Şimdi Ara

Nether Sorunları Çözümü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Steamdan indirimde olan netheri satın aldım.Oyun beta aşamasında olduğu için bir takım sorunları var.

1.Sorun: Server listesinin olduğu ekranda donma sorunu yaşıyorsanız bir 5 dakika beklemeniz yeterlidir düzelecektir eğer düzelmezse oyunu kapatıp tekrar açın belli bir süre donuyor sonra düzeliyor.

2.Sorun: Herhangi servere girdiğimiz zaman sadece seyirci modunda kalıyoruz oyuna başlayamıyoruz bununda çözümü max 15 kişilik olan servere girmeniz halinde seyirci modunda biraz bekleyip oyuna başlayabiliyoruz.

3.Sorun: Bazen oyuna girmeyebiliyor böyle durumlarda daha sonra denemeniz gerekebilir.

Benim şu an için gördüğüm sorunlar bunlar yardımcı olabilirsem ne mutlu bana...

• Birde 32 bitte calismiyor tabi buda sorun oluyor mu bilemeyecegim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet yeni oyunlar 32 bitte çalışmıyor bildiğim kadarıyla ama hatırlattığın için teşekkürler konu içinde bulunması iyi olur.
  • Server list takiliyor gecmiyor 1 saat bekledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandTurco

Server list takiliyor gecmiyor 1 saat bekledim

Oyunu kapat tekrar aç düzelmesi lazım eğer düzelmez ise yarin tekrar dene düzelir.
  • 5-10 dk bekleyince giriyor cok zevkli oyunda arkadas lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayıt ekranında sorun mesajı alıyorum (Password: Please match the requested format) ne yapmalıyım?
     Nether Sorunları Çözümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkusuz6

Kayıt ekranında sorun mesajı alıyorum (Password: Please match the requested format) ne yapmalıyım?
     Nether Sorunları Çözümü

Hocam çözebildinizmi ? bendede aynı sorun var
  • Benim sistem win8.1 64 bit 8gb ram 4 gb ekran kartı var intel core i5-3230m cpu 2.60ghz intel(R) HD graphic 4000 nvıdıa geforce gt 740 m bilgisayarım boyle steamdan netherı satın aldım oyuna rahatca giriyorum ama play tusuna bastıktan sonra agaclar su binalar insanlar hava heryer kırmızı oluyo deli gibi kasmaya baslıyo blgisayar bunun çözümü nedir bi fikri olan varmı simdiden tesekürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fffffgg -- 2 Ocak 2015; 19:54:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IVBACK

quote:

Kayıt ekranında sorun mesajı alıyorum (Password: Please match the requested format) ne yapmalıyım?
     Nether Sorunları Çözümü

Hocam en az bir büyük harf ve bir sayı olması lazım şifrende bida denesene

• quote:

Orijinalden alıntı: fffffgg

quote:

Orijinalden alıntı: IVBACK

quote:

Nether Sorunları Çözümü

Hocam en az bir büyük harf ve bir sayı olması lazım şifrende bida denesene

Teşekkkürler hocam oyuna girebiliyorum fakat bir tülü nvidia ekran akrtıma geçiş yaptıramıyorum oyunu

• benımde oyundayken hersey kırmızı renkte gözüküyo oynayamıyorum kazıklandık galıba hocam
  •  Nether Sorunları Çözümü
    boyle oluyo benım ekran oyunun her yerınde hersey kırmızı napabilrim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.