Şimdi Ara

Netspeed IPTV throttling (kısıtlama,sınırlama) sorunu için tavsiye istiyorum. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
9.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu sene türknet baya kısıtlıyor. Ben de türk telekom vdsl var, türknet olan arkadaşlarımın bazıları aynı sistemi kullanmamıza rağmen kısıtlama yediklerinde sd kanallar bile donuyor, ben 4k izliyorum tek sorun yok. Bu internet kısıtlama olayı büyük bir gerçek, para verdiğin internetin kısıtlanması çok büyük bir yanlış.
  • Comnet' te iptv ile ilgili genel olarak sıkıntı yaşamadım. Bazen yurtdışı çıkışlarında sıkıntı oluyor, uzun sürmüyor o da.
  • Gökkubbe G kullanıcısına yanıt

Warp kurunca, Netflix dışında hiç birşey çalışmıyor. Amazon prime, iptv hepsi gidiyor. Nedeni nedir anlayan biri anlatabilir mi?

• Netspeed kullanıyorum. IPTV kullanamaz oldum. Desteğe mesaj yazicam eğer engeli kaldirmazlarsa turknete gecicem başka çare yok
  • Netspeeden bu sebepten dolayı ayrılmıştım. Müşteri temsilcisi ile görüştüğümde bizden yana bir sıkıntı yok engelleme yapmadık diye yalan söylüyorlardı bir de. Taşıdım geri dönmem

• Ismailb kullanıcısına yanıt
    Hangi firmaya geçtiniz. Ben de geçiş yapicam
  • Oduncu28 kullanıcısına yanıt

Önce comnet e geçtim sonra sebebini hatırlamadığım bir şekilde turk net'e geçtim Türknet te hiç sorun yaşamadım ip tv hakkında, kısıtlama internet yavaşlama falan da olmadı rahat izliyorum indirimli davetiye kodu ihtiyacınız olursa gönderebilirim

• Ismailb kullanıcısına yanıt

türknette kısıtlamaya başladı 1 haftadır başka iss bakıyorum bende

• carloska kullanıcısına yanıt

Herhangi bir çözüm bulabildiniz mi? Ping değeri iyi ve kısıtlama olmayan ISS arıyorum ben de.

• @kontr21 Apex ve CSGO oynuyorum. Merkürnet kullanıyorum ve son zamanlarda performansı çok kötü :/

Özel mesaj atamadığım için buradan rahatsız ettim, kusura bakmayın.

• Fixnet ve Gigaspeed ping önemliyse.

@RedMinner

• Bu konuya tek çözüm, VPN iPTV Türkiye de yasak, eğer streaming yada medya şirketi tarafından verilmiyorsa hizmet.

• Fixnet kullaniyorum. Ip tv de sorun yasamiyorum. Genel olarak sitelerin bir coguna erisim engeli de yok 😃
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.