmiyorum.

Model aynı, Nevermore ismiyle geri döndü.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: K.M.

Model aynı, Nevermore ismiyle geri döndü.

iyi o zaman dota da ki ismini vermişler.
  • terror daha gelmeden Arcana itemi gelmiş. yine işi paraya döktü volvo . ayrıca tb nin DotA daki o tipi daha güzeldi bence. burda biraz MMORPG lerdeki karakterlere benzemiş .
  • outworld desolator ilizyonlara tek atıyordu diye hatırlıyorum. trrbladeye anti olarak seçilebilir belki
  • G Man kullanıcısına yanıt
    terror'ün olayı ilizyonlarından ziyada ultisi ve 3.skilli, skadi çıkmış bir terror'un yanına gidene kadar od'yi 3 defa keserler... yaklaşıp öldürebilecek bile olsan tam öldürecekkende ulti ile hpleri değiştireceği için tüm uğraşlar boşa gidiyor...
    terror'un antisi earlyde ezmek, oyundaki en az başlangıç hp'sine sahip 2.hero olması lazım, solo kesmek için silence veya bkb olması lazım aksi halde durdurmak zor :)
  • LC Q skill'i ile direk patlatiyor TB'nin ilizyonlarini.
  • TB güzel hero,oynamayalı bayağı oldu tabi. Phoenix de severim. Ama şu techies niye gelmez hala kardeşim, ben onu anlamadım.
  • phoenix ulti atinca isi gucu bırakıp yumurtaya vurun simdiden soyliyim
  • yukardaki mesajı görmemişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeunes Turc -- 29 Ocak 2014; 9:34:57 >
  • ne zaman gelecek patch ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

ne zaman gelecek patch ?

eğer 4. gün gibi bir şey düşünmüyorlarsa bugün gelir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

ne zaman gelecek patch ?

eğer 4. gün gibi bir şey düşünmüyorlarsa bugün gelir

oyunun anasayfasında yarın gelecek yazıyordu dün.yani bugün gelecek güya..
  • D3monHunter kullanıcısına yanıt
    shiva kassın da vurabilirseniz vurursunuzayrıca güncelleme için 5.günün şafağında steame bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Willy Willie

shiva kassın da vurabilirseniz vurursunuzayrıca güncelleme için 5.günün şafağında steame bakın

canı kaç olursa olsun ultiye verdiğin pointlere göre 5/7/10 vuruşa kırılıyor ultisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nintendo. -- 29 Ocak 2014; 17:07:13 >
  • quote:

quote:

canı kaç olursa olsun ultiye verdiğin pointlere göre 5/7/10 vuruşa kırılıyor ultisi

shiva kasın derken verdiği as slow dan bahsediyordu sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AVK

quote:

quote:

shiva kasın derken verdiği as slow dan bahsediyordu sanırım.

aynen 10 vuruş yapmak eziyet oluyor,en iyisi ultiyi kullanamadan silence/stun ile indirmek.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.