Şimdi Ara

NetSpeed Nakil Yapmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2 aydır port sıkıntım vardı bugün müdürlük aradı port sorununun giderildiğini benim hizmet alabilmem için portta yer açtıklarını ve hangi firmadan internet alıyorsan nakil işlemi için konuşabileceğimi söylediler. Müdürlük bana 35 mbps hız alabilirsin şuan hattında en ufak sorun yok dedi. En az 10 tane alt yapı sorgulama sitesinden kontrol ettim 63 mbps hız çıkıyor. Ben şuan hızında değilim. NetSpeed sürekli nakil işlemimi yapmıyor sorduğum zaman ise lokalde arıza var lokalde bulunan devrede arıza var deyip duruyorlar. Müdürlük bana sıkıntı yok nakil aldır kullan internetini dedi. Bu sorunu nasıl çözeceğim ben? 2 aydır port bekliyorum şimdi birisi abonelik yapsa o port ona verilecek ben yine elim boş döneceğim o kadar uğraşmam boşa gidecek. Ne yapmam lazım sizce?

Edit: dün tt ekibi gelip ankastre kutusunun üstüne rakam yazdı eskiyi sildi bende sordum burdan talep gelmiş dedi port için dedi onu hallettik dedi o bendim dedim burda sorun yok internet bağlatabilirsin bu günden itibaren dedi teşekkür ettim gitti adam.

Güncel sorgu yaptım 1 dk geçmedi hala 63 Mbps hız çıkıyor adresime.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İstersen TurkNet bağlat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NT2L

İstersen TurkNet bağlat
    Ya yok hocam canım sıkkın şuan zaten. Müdürlük sorun yok diyor bunlar arıza var diyor.

• Onlar genelde hep öyle der. Siz bütçenize göre yeni bir iss bakın bence.

• quote:

Onlar genelde hep öyle der. Siz bütçenize göre yeni bir iss bakın bence.
    Hocam cidden sorun varsa başka iss de bana hizmet veremez o zaman?

• Ben alternatiflerin çoğunu denedim. Forumda yazınca bunların trolleri başıma üşüşüyor

NetSpeed arıza konusunda en vasat iss. 1 yıl uğraşın 1 yıl genel arıza var derler. Çoğu zaman telekoma kayıt bile açmıyor. 6-7 ay önce bir konuda bunu belirttim. Kişiler de teyit etmek için kayıt numarası istedi. Firma da veremedi tabi..

• quote:

Ben alternatiflerin çoğunu denedim. Forumda yazınca bunların trolleri başıma üşüşüyor

NetSpeed arıza konusunda en vasat iss. 1 yıl uğraşın 1 yıl genel arıza var derler. Çoğu zaman telekoma kayıt bile açmıyor. 6-7 ay önce bir konuda bunu belirttim. Kişiler de teyit etmek için kayıt numarası istedi. Firma da veremedi tabi..
    Müdürlük ile görüşeyim eğer sorun yok derse ne yapayım? Adam 35 mbps alabilirsin port var diyor

• Bütçene uygun bir iss den abonelik al bence.

• Bütçene uygun bir iss den abonelik al bence.

• quote:

Bütçene uygun bir iss den abonelik al bence.
    Hocam valla bu son şimdi beni müdürlük yarın arar eğer yine sorun yok alt yapın var klasik atnı cevapları verirse netspeed yine nakil formu göndermeme rağmen böyle yok port bozuk yok dolabın şurası bozulmuş vs falan derse hemen kapattırıcam aboneliği. Çünkü acele etmem lazım port gidecek yoksa başkası abonelik olss port gg. Var mı önerdiğin iss şuan 16 mbps adsl alıcam?

• Fiyat aralığı?
  • quote:

Fiyat aralığı?
    Hocam şuan netspeed'de 16mbps 56TL veriyorum yani fiyatlar hakkında bilgim yok 60TL yada 65TL olabilir araştırmamız lazım. Fiyatları öğrensek karar vermem daha kolay olur.

• quote:

Oris telekom yalın 64.90 ₺ https://www.oristelekom.com/super-internet-16
    FixNET (tavsiyem) yalın 69.99 ₺ https://www.fixnet.com.tr/internetbasvuru/3521/84280-84276/9-9/0/
    Millenicom yalın 74,90 ₺ https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/basvuru/internet/avantajli-ozgurum-kampanyasi/ba6f931c-7f76-4039-9e35-591a0fe4c6cf?selectedCampaignId=ba6f931c-7f76-4039-9e35-591a0fe4c6cf&SelectedInternetOfferId=15e9223d-32ff-4721-b8f2-c333e6b9f610&p=1&f=2

Hepsi taahhütsüz.
    FixNet 96 TL bağlantı ücreti diyor çok değil mi? Oris telekom kimin? İlk defa duyuyorum. Bir de fixnet 24 ay taahhütlü yazıyor 16 mbps için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByKayseriLi38 -- 6 Mayıs 2020; 20:12:13 >

• Anasayfa da taahhütsüz olan paketler var. Taahhüt verirseniz 96 lira almıyorlar.
    Oris Telekom forumda kullanılıyor, referanslarında İzmir BB vs. varmış.
    Millenicom a baktınız mı?
  • quote:

Anasayfa da taahhütsüz olan paketler var. Taahhüt verirseniz 96 lira almıyorlar.
    Oris Telekom forumda kullanılıyor, referanslarında İzmir BB vs. varmış.
    Millenicom a baktınız mı?
    Millenicom biraz pahalı geldi ama son çare olarak cepte dursun. 75 TL o da aylık. FixNet ile Oris'i geçelim. Oris zorunlu hizmet dayatıyor evinde kurulum vs yapıyormuş her ay takside bölüyormuş o hizmet bedelini. Gerek yok. Yapacağı iki kablo bağlamak. Farklı firma var mı peki başka?

• Yapar yapar

• Benim bildiğim bir de netgalaksi var. https://netgalaksi.com.tr
    TurkNet te alternatif.
  • quote:

Benim bildiğim bir de netgalaksi var. https://netgalaksi.com.tr
    TurkNet te alternatif.
    16mbps 50 tl iyiymiş bunlarda ama şikayet falan çok mu ki? Türknet deme lütfen

• Alternatif isslerin %65'inde durum şudur: Arıza olmadığı sürece kesin memnununiyet.
    Şikayet az yaşamak için büyük issleri veya pahalı alternatifleri tercih etmeniz lazım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.