Şimdi Ara

Netflix ortak kullanım 4 kişi Ultra HD (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
553
Cevap
26
Favori
55.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hala yer var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yer arıyorum, yeri olan mesaj atarsa sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 kişiilik yer arıyorum
  • 1 kişilik yer varmı?
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    BİZDE BİR KİŞİLİK TER VAR
  • BİZDE 1 KİŞİLİK YER KATILMAK İSTEYEN OLURSA 4 ÜNCĞ KİŞİ
  • cimbom38 kullanıcısına yanıt
    BİZ DE 1 KİŞİLİK YER VAR
  • Gruplara girmek yerine tamamen size ait isterseniz arkadaşlarınıza şifrenizi vererek 5 kişi aynı anda kullanabileceğiniz 1 aylık hesaplar oluşturup satıyoruz. Aylık 41.99 tl yerine sadece aylık 10 TL

Detaylı bilgi ve satın almak için whatsapp'tan iletişime geçiniz.

Whatsapp: +90 542 727 40 72
  • 1 kişilik yer arıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 kişilik boşta yer var.

• 1 kişilik yer kaldı

• Konu güncel. Netflix ortak kullanım için son bir kişilik yer kaldı. Ortak kullanım isteyenler pm

Grup oluşturuldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsn_382 -- 2 Ağustos 2019; 3:50:9 >
  • bende 1 kişilik grup arıyorum ekleyen olursa her ay hesabına otomatik talimat verebilirim
  • scanh kullanıcısına yanıt
    Tüm kullanıcılar Ekim ayına kadar fulldür.
  • ne uğraşıyonuz çok izlemek istiyorsanız oluşturun bir sanal kart ve mail girin alın 1 ay free

küresel sermayenin uzaktan cebinizdeki parayı almasına ne kadar meraklısınız, memlekette işveren olmayan bir tane adamın ekmek yemesini sağlamayan ama uzaktan cebimizdeki parayı alan bu netflix, spotify gibi platformlara gıcığım beyler. memlekette zaten aldı yürüdü işsizlik,

hepimiz netflix üyesi olalım isterseniz, digiturk, d-smartta, tivibu için çalışan binlerce çalışan taş yesin... sanmayın ki çok beğeniyorum yerli platformları.

özetle yabancı sermayeye,rekabete karşı değilim ama yabancı sermaye gelecek bu ülkede yatırım yapıp işveren olacaksa eyvallah, öyle uzaktan paramızı hortumlayacaksa yemezler...
  • yeni üyelik açacağım 2 kişilik boş yer mevcut düzenli para yatırırım diyen kişiler özelden mesaj yazabilir.

Not: 20 yaş üstüler kabul edilecektir.
  • XXShalafiXX X kullanıcısına yanıt
    Dostum gelmek sitersen biz de açıyoruz. Bir kişilik yer kaldı.
  • Biz 2 kişi olduğumuz için ben kendim bir üyelik açmak istedim. saolasın davetin için
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamasiz

ne uğraşıyonuz çok izlemek istiyorsanız oluşturun bir sanal kart ve mail girin alın 1 ay free

küresel sermayenin uzaktan cebinizdeki parayı almasına ne kadar meraklısınız, memlekette işveren olmayan bir tane adamın ekmek yemesini sağlamayan ama uzaktan cebimizdeki parayı alan bu netflix, spotify gibi platformlara gıcığım beyler. memlekette zaten aldı yürüdü işsizlik,

hepimiz netflix üyesi olalım isterseniz, digiturk, d-smartta, tivibu için çalışan binlerce çalışan taş yesin... sanmayın ki çok beğeniyorum yerli platformları.

özetle yabancı sermayeye,rekabete karşı değilim ama yabancı sermaye gelecek bu ülkede yatırım yapıp işveren olacaksa eyvallah, öyle uzaktan paramızı hortumlayacaksa yemezler...
    şu hayatta parasını verip de hakkını aldığım sayılı şeylerden biridir netflix

her ay verdiğim paranın her kuruşu helal olsun.

yemişim küresel sermayesini. Ne varsa gavurda var. Bizimkiler anca bizi düdüklemeye çalışsın. Parayı almasını en iyi bilip hizmeti en kötü veriyorlar. Sonra küresel sermayeye para vermeyin ha? Hakedene hakettiğini veririm.

yerli platformlardakiler sizi kazıklamak için bin bir türlü takla atıyor, iptal ettirmeye kalksan ettirmiyor, yemişim yerlisini be.

digitürk ayda film paketi için 80 tl'yi cukkalarken iyi ama.

Netflixi bizi bunlardan kurtardığı için teşekkür ediyorum

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.