Şimdi Ara

Netspeed kullananlar yorumlarını yazabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.689
Cevap
31
Favori
175.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 551
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 16
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 8
  • Favoriye Eklediklerim 32
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • zero-man (97 mesaj) FORZAFATHER (51 mesaj) M_aTRa_X (44 mesaj) trakyAli-1986 (35 mesaj) i_brahi_m (34 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (991 mesaj) Mobil (594 mesaj) Tablet (33 mesaj) Mini (64 mesaj) Uygulama (121 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> NetSpeed >> Netspeed kullananlar yorumlarını yazabilir mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    244 Mesaj

Suraya bakmadan Turknet'e basvurmayin derim.

|
    |
    dgkn.95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3305 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dgkn.95

netspeed'e geçmeyi düşünüyorum fakat ping sorunu varmış sanırım emin değilim aklımda türknet'te var çok kararsızım. kullananlar yardımcı olabilir mi?

bu tamamen bulunduğun bölgeyle alakalı altyapı kötü oldu mu her firmada kötü oluyor ama türknet te duyduğum şikayeti başka hiç bir firmada duymuyorum

ben 4 yıldır sorunsuz kullandığım adls interneti 1 hafta önce sorunsuz bir şekilde fiber int taşıdım az önce yaptığım test sonucu aşağıda pazar akşamı en yoğun saatte ki sonuç ekte karar sizin 75 mbs tarife kullanıyorum ping 5 ms ve genelde 2-3 arası oluyor daha iyisi olmaz herhalde.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/bd/64/7b/bd647bcb45d94dbbf029b0da1197d3d4.png&t=0&width=480&text=1

• Binbaşı
    1941 Mesaj

benimde en az 70 mbps stabil almam lazım. değerleriniz çok iyi cidden :)

|
    |
    kara duman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2102 Mesaj

Kopma sorununu yaşayan ve çözüm bulabilen var mı ? Malesef Netspeed bu konuda yardımcı olmuyor bizden değil sorun diyerek kestirip attılar aslında çok büyük bir sorun değilmiş gibi duruyor anlık kopuyor modemle ilgili bir sorun olabilir mi ? deneyimi olan varsa

• Yarbay
    2960 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: VirtualFrog

Kopma sorununu yaşayan ve çözüm bulabilen var mı ? Malesef Netspeed bu konuda yardımcı olmuyor bizden değil sorun diyerek kestirip attılar aslında çok büyük bir sorun değilmiş gibi duruyor anlık kopuyor modemle ilgili bir sorun olabilir mi ? deneyimi olan varsa

kesinlikle çözümü yok, 1 yıldan fazladır kullanıyorum her ay mutlaka internet ışığı gidiyor, bazen haftada 3-4 kez yapıyor, kaç kez şikayet talebi oluşturdum ama çözüme ulaşamadık  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    343 Mesaj

Türktelekomda hız azalması veya kopma sorunları yaşamayıp netspeede geçip hız azalması veya net kopması yaşayanlar oldu mu?

|
    |
  • Er
    1 Mesaj

Sahtekarlar tamamen haksiz yere para kazan için kendilerinin uydurdukları bir gerekçeyle iptal işlemimi gerçekleştirmediler şu an benden 3 aylık internet parası istiyorlar. Yaptığımız görüşmenin kaydını istedim ve bunu benimle paylaşmayacaklarını söylediler çünkü her şey konuşulmuştu vs vs diyeceğim bu firma tamamen bu yollarla para kazancının peşinde hakkımı hiçbir şekilde helal etmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2102 Mesaj

Türk Telekom un sabotajı olabilir bu kopmalar belki de yıldırma taktiği O operatör kötü gel bize iki katını öde kurtul tarzı.. Bunlardan her şey beklenir.

|
    |
  • Yüzbaşı
    520 Mesaj

3 ay niye bekledin dilekçeyi gönderdikten sonra 10 gün içinde iptal olur olmamışsa ödemezsin olur biter. Dilekçe göndermeden iptal istediyseniz bir şey yapamazsınız ödemek zorunda kalırsınız.

|
    |
    Emrah nlb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Pubg mobile uc
konkasör
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.