Şimdi Ara

NETGalaxy kullanan varmı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
11.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    NetGalaksi firması Yalın interneti Istanbul AvrupaYakasi ve Anadolu yakasi , edirne ve kirkLarelini kapsıyor,
    En iyi ISS bence 5 aydir abonesiyim Tek sorun yaşamadım,
    35mbit kotasiz paketini kulaniyorum gayetde yetiyor ping sorunu yaşamadım hiç, müşteri destegi ozellikle cok iyi,
    Istanbul,kirklareli,edirnede oturan varsa siddetle tavsiye ederim, NetGalaksiyi,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi since2002 -- 2 Haziran 2019; 19:21:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: since2002

NetGalaksi firması Yalın interneti Istanbul AvrupaYakasi ve Anadolu yakasi , edirne ve kirkLarelini kapsıyor,
    En iyi ISS bence 5 aydir abonesiyim Tek sorun yaşamadım,
    35mbit kotasiz paketini kulaniyorum gayetde yetiyor ping sorunu yaşamadım hiç, müşteri destegi ozellikle cok iyi,
    Istanbul,kirklareli,edirnede oturan varsa siddetle tavsiye ederim, NetGalaksiyi,
    Ben kastamonuda oturuyorum. Burda netgalaksi nasıldır ki bilgim hic yok

• Kastamonu icinde vardirda Yalin internet yoktur normal vardır oda pahali, maalesef sen en en iyisi baska uygun isslere yönel, Telefonsuz internet sadece istanbul,kirklareli,edirne illerini kapsiyor maalesef cok yakinda tum turkiyeye saglarlar ama max 2 yila .d

• Hem mail attım hem telefonla aradım bulunduğunuz il'de yalın internet verebiliyoruz dediler. 24Mbps 55TL 35Mbps 60TL diye
  • ozaman baya ilerletmisler işi, veriyorlarsa durma direk başvur, fiyatlar cok uygun 200gb kotali 35mbit 50tL kotasiz istiosan 10tl fazla vericen

35mbit kotasiz 60tl
    50mbit kotasiz 70tl
    75mbit kotasiz 75tL

sec begen al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi since2002 -- 3 Haziran 2019; 12:26:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: since2002

ozaman baya ilerletmisler işi, veriyorlarsa durma direk başvur, fiyatlar cok uygun 200gb kotali 35mbit 50tL kotasiz istiosan 10tl fazla vericen

35mbit kotasiz 60tl
    50mbit kotasiz 70tl
    75mbit kotasiz 75tL

sec begen al
    Fiber'de en düşük 16 'mı yoksa 35 mi ?
  • 8 mbps 200GB kullanıyorum, sorun yok. 36tl ye daha iyi internet yok
  • KURSAD. kullanıcısına yanıt
    24 du yanlis.hatirlamiosam netgalaxy.sitesine giderek bakabilirskn

• sulkoc kullanıcısına yanıt
    sistemtasarim S kullanıcısına yanıt
    orkisan O kullanıcısına yanıt
    byrktolga B kullanıcısına yanıt
    @orkisan @sistemtasarim @sulkoc @engink

Memnun musunuz?

• Memnun musunuz?

• Orange dragon kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben yaklaşık 4 aydır Netgalaksi· vdsl kullanıyorum f/p ürünü diyebilirim. Ben sadece nette gezinmek arada film izlemek için kullanıyorum.
    Fakat eğer ttnet fiyatını karşılayabilirseniz ttnet daha mantıklı
    Ayrıca eğer oyun oynuyorsanız Netgalaksi· almanızı önermem çok fazla lag oluyor. Oğlum Pubg ve fortnite tarzı oyunlar oynuyor ve hiç memnun değil ben çok anlamam ama kötü diyor.
    Ayrıca her ay mutlaka sorun oluyor ( hattın yavaşlaması DNS problemleri vs) birkaç gün

Son derece memnunum 35 mbps ile aldım fakat modemde 56 ulaşılır görünce 50 lik pakete geçtim 45 alıyorum sorunsuz kullanıyorum fiyatıda en uygun iss şu anda burası
  • sulkoc kullanıcısına yanıt
    Hocam ping falan oluyor mu?

Sabit 11

• memnunum.netgalaksiden csgoda.falan ping cikmiyor.gerci.suan sehirdisindayim sorun yasamadim 6aydir bir kac.kere kesinti oldu 6 ayda sadece oda 20 dakaya geldi

• Kardeşim geçmeyin geçirtmeyin kimseyi müşteri hizmetleri diye bir şey yok 3 tane adam bulmuşlar biri teknik servis sözde diğer ikisi de müş. hiz. Hizmet falan yok ctesi pzar arayınca teknik ekip olmuyor orda devlet memuru gibi çalışıyorlar. Benim internetim cuma çökse taa pzartesi keyiflerine gelirse çözercekler yani. Saat 17 dedin mi ping oluyor 300-500 ıyun oynamak falan imkansız. Arıza kaydı açtırıyorsun bakan eden yok. Kimsenin umrunda değil oturup çay kahve yapıyorlar muhtemelen. Geçeli 20 gün oldu bu sorunları yaşıyorum 3 ay da sabretmem lazımmış . Tırışka bir iss işte ben sürem bitsin yanlarından bile geçmem tavsiye de etmem ucuz etin yahnisi meselesini birebir görürsünüz. 3-5 fazla verin kafa rahat etsin

• quote:

Orijinalden alıntı: tylerdurden04

Kardeşim geçmeyin geçirtmeyin kimseyi müşteri hizmetleri diye bir şey yok 3 tane adam bulmuşlar biri teknik servis sözde diğer ikisi de müş. hiz. Hizmet falan yok ctesi pzar arayınca teknik ekip olmuyor orda devlet memuru gibi çalışıyorlar. Benim internetim cuma çökse taa pzartesi keyiflerine gelirse çözercekler yani. Saat 17 dedin mi ping oluyor 300-500 ıyun oynamak falan imkansız. Arıza kaydı açtırıyorsun bakan eden yok. Kimsenin umrunda değil oturup çay kahve yapıyorlar muhtemelen. Geçeli 20 gün oldu bu sorunları yaşıyorum 3 ay da sabretmem lazımmış . Tırışka bir iss işte ben sürem bitsin yanlarından bile geçmem tavsiye de etmem ucuz etin yahnisi meselesini birebir görürsünüz. 3-5 fazla verin kafa rahat etsin
    Vallahi birader alt yapın kötü sanırım senin 1 yildir NetGalaksideyim pek sorun yaşamadım 35mbit sinirsiz kotadayim 55 60 tl falan ödüyorum. 1 senedir mail uzerinden sorun olursa oda tabi baya baya cevaplasiyoruz mail e direk dönüş sağlıyorlar.
    Aksam 8 gece 3 arasi CSGO ping rastlamadim 65 - 80 arasi gidip geliyor 100 uzeri olduğunu cookkk nadir görmüşümdür zaten NetGalaksi Ttnet in alt yapisini kulaniyor ben sorun yaşamıyorum. bir sorun oluncada telefondan msj atiyorlar örneğin 》 alt yapi güncellemesi yapıyoruz. netiniz gece 3 sabah 6 arasi gidip gelebilir gibisinden oda 3 ayda bir oluo yani ben siddetle tavsiye ediyorum.

csgo pingim 65 80 arasi gayette memnunum 35mbit sinirsiz kota kulaniom

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.