Şimdi Ara

Network-attached storage?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3-5 bilgisayardan oluşan küçük bir firma için NAS (Network-attached storage) ihtiyacım var. ZyXEL NSA-2400 nasıldır? Fiyatı hakkında bir veriye ulaşamadım ve nerden satın alabilirim? Başka önerileriniz varsa, sebepleriyle yazarsanız sevinirim.

Bir de Seagate 3.5" 4TB BlackArmor Nas buldum, fakat fiyatlar aşırı uçuk değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tmrkn -- 10 Aralık 2009; 23:47:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tmrkn

Merhaba arkadaşlar,

3-5 bilgisayardan oluşan küçük bir firma için NAS (Network-attached storage) ihtiyacım var. ZyXEL NSA-2400 nasıldır? Fiyatı hakkında bir veriye ulaşamadım ve nerden satın alabilirim? Başka önerileriniz varsa, sebepleriyle yazarsanız sevinirim.

Bir de Seagate 3.5" 4TB BlackArmor Nas buldum, fakat fiyatlar aşırı uçuk değil mi?

NAS'da en onemli uc nokta var
    - takilabilecek disk kapasitesi raid yapilip yapilmayacagi ( raid yapin yaptirin, raid1 olsun mumkunse, cunku diskler ucuzladi , gumlediginde goz yaslari datayi geri getirmiyor)
    - ozellik ( ftp,windows file share, backup almasi, uzerinde calisan server yazilimlari , printer baglayabilme )
    - guc tuketimi ve diske yazma okuma hizi

QNAP TS-209 tavsiye ederim, TS201 kullandim uzun sure sessiz sorunsuz alet.

• Merhabalar,

Seagate 4 bay NAS Server 16TB, satın almıştım birkaç ay önce fakat ihtiyacım kalmadığı için satıyorum. ilgilenen arkadaş olursa lütfen pm atsın.

Ürünün deatyları;
    http://forum.donanimhaber.com/m_85574076/f_//tm.htm#85574076
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.