Şimdi Ara

Netflix tam bir çöplüktür

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1-) Diğer ülkelerde bilemiyorum fakat netflix tr içeriği çok kısıtlı hayatı boyunca film dizi izlemeyen biri iseniz içeriği bol gibi ama dizi film sektörü ile arası olanların bana katıldığına eminim içerik bulunmuyor .
    2-)Netflix yapımı hiçbir film asla büyük başarılar yakalayamicak hikaye bakimindan sürekli yetersiz kalıyor .
    Umarım ilerde içeriği zenginlestirirler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bide on Hush -- 9 Eylül 2019; 22:35:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• (bkz: forumun sözlük gibi kullanılmaya başlanması)

• Cool Storm kullanıcısına yanıt
    Hemen duzelteyim :(

• 29.90 lık standart tarife ile diğerlerinin sunduğu yayın içeriği arasında fark var mı beyler?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

29.90 lık standart tarife ile diğerlerinin sunduğu yayın içeriği arasında fark var mı beyler?
    İçerik farkı yok. Fiyat farkları kaç ekrandan izlenebildiği ve görüntü kalitesi ile alakalı.
  • Abartmayın o kadar da kısıtlı değil.

• Ben hiç denemedim Netflix é.Ne gerek var para vermeye.İnternet gibi açık ücretsiz bir dünya varken...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aldım 2-3 ay izleyemediğim diziler ile idare etmiştim ama son 3 ayda açıp bir şey izlememişimdir o derece kısıtlı içerik. İzlemediğim kayda değer film bulamıyorum bile saçma sapan ergen gençlik dizi-filmleri dolu maalesef. Son zamanlarda çıkardıkları her şey ergen işi olmaya başladı ve sansür olayını duyunca da direk bb netflix dedim.
  • sex içerikli filmler fazla. çoğu çöp. netflix gereksiz bişey.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.