Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.064
Cevap
852
Favori
834.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zucchero

quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Arkadaşlar bu 6 aylık 4K paket için 60 tl isteyen arkadaşlar neye dayanarak bu kadar istiyor anlamış değilim şöyle bir hesap yapalım.

6x40=240
    240-90=150/4=37.5 eder adam başı 6 aylık için.
    90 tl nerden düştün derseniz enparanın 1 Haziran 2018 tarihine kadar 30 tl kadar %50 iade kampanyası var(daha öncesindede bu kampanya vardı zaten yaklaşık 1 yıldır var) 6ay boyunca 15 tl iade alıyorsunuz buda 6x15=90 tl yapar.

Görüyorumki bu işi ticarete çevirmiş arkadaşlar var paranızı kaptırmayın böyle adamlara 37.5 tlden fazla vermeyin 6 ay için adam başı uyarayım.

Öncelikle herhangi bir grup kurmadım, bireysel bir Netflix kullanıcısı olduğumu söyleyeyim.

Dediğiniz gibi olması için herkeste enpara olması gerekir. Gerçi starbucks'tan kahve öğütmüş bir grup enpara da açabilir sırf bu iş için :)

Şöyle bir durum daha var uyanık arkadaşlar, 1 aylık ücretsiz verdikleri halde onu da gruba katılanlara ücretliymiş gibi satıyorlar.

Maksimum 50 lira 6 ay için makul gibi.

Sadece 1 kişide enpara olsa yeter diğerleri ne alaka ücretsiz 1 ay ı hesaba dahi katmadım o katınca daha ucuza geliyor neyse millette çok para var demekki alışmış kazıklanmaya.Ben sadece uyardım insanları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ring

quote:

Orijinalden alıntı: OzzyCreek

quote:

Orijinalden alıntı: erdemulusoy88

Merhabalar,

Bende 4K hesabına üye olmak istiyorum aylık 10TL olarak. 6 ay ön ödeme yapabiliyorum.
    Almanya'dan bu hesabı açsam sorun olmaz heralde diye düşünüyorum... yoksa farklı mı oluyor?

Paypal benim için daha rahat ama hesaba havale de yapabilirim.

PM'den iletişime geçebilirsiniz

Teşekkürler

Aynen hocam bende bu durumdayım, eğer olursa bana da PM ile ulaşın lütfen.

Merhaba,

Bunu iyi araştırın.Almanya 'dan Türkiye hesabına giriş yapamayabilirsiniz. Bunun için VPN kullanmanız gerekir. Ancak Netflix bir çok VPN girişini de engellemiş durumda.Bir arkadaşım var Kanada da yaşıyor. Orada Netflix hesabı var. Türkiye ' ye geldiğinde hesabı Kanada da açıldığı için VPN üzerinden Netflix 'e bağlanabiliyor. Ben de buradan VPN üzerinden onun hesabını kullanarak giriş yapabiliyorum ancak burada açtığım hesapla girişime izin vermiyor.
    Özetle VPN siz burada açılan hesaba bağlanamıyabilirsiniz, bir çok VPN ide Netflix tanıyıp engelliyor.

sağlıcakla

Londrada yaşayan 2 Türk accountum var.

Vpn derdi yok ama almanyayı bilmiyorum.

• Hazır açılmış 4k grubuna iki kişi olarak katılabilirim. Boş yeri olan varsa özelden yazsın lütfen
  • 4k gruba katılmak istiyorum, uzun süreli min6 ay uygundur.ve/veya grupta kurabilirim.min 2 kişi başvurursaa grup kuracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenomenhaa

4k gruba katılmak istiyorum, uzun süreli min6 ay uygundur.ve/veya grupta kurabilirim.min 2 kişi başvurursaa grup kuracağım.

Ben varım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: fenomenhaa

4k gruba katılmak istiyorum, uzun süreli min6 ay uygundur.ve/veya grupta kurabilirim.min 2 kişi başvurursaa grup kuracağım.

Gelebilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4k grupta 4 kişiden bir forum arkaşı gruptan ayrıldı düşünen varsa pm atabilir
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bu 6 aylık 4K paket için 60 tl isteyen arkadaşlar neye dayanarak bu kadar istiyor anlamış değilim şöyle bir hesap yapalım.

6x40=240
    90 tl nerden düştün derseniz enparanın 1 Haziran 2018 tarihine kadar 30 tl kadar %50 iade kampanyası var(daha öncesindede bu kampanya vardı zaten yaklaşık 1 yıldır var) 6ay boyunca 15 tl iade alıyorsunuz buda 6x15=90 tl yapar.

Görüyorumki bu işi ticarete çevirmiş arkadaşlar var paranızı kaptırmayın böyle adamlara 37.5 tlden fazla vermeyin 6 ay için adam başı uyarayım.

Öncelikle herhangi bir grup kurmadım, bireysel bir Netflix kullanıcısı olduğumu söyleyeyim.

Dediğiniz gibi olması için herkeste enpara olması gerekir. Gerçi starbucks'tan kahve öğütmüş bir grup enpara da açabilir sırf bu iş için :)

Şöyle bir durum daha var uyanık arkadaşlar, 1 aylık ücretsiz verdikleri halde onu da gruba katılanlara ücretliymiş gibi satıyorlar.

Sadece 1 kişide enpara olsa yeter diğerleri ne alaka ücretsiz 1 ay ı hesaba dahi katmadım o katınca daha ucuza geliyor neyse millette çok para var demekki alışmış kazıklanmaya.Ben sadece uyardım insanları.

Arkadaşım, onlarca grup kuruluyor forumda, herkes derken onu demek istedim. Her grupta enparalı birisi olacak diye bir kural mı var? Keşke olsa.

Zenginlik 12.5 lirayla olmaz, daha çok 12.5 lirayla ölücülük olur.

İyi forumlar, iyi seyirler.

• 1 aylık deneme sürümü bitti ve tablete indirdiklerimi gösteriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

6x40=240

Arkadaşım, onlarca grup kuruluyor forumda, herkes derken onu demek istedim. Her grupta enparalı birisi olacak diye bir kural mı var? Keşke olsa.

Zenginlik 12.5 lirayla olmaz, daha çok 12.5 lirayla ölücülük olur.

İyi forumlar, iyi seyirler.

Şu forumda olupta enpara kullanmayan adam %5 tir oda netflix geubuna denk gelmiştir herhalde ben sadece bilgilendirme yaptım.Ama bu grup kuranların tahminen hepainde var bunuda açık ve net söyleyebilirim.

• Merhaba, beni de ekleyebilirsiniz.
  • kardeşlik için yer arıyorum .
  • 1 senedir devam eden 4k grubumuzda 1 kişilik yermiz mevcuttur pm atabılırsınız
  • Arkadaşlar grup için yer arıyorum. İhtiyaç halinde mesaj atabilirsiniz.
  • 4k grup için son 2 kişilik yer kaldı.Katilmak isteyen PM atsın..Eski üyeler önceliklidir..

• mclarenfb1 M kullanıcısına yanıt
    Katılmak isterim.

• Arkadaşlar baktım olmuyor kendime hesap açtım.

En az 3 ay kullanacak güven sorunu yaşatmayacak ortaklar arıyorum.

12/01/18 tarihi ile bedava 1 ay süresi başlamıştır.

Her ayın 12 sinde 10 TL ücret talep ediyorum.

4 K paket içeriğidir.

Özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.

2 kişilik yer var arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GUNEY_97 -- 12 Ocak 2018; 15:29:50 >
  • 6 aylık 4k pakete üye olabilirim 50 TL on ödeme de yapabilirim yeterki eski ve güvenilir arkadaşlar olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teen wolf -- 12 Ocak 2018; 22:20:51 >
  • 1 kişilik yer kaldı arkadaşlar. 2 aylık için 10 TL talep ediyorum. İşin ticaretini yapmıyorum. Ağız tadıyla platformun tadını çıkaracak son bir ortak aranıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: GUNEY_97

1 kişilik yer kaldı arkadaşlar. 2 aylık için 10 TL talep ediyorum. İşin ticaretini yapmıyorum. Ağız tadıyla platformun tadını çıkaracak son bir ortak aranıyor.

PM attım

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.