Şimdi Ara

Netmaster cbw-383z4 ile 100 mbps hız alma (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
5
Favori
22.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Mevcut Müşterilere Özel Hızlı ve Net (24 Ay) Kampanyası, 100 mbit sınırsız

Nette kopma ve yavaşlama hiç yaşamadım. (Ülke çapındaki net kısıtlamaları haricinde)

Wifi ile bağlantıda kopma yaşıyorsanız, bazı modemlerde wifi kart işlemci soğutucusundan kaynaklı kopma yaşanabiliyo. Sanırım 3-4 yıl önce bizim modemdede böyle bi sorun olmuştu.Forumlarda benzer sorun ve çözümünün işlemci soğutucusunun değişimi veya termal ped gibi çözüm önerileri vardı.Yanlış hatırlamıyorsam biz de ya termal ped değiştirmiştik ya da ilave alüminyum soğutucu eklemiştik modem içinde...

Netmaster cbw-383z4 ile 100 mbps hız alma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadobay -- 27 Kasım 2022; 19:2:16 >

• streamin S kullanıcısına yanıt

Ben termal ped değiştirerek sorunu çözmüşüm...

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/152416681

Şu linkte modem soğutucusuna ilave alüminyum plaka takılmasından bahsediyor, ben de buradaki paylaşımdan faydalanmıştım...

https://forum.donanimhaber.com/netmaster-cbw-383z4-wifi-sorunu-yasayanlar--124932969#143469137

• kadobay kullanıcısına yanıt

size ozel bir fiyat teklifi ..vb gelmedi degil mi yada bu tarife musteri hizmetleri ile mi gectiniz online 'dan kendiniz mi gectiniz ?..

bende 135tl 100 mbit aknli mi alsam yoksa 145 tl 50 mbit sınırsız mi alsam arada kaldim acikacsi

• streamin S kullanıcısına yanıt

2022 nisan ayında bitecek taahhüdümü mart sonunda 100 mbps sınırsız + üst yayın + altın sinema paketi olarak 

ilk 12 ay 141+5+5= 151 tl

sonraki 12 ay 156+5+5= 166 tl olarak müşteri hizmetlerini arayarak yeniletmiştim...

Bana özel bi fiyatlandırma değil, sitesinde de yayımlanmış fiyat tarifesiydi...

5+5 üst yayın ve sinema paketi ücreti de bu fiyatın içinde.

Şu anki fiyatlar ne bilmiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadobay -- 7 Aralık 2022; 18:6:13 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.