Şimdi Ara

netspeed vs türk telekom hangisi? (fiyatlarını göz önüne almazsak) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    taşımdıgım yerde superonline fiber olsa olurdu yok
  • Varolan hat var ise Türk.net derim.
  • Arkadaşlar sakın geçmeyin Netspeed' e. Hergün kopmalar yaşıyorum. Az önce de yaşadım ve aradım ağızlarına sıçtım. Ondan sonra hemen geldi internet. Telekom kaynaklı olduğunu söylüyorlar ve sözde bakım çalışması yapıyormuş telekom. Telekom'un böyle birşey yaptığını düşünmüyorum. Kaldı ki bakım dediğin gece yapılır. Sabah akşam sürekli bakım mı olur? Tamamen yalan söylüyorlar. Daha önceden telekomdaydım böyle bir bakım kesintileri yaşamadım hiç. Kesintiler çok fazla. Sakın geçeyim demeyin. Yarın iptal başvurusunda bulunacağım.
  • Arkadaşlar bu @Sawyer nickli arkadaşa inanmayın. Kendi problem yaşadı diye tüm Türkiye de problem var sanıyor. Milleti yanlış yönlendiriyor algı operasyonu yapıyor.

Bende Netspeed kullanıyorum ve en ufak problemim yok.

Herkese geçmesini tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kingo_disco kullanıcısına yanıt
    aynı sıkıntıları bende yaşıyrum hergün net kopuyor aradıgımda bakım çalışması vardı diyip açıyorlar 30 günün 20 gününde bu sıkıntıları yaşıyorum asıl sen senin problemin yok diye tüm Türkiyede netspeed sorunsuz sanma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruker -- 1 Haziran 2018; 12:17:43 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.