Şimdi Ara

netspeed adsl geçilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TT'den netspeed'e geçilir mi? Gerek fiyatından dolayı gerekse taahhüt istemeyişi beni netspeed'e yönlendiriyor ama çok sıkıntı yaşar mıyım?

• merhaba hocam geçtiniz mi bilmiyorum isterseniz tüm iyi ve kötü yönlerini anlatayım size cevap verirseniz. PM (mesaj) da atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E2D77F344 -- 29 Aralık 2020; 22:7:5 >
  • konu sahibi değil ama aynı durum içindeyim iyi ve kötü yönleri için belgi verirseniz çok rahat ederim netspeed adsl geçilir mi? 

• 2.5 sene kullandım, ilk başvurduğumda buranın telekom yetkilisi santralle aramda 790 metre olduğunu ve 16 mbit adsl'i bile zor alacağımı söyledi. Ben de sizin yapacağınız işi diyerek Netspeed'i aradım. Sonrasında bu arkadaşlardan 32 mbit vdsl aldım, 28'e kadar alabiliyordum. 4 ay kadar önce altyapıları yenilediler burada, şu an 100 mbit hız alabiliyorum. Netspeed iyidir ancak tek sorun yaşadığım yanı 75 üzeri hız vermemeleri oldu, 5-6 sonuçsuz telefon görüşmesinden sonra ben de TBTNET'e geçtim.

2.5 sene güzel bir deneyim yaşattığı için teşekkürlerimi sunayım tekrardan buradan

• Emre32tody23 E kullanıcısına yanıt

ben bugün geçiş işlemlerini başlattım bakalım ne olacak.

• ultras1943 U kullanıcısına yanıt
    Merhaba, eve adsl bağlatmak için farklı internet sağlayıcısı arıyorum. Nasıl memnun musunuz, tavsiye eder misiniz ?
  • Altyapım maalesef çok kötü olduğu için hız anlamında pek bir şey değişmedi ama taahhütsüz ve ucuz olması açısından memnunum. Şuana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde alt yapı 13mb civarı kaldırıyor. Bu hızlarda çok sıkıntı yaşanmıyor zaten. 2 sene oluyor netspeed ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hubifrit H kullanıcısına yanıt

Ben tüm firmaları 1 hafta süre ile çok araştırdım ve şikayet memnuniyet oranlarını inceledim neticede en son Netspeed'e geçmeye karar verdim inşallah pişman olmayız.

• dincsor D kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamayın lütfen ama yeni üye olup böyle bir tavsiyede bulunmanız çok güvenilir gelmedi açıkçası.. 😊

Tavsiye mi ne tavsiyesi kanka? abone oluyorum yazdım kimse abone olsun yazmadım. Neden incindin sen o kadar netspeed adsl geçilir mi? ?

Güzel kardeşim ben senin kankan değilim. 39 yaşında adamım senin lafınla incinmem, incitirim bilgin olsun. Yukarıda beni alıntılayarak yazdığın şeyde tüm şikayetleri okudum, araştırdım vs yazıp en son bunu tercih ediyorum dediğinde tavsiye olarak algılanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hubifrit

Güzel kardeşim ben senin kankan değilim. 39 yaşında adamım senin lafınla incinmem, incitirim bilgin olsun. Yukarıda beni alıntılayarak yazdığın şeyde tüm şikayetleri okudum, araştırdım vs yazıp en son bunu tercih ediyorum dediğinde tavsiye olarak algılanır.

Ya Amca işine bak ne yazacağımı sana soracak değilim. Neymiş efendim araştırdım bu firmaya girecem demek tavsiye olarak algılanırmış ne yazaydım? hadi öyle algılandı diyelim bundan sanane? araştırmadan cumburlop buna geçmeye karar verdim mi diyecektim. Ama anlaşılan Sen çok incinmişsin.

Tamam evladım sen haklısın, ben seni yanlış anlamışım. Forumu daha fazla kirletmeyelim, seni incitmişim affola.. 😊

Tamam amca dediğim gibi forum nedir bilmezsin fazla dolanma buralarda torunlarla falan vakit geçirmeye bak sen. İncitirler seni buralarda kalbin kırılır üzülürsün.

Foruma üyelik tarihimde doğmuş ergenus, bana forumu öğretiyor. 😊 Berhudar ol evladım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.