Şimdi Ara

Netspeed Zam Yapmış.! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
1.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 35mbps 350TL, 100mbps 370TL çok yüksek. Bir evimde vdsl var fixnet düşünüyorum. Diğer evimizde fiber altyapı da var Superonline 100mbps hıza 420TL ile 1 yıl sözleşme imzalamak mantıklı gelmeye başladı.

Millenicom kullandık gerçekten mide bulandırıcı bir firma o yüzden sanıyorum Superonline altyapısında başka seçeneğimiz kalmıyor. Önümüzdeki hafta iki aboneliğimi de değiştireceğim.

• ertunc23 kullanıcısına yanıt

Herkesin dediğine kulak asma derim şuan pinglerde turknet,gıbır,,comnet var ama oyun olarak pingler turknet ile gıbırda iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SupervisorFatih -- 2 Şubat 2024; 1:5:27 >
  • Ben 16mb internet kullanıyorum
    bana gelen mesaj bu
    Değerli Abonemiz,

----
    1 Şubat 2024'ten itibaren internet tarife fiyatımız 329,90 TL'ye güncellenmiştir. Değişiklik, 1 Mart 2024'ten sonraki faturalarınıza yansıyacaktır. Hizmetinizi 1 Yıl boyunca sabitleyerek avantajlı fiyatlardan yararlanmak için Netspeed Online İşlem Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz
    ----

ben niye 329 veriyorum hem hız düşük hem fiyat pahalı modemim vdsl2destekli
  • ertunc23 kullanıcısına yanıt
    Fixnet Gec derim farki anlarsin :)
  • scatter kullanıcısına yanıt

Denicemde keşke comnet gibi 12 ay pein ödeme olsa

• gael kullanıcısına yanıt

yuh daha neler 16mbps için 330tl nedir

• Hâlâ en ucuzu netspeed !
    5 kişi referans bulsan diğerleriyle aynı fiyata gelecek.
    10 kişi bulsan bedava internet kullanacaksın.

Forum içi örgütlenirsek bedavaya dünyaya açılırız
  • 369 tl ye çıkan netspedden kolayca comnet aylık 219 TL 100Mbps VDSL otomatik ödemeyle abone oldum

KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM DEĞERLERİM AYNI EN UFAK DEĞİŞİKLİK YOK BOŞUNA 170 TL AYDA FAZLA VERECEKTİM İYİKİ GEÇMİŞİM

1 AYDA BEDAVA KAZANDIM BURDAN ARKADAŞIN KODUYLA BUNLARA FIRSAT VERMEYİN DERİM

Netspeed Zam Yapmış.!

Netspeed Zam Yapmış.!

• OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt

HİÇTE EN UCUZ DEĞİL 1 YILDA 139 TLDEN 369 A ÇIKTI ANINDA MESAJ GELİNCE ÇIKTIM

Netspeed Zam Yapmış.!
  • SupervisorFatih kullanıcısına yanıt

BEN KURTARDIM KENDİMİ BU SOYGUNCULARDAN İLK TTNET SONRA TÜRKNET EN SON NETSPEED

ŞUAN COMNETLİYİM :)

Netspeed Zam Yapmış.!
  • komando57 kullanıcısına yanıt
    369₺ ucuz demiyorum referans bulursanız diğerleriyle aynı fiyata gelir, daha fazla referans bulursanız bedavaya kullanırsınız.
  • OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt

HOCAM TABLOYU ATTIM 1 AYDA BEDAVA KULLANCAM 60 GÜNE 219 TL VERECEĞİM VE BENİM KODU KULLANACAKLAR ONLARDANDA 6 AY BEDAVA GELECEK BENCE ŞUAN ÇOK ÇOK İYİ

• zammı geçtim düzeldi mi internetiniz? ben sorunlardan dolayı comnete kaçmıştım. iyi ki kaçmışım bu fiyatlara göre.

• komando57 kullanıcısına yanıt

Hocam aynısı Kocaeli internet adlı ise de de oldu 185 e kullandığım 75 Mbps paketi ısrarla Kasım da devamlı sordum zam gelecek mi ona göre hareket edeceğim cevap gelmedi sonra %100 artış yaptılar 370 oldu ücret direkt çıktım hiç hoş olmamıştı

• 2019 Eylül'den beri birlikteydim kendileriyle. Ne yazık ki son zam can sıkıcı oldu. 10 ayda 2 kez zam gelmesi moral bozdu cidden. Bir de eskiden aldığımız internetin hızı falan artardı. Yıllardır o da yok. Özellikle açtım baktım, 2019'de 50mbps paketi ile başlamışım. Sonra 75mbps'e çıkmışım. 2021'de 100mbps'e çıkıp orada kalmışım. Yıl 2024 olmuş, hala aynı noktadayım, ama maşallah fiyat 4 katına çıkmış. Aslında enflasyona göre garip değil, fakat hizmette hiçbir yükseliş olmaması da can sıkıyor.

2000'lerin başında 56k modemle internete bağlanan biriyim. 2007'de adsl'e geçmiştim. 1 mbps adsl bile uçuk geliyordu o zamanlar. Çünkü 56kbps hızdan 1024kbps hıza çıkmıştık. Ve bu birkaç yıl içinde olmuştu. Sonra kota belasından kurtulduk. Sonrasında da hızımız hep yükseldi. Hem de katlanarak. Ve bunlar olurken fiyatların arttığını hiç hatırlamıyorum. Genelde tam tersine fiyatlar düşüyordu. Son birkaç yıldır enflasyon uçtu gitti, eyvallah. Ama artık 500mbps'ler 1000mbps'ler falan çok uzak şeyler olmamalı. Şimdiye kadar çoktan geçebilmiş olmalıydık.

TT Fiber altyapı var. Bir firmaya bakıyorum, 100mbps diyor, diğeri 500 diyor, bir diğer 200 diyor, bir başkası 1000 diyor. Güvenip o hızlara çıkamıyorum da. Madem sabit hızda kalıyorum bari fiyat 4-5 ayda bir artmasa... Her konuda ayarımız bozuldu.

Ekleme: Şunu da belirteyim, yıllar önce kablonet'ten aldığım önce 512kbps sonrasında ise 3mbps bağlantının verdiği kullanım deneyiminin de ötesinde hızlı ve sorunsuz hizmet sunduğu için Netspeed'e teşekkür ederim. Ancak 2019 yılında tanıştığım o küçük firma yok artık. Büyüdüler. Ve her büyüyen firma gibi onlar da marka değerine göre fiyatlandırmaya gidiyorlar gördüğüm kadarıyla. Haklarıdır, lafım yok. Ama yukarıda belirttiğim gibi, sabit hizmet - sürekli zam döngüsü beni rahatsız ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 12 Şubat 2024; 11:43:29 >

• Comnete geçmeyi düşünüyorum. Nasıl bir firmadır?

• Alphace A kullanıcısına yanıt
    Sakın ama sakın böyle bir hata yapmayın internetiniz arızalınır çözülmez sizde ısrar ederseniz şak diye aboneliğinizi iptal ederler yıllık falan ödeme yaparsanız geri vermezler hemde port sıkıntısı bile yasayabilirsiniz ve yeniden kurulum vs ücreti ödemek zorunda kalırsınız hocam
  • Herkes 20-30 tl faturasından düşürecek diye bol bol reklam etmiş :) sizin alt yapınız normal olabilir ama başkalarıda o kalitede kullanacak diye bir şart yok milleti kandırmayın yanıltmayın 20-30 tl için ucuz işçilik yapmayın.

• Poyraznet in 75 mgbitlik tarifesi var 200 TL iki haftadır kullanıyorum hiç kesinti olmadi tavsiye ederim müşteri hizmetleri çok hızlı
    1 günde hızlı geçiş tamamlandı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.