Şimdi Ara

Netmaster Infinity 401 yeni modem (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.805
Cevap
49
Favori
291.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben aslinda modemden ziyade interaktif tv kutusuna takildim buda haksizlik en azindan eski abonelere degisim hakki verseler oda yok ben 24+3 ay kampanyasina basvurdum iki yil eskisink kullanmakda insanin zoruna gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corwen -- 20 Kasım 2016; 23:36:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurulumu ertelettirdim yeni cihaz aralık ayında baslıyormus 30 kasımda arayıp tekrar randuve alacağım. ama sadece modem dediler tv kutusu değişiklil yokmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darthskywalker

hocam modemi sormak lazım. abone olurken özellikle infinity 401 istiyorum derseniz getirirler diye düşünüyorum

Hocam selamlar,

Yeni modem elinizde mevcutsa bir kaç foto rica etsem sizden. Kutunun üzerinden görmektense, açık ve net görmek kafamızda bi fikir oluşmasına yardımcı olacaktır. Siteye yüklerseniz çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: corwen

Kurulumu ertelettirdim yeni cihaz aralık ayında baslıyormus 30 kasımda arayıp tekrar randuve alacağım. ama sadece modem dediler tv kutusu değişiklil yokmuş.

infinity modem 175 tl olcak diyor adam. bize 5 ay önce zn modemleri 146 liraya kitlediler. sen 48 liraya zn modemi almıyorsun ilginç.
  • Sorunlu oldugundan bahsediyor herkes alip sorun yasamaktansa ac destekli yeni modemi alirim

• panasonicman kullanıcısına yanıt
    3-5 gune detayli olarak siteye eklenir hocam su anda paylasamiyorum maalesef

• İnşallah bir mucize olur da yeni modemi de eskisi gibi 2 x 24 ay taksitle verirler
  • Evet, taksidiniz bitince cihazın mülkiyeti size ait oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sametykcll -- 23 Kasım 2016; 19:1:22 >
  • Bugun kurulum ekibini arayim dedim numarayi bulamadim musteri hizmetlerini aradim verdigi numara bizim mahalleye bakmiyormus onun verdigi numarayada ben ulasamadim yeni modem icin kurulumu ertelettirmistim. Hafta sonlari calisiyormu bu ekipler telefonla ulasilabilirmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: corwen

Sorunlu oldugundan bahsediyor herkes alip sorun yasamaktansa ac destekli yeni modemi alirim

Sorunlu olan z4 modemler kablosuz çekimi iyi değil diyorlar. Zn herhangi bir sorun yok. Evin her tarafından full çekiyor.

• Bu hafta ici randevunicin arayacagim bakalim ne olacam eger yeni modem gelirse burda bilgi veririm

• Herkese selam yeni gelisme varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

Herkese selam yeni gelisme varmi?

Kurulum için arayanlar beni ay sonuna adar bekletti ama gelen modem ZN modeli musteri hizmetlerini aradım baska bir modem kampanyası yok dedi sun guncel bu dediği için dün kurulum yapıldı suan için memnunum kopma felan olmadı 2 gundur hızda gayet iyi wifi olarak speedtest den 44MB çııyor.
  • İzmir'de dün biz de bağlattık. İnfinity modemden haberleri yok veya YÖK ayağına yatıyorlar. Ben taktırmak zorunda olduğum için beklemedim ve ZN modem kuruldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba 1 Ocak' tan itibaren mi dağıtımına başlanacak bu yeni modemlerin. Bana kalırsa hem interaktif set top box hemde bu yeni infinity modem, 1 Ocak' tan itibaren abonelere verilecek. Beklemeye devam bakalım.

• Bu aralık ayında yeni modem olan infity 401 modem hala bayilere gelmemiş ve kendilerinin bilgisi yok ama bana bahsettiğiniz modem 2017 modemi olabilir ve aralık ayında bayilere gelebilir dendi fakat şuan bir bilgimiz yok dedi ve başvurumu iptal etti.

mevcuttaki zn modemi indirimli kampanyası 31 aralıkta bitiyor yeni modemi 175tl ocak ayında yeni kampanyadan verecekler sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darthskywalker

yeni modem hayırlı olsun.

fiyatı 175tl olacak muhtemelen...

Edit: arkadaslar gorseli bilerek kaldirdim calisan arkadasim urun henuz cikmadigi icin rica etti kendisini zor durumda birakamam. Yakinda siteye eklenecek zaten

Hocam iyi aksamlar. Arkadasinizdan gelen yeni bir haber varmi?

Araligi bekledik bu modem gelicek diye ama hala bir sey soylemiyor turksat calisanlari. Ne zaman cikacak sizce?

• Abone olabilsiniz Netmaster Infinity401 modemi bekleyen arkdaşlar verilmeye başlanmıştır hayrlı olsun şimdiden
  • E şunun resmini falan bir koyun arkadaşlar artık şuraya. Neymiş ne değilmiş bir görelim, teknik verilerine bakalım.

Anten 5db olmuş onu biliyorum bir tek. AC destekli mi nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu modem kablonet dışında satılmıyor mu? Neden adını yazdığımızda görsele ulaşamıyoruz? Parakende de hangi isimle satılıyor?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.