Şimdi Ara

Başlık silinebilir. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.297
Cevap
44
Favori
84.156
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 1 yıldır turknet var ilk 3-4 ay çok güzeldi ama 2-3 ay sürekli akşam üzeri hız düşüyor kopamalar oluyor ve fiyati 76 TL yaptılar . Bina da kablonet var ona mı geçeyim derken forumdan bu firmayı buldum az önce aradılar aklimdaki tüm soruları sordum gayet güzel bilgi verdi müşteri temsilcisi . Alt yapım 75 MB e kadar destekliyormuş fakat stabil yüksek hız şikayetleri yüzünden 75 MB tarifeyi kapatmışlar . Şunu teklif etti 50 MB olan 70 TL 35 MB olan 60 TL eğer bir operatörden başka operatöre geçersek aktivasyon ücreti de yokmuş . Taahhüt yok. İstediğim zaman yine başka operatöre aktivasyon ücreti olmadan gecebiliyorum.

Şuan turknet te 35 MB hız alıyorum acaba hangisi ne basvursam aylık 50 GB kota bile doldurmuyorum

Turknet ücreti önceden alıyor acaba kalan kısmı iade yapıyor mu ?

(Lokasyon :İstanbul / bahçelievler / Şirinevler )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Altyapısı TürkTelekom olan, hizmeti de TürkTelekom'un verdiği bir yapıda, netgalaksi neden kötülenir cidden anlamadım.
    Türk.net kullanıyorum, ilk bağlantı da yaşadığım problemlerde sorun çözümü için daima telekom çalışanı geldi, türk.net gelmemiştir.
    2020 hala insanlar evde kullandıkları internetin telekom altyapısından olduğunu bilmiyor.
  • Bu firmalar turk telekomdan portlari turk telekomun musterisine sattigindan biraz daha ucuza alip (veya kiralayip) diyelim . Bize de bu indirimin bir kismini yansitiyorlar, aradaki fark onlara kaliyor

Turk telekom da bir miktar indirim yapiyor bu firmalara ama daha cok noktaya ulasmis ve satis yapmis oluyor ve daha garanti para kazaniyor cuzi bir kayipla

Bu donguyu anlamamak icin gerizekali olmak lazim

Bu arada taahhutsuz en iyi fiyat denmis 36 lira icin, 8 mbit civarlarinda olup da taahhutlu olan daha dusuk fiyatli secenekler var mi ?

Bu arada taahhut her zaman kotu demek degildir cunku taahhut bir yandan musteriye de fiyat garantisi sagliyor, iyi irdelenirse bazen de taahhut iyi oluyor cunku sirket de sana fiyat taahhudu vermis oluyor

• Türk telekomu hala bırakmayanlar utansın ne diyelim!

adam 35mbiti 76tl'ye almak yerine belki sıkıntı olur diye 75tl verip 8mbit almayı tercih edenler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanjugunduz

Bende 1 yıldır turknet var ilk 3-4 ay çok güzeldi ama 2-3 ay sürekli akşam üzeri hız düşüyor kopamalar oluyor ve fiyati 76 TL yaptılar . Bina da kablonet var ona mı geçeyim derken forumdan bu firmayı buldum az önce aradılar aklimdaki tüm soruları sordum gayet güzel bilgi verdi müşteri temsilcisi . Alt yapım 75 MB e kadar destekliyormuş fakat stabil yüksek hız şikayetleri yüzünden 75 MB tarifeyi kapatmışlar . Şunu teklif etti 50 MB olan 70 TL 35 MB olan 60 TL eğer bir operatörden başka operatöre geçersek aktivasyon ücreti de yokmuş . Taahhüt yok. İstediğim zaman yine başka operatöre aktivasyon ücreti olmadan gecebiliyorum.

Şuan turknet te 35 MB hız alıyorum acaba hangisi ne basvursam aylık 50 GB kota bile doldurmuyorum

Turknet ücreti önceden alıyor acaba kalan kısmı iade yapıyor mu ?

(Lokasyon :İstanbul / bahçelievler / Şirinevler )
    Hocam hat kapandiktan birkaç gün sonra turknet mesaj atıyor su kadar alacağınız var linkteki formu doldurun diye iki üç gün sonra da para hesaba geciyor

Ben de turknetten geçtim 24mbit 200gb lik paket kullanıyorum 65gb i gecmedim daha... aylık 30tl daha ucuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin613 -- 11 Ocak 2020; 10:8:40 >

• Alfredo kullanıcısına yanıt
    iş alt yapı ile bitmiyor malesef.
    boş vaktiniz olursa okuyunuz:https://forum.donanimhaber.com/netspeed-kullananlar-yorumlarini-yazabilir-mi--129960276-65#141617570

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agritux -- 14 Ocak 2020; 14:50:48 >
  • Bugün 16mbit yalın akn size geçiyorum
    netspeed geçeceğim sonuçta hepsi türktelekom altyapısı

Zaten 8-16mbit zaten adsl yani hangi operatör olursa olsun iyisini veremez zaten ortada iyi birşey olsa fiber olur

8-16mbit internet alıyorsan en ucuzunu al geç hepsi aynı kutududan aynı kablodan aynı porttan geliyor

Kimse sizin için telekom kutusuna ilave malzeme koymuyor

Telekom portlarını firmalara kiraya veriyor olay bu

• Çoğu kimse cesaret edemediğinde 1 ay önce ben geçtim netgalaksi 35 mbit 200gb kotalı internete.o kadar memnunum ki; iptvde sürekli film dizi de izliyorum sorunsuzca,ps4 de mis gibi oyunlarımı da oynuyorum.en düşük aldığımda 25mbit hız alıyorum,genelde 30-33 mbit hızla alıyorum.üstelik bu hizmeti 50₺ ye alıyorum arkadaşlar taahhütsüz bilmem nesiz bir şekilde.beğenmeyen arkadaşlar telekoma gömülmeye gidebilir.iyiki alternatif internet sağlayıcıları var !

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adsl altyapısı var sadece,geçebilir miyim?

• asyalcin kullanıcısına yanıt
    Adsl desteği var ancak her bölgeye hizmet vermiyorlar. En doğrusu arayıp öğrenmeniz.
    0 850 303 91 46

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün geçişim tamamlandı. Şu an için sonuçlar çok iyi. 24 mbps vdsl paketinde 22.4 down 2.9 up veriyor. İyi ki karşılaşmışım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hangi şehirdesiniz.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    afyon

Yalın olarak Afyonda yok diye biliyorum.
  • Arkadaşlar Netgalaksi'de 1 ayı doldurdum.Şimdilik herhangi bir sorun yok.Sorusu olan varsa cevaplayabilirim.Bazı firmalar fiber abonelikte şubat ayından itibaren modem kirası almaya başlayacakmış.Netgalaksi'de şimdilik böyle bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D78B5F520

Arkadaşlar Netgalaksi'de 1 ayı doldurdum.Şimdilik herhangi bir sorun yok.Sorusu olan varsa cevaplayabilirim.Bazı firmalar fiber abonelikte şubat ayından itibaren modem kirası almaya başlayacakmış.Netgalaksi'de şimdilik böyle bir şey yok.
    60 tl iç kurulum diyorlar. Sıkıntı olur mu iç kurulumda acaba? Başka evlerde başıma geldi... Telefoncuya 70 e yaptırdığım oldu.

• 29,90 lik internetler bittigine gore su an en ucuz bu .. eski telefon numaralarimizi bu sirkete internetle birlikte tasiyabiliyor muyuz

Disaridan arandiginda calsin yeter seklinde

• metbey M kullanıcısına yanıt
    Kurulum ücreti 3 ay aboneliğe devam ederseniz ücretsiz oluyor.Binanın durumunu müşteri hizmetlerine anlatırsanız daha iyi bilgi verirler.
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    Tam olarak bu konuyu bilmemekle beraber.Bu 8 mbit 36 tarifesi yalın internet diye geçiyor.Telefon yok sanırım.
  • Evet yok.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.