Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (445. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.064
Cevap
852
Favori
834.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus626emre -- 26 Kasım 2020; 12:38:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Netflix Fullhd - 4k hesap arıyorum, hesap 3 aylık olursa iyi olur.

Güvenilir kendini bilen dürüst kişiler pm lütfen...

• iptal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formgonder2055 -- 6 Aralık 2020; 21:47:43 >
  • Aylık ödemeli grup arıyorum
  • Netflix 4K-UHD için hesap arıyorum. Yeri olan pm atabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grubumuzda 1 kişilik yer var.3-6 aylık ya da yıllık ödeme isteğinize bağlı. ..Öğretmenim.Daha önceden üye olan arkadaşlarla bir yıl sorunsuz devam ettik...

GRUP TAMAMLANDI..TEŞEKKÜRLER....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uralaltay69 -- 25 Kasım 2020; 20:49:41 >
  • -Netflix 4K-Hdr 6 aylık üyelik
    -Kişi başı 52 tl
    -Tüm üyeler hazır olunca başlatılacak.

Grup oluşturuldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Methecha -- 26 Kasım 2020; 13:17:13 >
  • uzun süreli güvenilir 4k netflix grubu arıyorum

• formgonder2055 kullanıcısına yanıt
    Whatsapptan yazdim
  • Yaşım 22 sıklıkla işe gidip geliyorum. Uzun vadeli 4k netflix hesabı arıyorum ayda 10.50 kuruştan. 6 ayda bir ödeme yapmak istiyorum varsa düşünen pm atabilir.
  • 2006 üyesiyim, daha önce farklı bölümlerde yöneticilik de yaptım. uzun süreli olacak şekilde güvenilir arkadaşlarla netflix kardeşlik düşünüyorum. ilgilenirseniz pm atabilirsiniz.

sanırım yanlış anlaşıldım. ben de arıyorum arkadaşlar, var olan bir grup varsa girmek için.

GRUP BULUNDU TEŞEKKÜR EDERİM. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murderuo -- 30 Kasım 2020; 10:7:44 >
  • 6 aylık veya 1 yıllık peşin ödeme şeklinde Netflix üyeliği arıyorum. Grubuna üye arayan varsa pm atarsa iyi olur. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de grup arıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4K Grup kurulacak. Ben dahil 4 kişilik grup kuracağım. Daha önce defalarca spotify, netflix, dergi üyeliği grupları kurmuştum hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. 6 aylık olacak grup ve 6 aylık ödeme alınacaktır. Hesap sabit olacaktır, huzurla kullanabilirsiniz, istediğiniz an bana ulaşabilirsiniz. 13 yıllık üyeyim. Gruba, foruma yeni katılanları ve referansı olmayanları almıyorum.

Her hesap sahibi sadece kendi hesabını kullanacak.

PM ile ulaşabilirsiniz.

grup doldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 26 Kasım 2020; 23:1:58 >
  • Netflix 4K-UHD için hesap arıyorum. Yeri olan pm atabilir

• iptal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formgonder2055 -- 6 Aralık 2020; 21:47:5 >
  • 4k paket Uzun vadeli aylık ödemeli hesabı eşe dosta vermeyecek en az 18 yaşından büyük ve sorumlu bir hesap sahibi arıyorum
  • Aylık ödeme yapabileceğim bir grup arıyorum

• 3 kişiyiz,aylık ödemeli olucak.

kişi başı 10 liralık 4k paket varsa girmek istiyoruz

• Merhaba uzun süreli grupta yeri olan varmı teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.