Şimdi Ara

NETSPEED FATURA SON ÖDEME TARİHİ OYUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netspeed Kasım 2022 dönemi faturamın son ödeme tarihini 3 Aralık Cumartesi gününe denk getirdi. Yapı Kredi Bankasında talimatım olduğu halde hafta sonu olduğu için banka tarafından doğal olarak ödeme sağlanmadı. 5 Aralık Pazartesi günü faturayı kendim ödedim.

Ancak sevgili Netspeed bundan dolayı referans indirimi olan 5 TL yi iptal etmiş. Yani resmen bu indirimin kesilmesi için kurgulanmış gibi.

Hafta sonuna son ödeme tarihi gelen faturaya ilk kez rastladım. Faturanın ödenmemesi tüketicinin hatasıymış gibi indirimlerinin alınması çok kurnazca. Destek kaydı oluşturdum, indirimlerimin geri tanımlanması için, 5 TL çok önemli değil ama yaptıkları ayıp. Eğer sonuç alamazsam iptal ettireceğim.

NETSPEED FATURA SON ÖDEME TARİHİ OYUNU

• Netspeed'te fatura kesim tarihini istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz ayrıca fatura kesim tarihinde ödeme yapmak için talimat verebiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusobreak -- 2 Ocak 2023; 16:59:50 >
  • Kredi kartından talimat verince belki öyledir. Ama Yapı Kredi'de talimatlı olmasına rağmen bankalar hafta sonu fatura sorgulaması yapıp ödemiyor.

Netspeed ile görüştüm, haklı olduğumu geçerli indirimlerin bir sonraki faturamdan düşüleceğini söylediler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.