Şimdi Ara

Netspeed şebeke yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkafaşlar türk telekomla taahhütümün bitmesine 5 gün kalmıştı. Telefon açtım sordum başka operatöre geçersem ceza var mı diye? Yok sadece kullandığınız kadar ödersiniz dediler. Ben de netspeed 35 vdsl kampanyasına geçiş yaptım. Geçişim 2 gün önce sağlandı. Fakat speed plus 16 tarifesine geçiş yapılmış. Sabit hattımın iptali için beklediklerini, Türk telekomdan cevap gelmediği için evrakları göremediklerini ve o yüzden en son hangi hızda bağlanıyorsam ona geçiş yapıldığı söylendi. Türk telekomdan iptal gerçekleşince geçiş yapılacağı söylendi. iptal gerçekleşti fakat hala aynı hızdayım. Aradım. Geçiş yapmayı denediler. Şebeke yok uyarısıyla karşılaştıklarını söylediler. Ne zaman düzelir dedim? Tarih veremediklerini sonra bilgi vereceklerini söylediler. Bu neyin nesi şimdi? Ne kadar bekleyeceğim belli değil. Olacak mı olmayacak mı belli değil. Extranete baktığımda vdsl 2 74 mb kadar hız alabiliyorum. Başına böyle bir durum gelen var mı? Ben bekliyim mi? Temsilcinin sürenin belirsiz olduğunu söylemesi beni çok ürküttü açıkçası. Belki de boşuna bekliyceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorun çözüldü mü üstad ? Bende nakil yapıyorum şebeke yok diyorlar
  • Sorun çözüldü. Türk telekomdan yanıt bekleniyordu geldi. Tarifem vdsle geçti. Hızım da şuan 24-25 gidip geliyor. Şuan için memnunum. Bir sıkıntı yok. Çalıştığım bankadan otomatik ödeme talimatı veremiyorum sadece o kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.