Şimdi Ara

[NETSPEED] ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [ANA KONU] (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.486
Cevap
52
Favori
176.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3.5 yıldır kullanmaktayım faturalarımı düzenli olarak öderim

Davet Kodu : 3N2ZIT

Her ikimiz de 10 tl indirim kazanırız, sonra tekrar sen de abone olduktan sonra davet kodun üzerinden başkasını abone ettirirsin daha fazla indirim kazanırsın. Tarifenin önemi yoktur belirtmek isterim. Yani farklı tarife kullanan kişi referans koduyla kayıt ettirmesi yeterlidir. Önemli olan faturanın düzenli ödenmesidir, son tarihi geçince 10 tl indirim iptal oluyor

[NETSPEED] ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [ANA KONU]

• Abonelik Başlangıcı : Aralık 2018

Abonelik Bölgesi : Ankara - Keçiören

Kullandığım Tarife : SPEEDMAX AVANTAJ 35M E KADAR (2022 NET FAST)

Referans numarası : DIRRRN

Bulunduğum bölge itibarıyla Netspeed'den memnunum. Faturalarımı şimdiye dek herhangi bir gecikme olmadan günü gününe ödedim. Netspeed'e geçmeyi düşünenlere hayırlı olsun.

• Abonelik Başlangıcı : 2019 MAYIS

Kullanılan Tarife : ULTİMATE 100 Mbps

Davet Kodu : 1 3 8 B 0 S (B' den sonraki sıfır)

Kod aktiftir. Uzun zamandır sorunsuz kullanıyorum, telekom altyapınız iyiyse sorun yaşamazsınız. Davet kodunu abonelik başvurusunda çağrı merkezine ileterek 12 ay boyunca aylık 10 lira indirim kazanabilirsiniz. Sonrasında sizde arkadaşlarınızı davet ederek kişi sınırı olmadan ekstra indirim kazanmaya devam edersiniz.

? Önemli Not: 2019 Mayıs'tan beri faturayı hiç geciktirmedim. İndirimden yararlanmak için referans sahibi ve abone olan kişinin faturaları zamanında ödemesi gerekli, aksi halde iki tarafın da indirimi iptal oluyor. Otomatik ödeme talimatı verecekseniz bazı bankalarda ödeme geç yansıyor ve referanstan yararlanamıyorsunuz. Bilgi almak ve sorun yaşamamak için site içi mesaj atabilirsiniz.

Alternatif için tıklayınız; WhatsApp , Telegram

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kullanılan Tarife : FİBER SUPERFAST 35

Davet Kodu : YVHEQF

Fatura asla aksamaz tam gününde ödenir. Davet kodunu abonelik esnasında verirseniz, karşılıklı olarak 12 Ay Boyunca 10 TL fatura indiriminden yararlanırız. Sorunuz olursa mesaj atabilirsiniz.

• [NETSPEED] ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [ANA KONU] 

• Abonelik Başlangıcı : Şubat 2019

Abonelik Bölgesi : Zonguldak

Kullanılan Tarife : ULTIMATE 100 Mbps

Referans numarası : WGCYWU

- Uzun süredir kullanıyorum.Bugüne kadar 20 arkadaş referans kodumu kullanarak üye oldu.
    - Fatura ödemesi otomatik ödeme tanımlı, sorunsuzdur.
    - Kampanyanın başarılı olabilmesi için hem davet edenin hem de davet edilenin faturasını düzenli ödemesi gerekmektedir.

Netspeed’e arkadaşlarını davet et! aktif hizmet almaya başlayan her abonelik için
    hem sen, hem arkadaşın 12 adet fatura dönemi boyunca 10TL indirim hakkı kazanın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abonelik Başlangıcı : 4 yıl.

Abonelik Bölgesi : Mersin

Kullanılan Tarife : SPEEDPRO 75

Referans numarası : UUC2AL

Aboneliğim 4 yıldır aktif olarak devam etmektedir ve ayrılmayı düşünmüyorum. Gönül rahatlığıyla referansımı kullanabilirsiniz.

Faturalarım düzenli olarak günü gelmeden ödenmektedir. Davet kodunu abonelik başvurusunda çağrı merkezine ileterek 12 ay boyunca indirim kazanabilirsiniz.

Referans olan arkadaşlara bu arada Teşekkür ederim.

• [NETSPEED] ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [ANA KONU]

0GS655 (ilk baştaki sıfır)

Abone olalı dört ay oldu arkadaşlar ve şuan için çok memnunum faturaları geldiği gün öderim otomatik ödemede değildir hiç bir şekilde gecikme olmaz. Sizde davet kodu ile üye olursanız hem siz hemde ben 12 ay boyunca 10 TL indirimden faydalanabiliriz.

Merak ettikleriniz için pm atabilirsiniz.

Sevgili arkadaşlar teşekkür ederim sayenizde bir kaç tane referansım oldu fakat belirtmek isterim ki Faturalarınızı zamanında ödemezseniz sizde bende indirimden faydalanamıyoruz 5 kişi referansım ile abone olmuş ama 1 kişi hariç kimse faturasını ödememiş.

• Abonelik Başlangıcı : 2022 Ocak

Kullandığım Tarife : Speed Pro 75 ~VDSL : 95 metre saha dolabı mesafesindeyim antalya/merkez

Davet Kodu : Q8QC49

Kod günceldir.Harfleri büyük.Oyun odaklı kullanıyorum belli bir araştırma sonucu bu firmayı seçtim.Davet kodunu abonelik başvurusunda çağrı merkezine söyleyerek 1yıl boyunca her faturanıza aylık 10 ₺ indirim sağlanıyor her ikimize de.

● Not: Bu bahsi geçen karşılıklı 10 ₺ indirim için faturaların günü gününe yatması gerekli!Eğer bankanıza ödeme talimatı ile ödüyorsanız bazı bankalarda ödemeler sorun olabiliyor ve indirim referansı iki taraf içinde iptal olabiliyor bu konuda daha fazla detay için özel mesaj atabilir ya da ,Mczaga#0442'ı ekleyerek discord'dan mesaj atabilirsiniz.Ben faturalarımı SMS'i geldikten sonra direk kendim ödüyorum bankayı aracı kullanmadan.

-Türkiye-Almanya arası genel internet testidir ve oyunumda ki gecikme (ping/ms) ile test aynı, bu şunu veriyor sonuç kesinlikle doğrudur sallamasyon değildir.İsteyene başka ülkeler için de istedikleri web sitesinden test yapabilirim profilim üzerinden mesaj atmanız ya da yukarıda verdiğim discord'dan sorabilirsiniz.Test yapılan site: nperf.com

• Abonelik Başlangıcı : Şubat 2021

Abonelik Bölgesi : İSTANBUL

Kullanılan Tarife : ULTIMATE 100 Mbps

(İndirim kazanmanın tek şartı son ödeme günü geçmeden faturayı ödemek.)

(Fatura çıktığı gün ödenmektedir.)

Referans numarası : YDDFT5 ( Y , D , D , F , T , BEŞ 5 )

• Netspeed 12 ay boyunca 10TL indirim kodu: FRMI9G

Faturalar fatura kesim tarihinde düzenli ödenmektedir.

Diğer servis sağlayıcılardan 3 iş günü içerisinde geçiş sağlanmaktadır.

• Abonelik Başlangıcı : 16 Şubat 2022

Abonelik Bölgesi : Hatay

Kullanılan Tarife : Fiber Ultrafast 100

Memnuniyet Durumu : Hız konusunda çok memnunum. Hız testlerinde 8-9 ms ping, 112 Mbps download ve 8,1 Mbps upload hızı alıyorum. Bu konuda şimdilik memnunum. Ancak tüm abonelere CGN havuzundan ip verilmesinden pek haz etmedim.

Referans numarası : 5MCY53

Referans kodumu kullanırsanız ve faturalarınızı zamanında öderseniz hem ben, hem de siz 12 ay boyunca 10 TL indirim kazanabiliriz. Faturalarım otomatik ödeme ile zamanında ödenecektir. Not: Maalesef özel mesajlara cevap veremiyorum.

• Abonelik Başlangıcı : MAYIS 2020

Abonelik Bölgesi : İstanbul

Kullanılan Tarife : SPEED PRO 75

Referans numarası : SKQ6U3

Uzun süredir kullanıyorum.
    Fatura ödemesi sorunsuzdur.
    (İndirim kazanmanın tek şartı son ödeme günü geçmeden faturayı ödemek)
    Sizin ve benim 12 ay boyunca 10 TL'lik indirim kazanabilmemiz için referansımı kullanan olursa çok teşekkür ederim.

• Abonelik Başlangıcı : 08.01.2020

Abonelik Bölgesi : Mustafakemalpaşa - Bursa

Kullandığım Tarife : Ultimate 2022 > 100 Mbps VDSL

Faturamı netspeed web sayfası üzerinden basıldığı gün anında öderim kayıp yaşamazsınız.

%100 garantili Netspeed davet kodu...

Tarafımdan herhangi bir ayda faturanızda indirim kaybınız olursa bir sonraki ay fatura ödemenizin tamamı benden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hadebe16 -- 26 Eylül 2022; 8:9:3 >

• Abonelik Başlangıcı : 15 Nisan 2022

Abonelik Bölgesi : Ankara - Yenimahalle / Yeni Batı Mah.

Kullanılan Tarife : Fiber Ultrafast 100Mbps

Davet Kodu : 3 L L N W T

Memnuniyet Durumu : 6 yıllık ttnet 35Mbps sonrası verdiğim tarihte süper hızlı geçiş yapıldı hiç kesinti yaşamadım. Gayet sorunsuz wifide 87Mbps hızlarında kullanıyorum. Uzun yıllar kapatmadan kullanırım. Son durumda tarifelere göre 1 Temmuz itibariyle gelen %34 - %50 civarı zam ile bir miktar cazibesini kaybetti gibi görünse bile yine de sunduğu hizmete karşılık diğerlerinden %10 - %20 uygun diyebilirim. Arkadaşını getir kampanyası ile bu oran daha da artabilir.

Yeni abonelikte 12 ay boyunca 10 TL'lik indirim hakkı için davet kodumu kullanan olursa şimdiden teşekkür ederim.

• Eylül 2022 güncel 12 aylık indirim kodu K5XJEP iyi forumlar. ☺️

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.