Şimdi Ara

Netlimitsiz tarife hakkında(hız düşüklüğü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar biliyorum bu sorunumla ilgili bir çok konu var forumda baktım ama tam net bi cevap alamadım kendimce. Şimdi ben netlimitisz tarifesini kullanıyorum 8mbit e kadar olandan. Ancak benim görebildiğim max download hızı sn de 255kb fln bu benim hattımın desteklememsinden kaynaklı bir sorunmdur ki dielim oyle netlimtisize ilk geçtiğim sıralar sadece sn de 150kb fln görebiliyordum şimdi 250 lere çıktı ozaman kablolar eskiydi desem şimdi yenilemi olsalar kabloları sadece 100kb mı oynar bu birinci çelişki. İkincisi bildiğim kadarı ile hat desteklemiyorsa tarifeye geciş yapamıyoruz arkadaşım 8mbit lık tarifeye geçmek istediğinde telefonun karsısındaki bayan hattınız desteklemediği için tarife değişikliği yapamıyoruz demiş. Birde lanet olsun şehrin göbeğinde oturuyorum yaa telekom ana binası 1km uzağımdadır en fazla evimin karşısında belediye binası var yani böyle bir semtte eski hatların olmasıda mantıksız değil mi nese lafı çok uzattım modemımın markası airties rt-205 değerlerde şu sekılde

ADSL Durumu

Bağlantı Durumu
    Bağlantı var
    Upstream Hızı (Kbps)
    797
    Downstream Hızı (Kbps)
    2592
    Upstream Sınırı
    8
    Downstream Sınırı
    6
    Trained Modulasyon
    ADSL_2plus
    LOS Hataları
    0
    Downstream Hat Zayıflaması
    40
    Upstream Hat Zayıflaması
    21
    Peak Cell Rate
    1879 cells per sec
    CRC Rx Fast
    0
    CRC Tx Fast
    0
    CRC Rx Interleaved
    2
    CRC Tx Interleaved
    0
    Path Mode
    Interleaved

Bu konuda biraz olsun yardımcı olursanız çok rahatlıcam hattım desteklemiyorsa bileyim istiyorum. Şimdiden teşekkürler ...

• en fazla bu kadar kaldırır bu hat
  • Ne yaparsam yapayım hızlandıramam yani internetimi teşekkür ederim arkadaş. Herkez sn de 1.5 mb indirsin ben yinde devam desene şehrin göbeğinde 250kb ile indirmeye... Lanet olsun ttnet.
  • altyapı varsa uydunet tavsiye ederim. ttnet gibi bakır kabloyla vermedikleri için kayıp olmaz. 3mbit sınırsızı 49tl ye veriyolar. netlimitsiz oldu 59tl.
  • Arkadaşlar bana en fazla bukadar kaldırır bu hat demıştiniz dün. Sabah adsl hattının baglı olmadığı öyle süs olarak duran bi telefon var onun hattını çıkardım ve şu an 6mbit oldu internet bu nası iştir ben anlamadım takıorm telefonu 2.5mbit e dusuor çıkarıyorum 6mbit. Kendi sorunumu deneysel çözdüm demekki bu hat zayıflama değerleri faso fiso çünkü ben hala hat zaıflama değerlerim yüksek down:40 up:21 bu degerlerle şu an download acık 687 kbyte ile indiriyor. Ben anlamadım bu işi....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.