Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.064
Cevap
852
Favori
834.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4K için grup arıyorum. Düzenli hatta önden ödeme yapılır. Referanslı, eski üyelerden oluşan bir grup olursa tercihimdir.
  • jahrekimla kullanıcısına yanıt
    grup kurabildiniz mi, hala üye arıyorsanız beni ekleyin.
  • netflix 4k grup arıyorum, ilgilenen arkadaşlar pm atarlarsa sevinirim.
  • gruba üye olabilirim hemen yeterki pm atın
  • 3 kişiyiz şuan 1 kişi daha arıyoruz,bulunca kurucaz grubu
  • Bugün netflix 4K grup kurdum. 6aylık olarak dahil olabilirsiniz.

Katılmak isteyenler özel mesaj atabilir yada aşağıdaki link üzerinden telegram grubuna katılabilirsiniz.
    https://t.me/joinchat/AAAAAE2EVGgyb1nPxKWWlw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi troostit -- 5 Şubat 2018; 14:54:13 >
  • Netflix grup arıyorum. FHD yeterli. 6 aylık olabilir. Grupta boş yeri olan arkadaşlar pm atarlarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orophim -- 5 Şubat 2018; 17:24:18 >
  • 4k grup aranıyor.
  • 4k gruba katılmak istiyorum. grupta boş yeri olan mesaj atarsa sevinirim
  • meister78 M kullanıcısına yanıt
    4k yayin icin ise ben de dahil olabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • troostit kullanıcısına yanıt
    gruba katıldım fakat mesaj yazamıyorum 4 kişi gozukuyor grupta ben ile birlike.
  • Gruba üye olmak istiyorum. Her ay ücret yatırmak yerine uzun süreli tek seferde ödeme yapabileceğim uzun soluklu bir grup arıyorum.
  • üye arayan yazsın bana grup arıyorum.
  • akemals42 kullanıcısına yanıt
    Enpara’dan artık Netflix ve benzeri indirim iadeleri almak için ayın enparalısı olmak gerekiyor sitede bunun için yapılması gereken 10 madde yer alıyor bu 10 maddeden 5’ini gerçkleştirmek gerekiyor her ay.

• Netflix kullanan arkadaşlar memnun mudur? Netflix orjinal içeriklerine baktığımda hep dizileri görüyorum. Popüler sinema filmlerini vb. izleyebilecek miyim? Teşekkürker.
  • Bazı film ya da dizileri arattığımda otomatik tamamlama seçeneği çıkıyor basıyorum ama filmler ya da diziler çıkmıyor. Neden olabilir? Otomatik çıkıyorsa sanki netflix'te var ama ben göremiyorum gibi geliyor bana.

Örneğin brave yazıyorum Braveheart çıkıyor aşağıda. Basıyorum Braveheart'a başka şeyler çıkıyor, Braveheart çıkmıyor. Ya da Prison yazıyorum Prison Break çıkıyor aşağıda. Basıyorum Prison Break'e başka şeyler çıkıyor
  • 4K grubumuzdan bir kişi bu ay ayrılıyor, hali hazırda kurulu gruba 1 kişi arıyorum. ilgilenenler bana ulaşabilir, giriş çıkışlarla uğraşmamak için uzun süreli üyelik düşünenler tercihim olacaktır.
  • 4k grup arıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 yillik netflix 4k aboneligi baslatacagim.

2 kisilik bos yerimiz var.

Kişi başı 10TL.

Toplam odeme: 120 TL

Uyelik Baslangic: 13 Şubat 2018

Uyelik Bitis: 12 Subat 2019

Uyelik yillik olarak yenilenmeye devam edecektir. Subat ayinda grupta kalmak isteyen arkadaslarla devam edilecektir.

Odeme: Halk, Enpara(Finansbank), Yapı Kredi

Bilgi için özel mesaj atınız.

• Netflix 4k grubumuzda son 1 yer mevcut. 1ay ucretsiz + 6aylik olarak katilabilirsiniz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.