Şimdi Ara

New 3DS aldım ve ilk oyunumu bitirdim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

New 3ds XL aldım ve new super mario bros 2 oyununu bir günde bitiridim. :) Oyun bildiğiniz klasik mario. Sadece 6 dünya vardı. Açıkcası daha uzun olmasını beklerdim. Konsol gayet kullanışlı ve baş ağrısı yapmıyor. Oyunda gayet akıcı ve zevkliydi. Tek eksik yanı kısa olmasıydı. Bu konsolda acaba eski DS oyunlarını oynayamaz mıyım? Oyun tavsiyelerinizi bekliyorum. Online oynanabilecek oyun var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaturundTechnik -- 21 Haziran 2015; 3:31:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NaturundTechnik

Merhabalar arkadaşlar.

New 3ds XL aldım ve new super mario bros 2 oyununu bir günde bitiridim. :) Oyun bildiğiniz klasik mario. Sadece 6 dünya vardı. Açıkcası daha uzun olmasını beklerdim. Konsol gayet kullanışlı ve baş ağrısı yapmıyor. Oyunda gayet akıcı ve zevkliydi. Tek eksik yanı kısa olmasıydı. Bu konsolda acaba eski DS oyunlarını oynayamaz mıyım? Oyun tavsiyelerinizi bekliyorum. Online oynanabilecek oyun var mı?

DS oyunlarını da oynayabilirsin.
  • NaturundTechnik kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran çözünürlüğü nasıl. Rahatsız ediyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

Gayet iyi ekran çözünürlüğü. Fazla bir beklentim yoktu zaten. Ama oyun konusunda sıkıntı çekiyorum. Mario gibi oyun önerebilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaturundTechnik

quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

Gayet iyi ekran çözünürlüğü. Fazla bir beklentim yoktu zaten. Ama oyun konusunda sıkıntı çekiyorum. Mario gibi oyun önerebilirseniz sevinirim.

bende ps vita var. 3ds yok. yüzden ne var ne yok bilemicem.
    https://www.youtube.com/results?search_query=best+3ds+games+

• ha bir de şu var
  • castlevania seviyorsan....
  • Hocam Monster Hunter 4 ve 3 uzun süre tutan oyunlar. Ayrıca 3'ü Wii U kullanıcıları ile birlikte oynayabiliyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.