Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.062
Cevap
852
Favori
834.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam merhaba. 2 yıldır aktif olan hesaptan çıkıyorum, arkadaşlar mahdur olmaması için güvenilir birine devredeceğim. ayın sonunu beklerseniz görüşelim

• 4K lık ultra HD lik gruba yeri olan varsa lütfen wp yazın
    05533543670

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, 4K ultra HD üyelik için boş yeri olan veya yeni üyelik kurmak isteyen whatsapp ulaşabilir mi?

Üye olundu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okayaki -- 1 Aralık 2020; 11:37:11 >
  • 4k ultra hd üyeliğimize 2 kişi arıyoruz ilgilenenler mesaj atabilir

• Telegram Netflix Grubu.
    https://t.me/NetFlixAQ

• Trietz kullanıcısına yanıt
    İlgileniyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trietz

4k ultra hd üyeliğimize 2 kişi arıyoruz ilgilenenler mesaj atabilir

Ne kadar ücret katılabilirim

• Verildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CinemaG -- 20 Kasım 2020; 10:53:10 >
  • Merhaba arkadaşlar 4 kişilik uhd netflix hesabına ortak arayan wp grubu olan varsa pm atabilir 2 senelik temel paket üyesiydim fakat uhd izlemek istediğim için ortak arıyorum uzun süreli üyelik olursa daha iyi olur

• ultrass34 U kullanıcısına yanıt

Wp grubuNuz var mı?

• erdemirci kullanıcısına yanıt

Aylık ödeme kabul ediyorsanız ve wp grubunuz varsa gelmek isterim 2 yıllık netflix temel paket kullanıcısıydım 4 kişilik pakete geçmek istediğim için iptal ettim

• merhaba uygun fiyatlı aylık üyelik arıyorum.

• merhaba arkadaşlar,

4k uhd netflix üyeliği arıyorum. Ortak arayan, bu konuda yardımcı olmak isteyen varsa dm bekliyorum.

teşekkürler

• Merhabalar, eski üyeleri olan,kafasına eserse kapatılmayacak olan bir UHD gruba 2 akrabag katılmak istiyoruz. Yaş 30 üzeri olursa daha iyi olur. Bizim yaşlarımız 37. Kapasitesi olanlar mesaj atar mısınız?

• Arkadaşlar hesabına ortak arayan bana ulaşabilir mi, üyelik tarihi eski olanlar ulaşırsa sevinirim.

• DOLDU

Sadece 1 ay devam edecek grup bugun baslatacagim o yüzden 1 ay tercih eden daha iyi olur ve fiyatıda o yüzden 9tl den veriyorum
    Sartlar aynidir
    Kimse kimsenin profiline girmeyecek 1 kisinin tek cihazdan indirme hakki vardir ve ayni anda haliyle 1 yerden izleme hakkı vardir

Paket : Ultra 4K
    Fiyat: 9 tl
    Odeme alimi:
    Enpara ziraat isbankasi halkbankasi papara tosla

DOLDU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzelÜyelik -- 21 Kasım 2020; 0:19:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖzelÜyelik kullanıcısına yanıt
    Ben gelirdim ama referansınız yok sanırım forumda..

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt

2006 dan beri buradayim suanda netflix devam eden grup sayim 10+ dan fazla fakat idare etmek zor oluyor, çünkü youtube premium hesaplarimda var bunu sorduğunuz için yazıyorum (ö. m. Dan youtube aile uyeligi için malesef mesaj atilmasin halen varmi diye takibi zor oluyor benim acimdan, Netflix sattigim kisiler genelde onuda istediginden) o yüzden bu sadece 1 ay devam edecektir fiyatı da o yüzden uygun tuttum.

Yoksa referansdan dolu sey yok dijital oyun vs daha dün sattım, cek satışı zaten hesaba bile katıyorum o hergun satıyorum ve örnek 10 grup sadece netflix 40 kisi yapıyor :) ve bunun 6 ay sonra cikan kisiler de olduğu hesaba katilirsa ve netflix i zaten yaparsam 6 aydan az yapmıyorum oncekiler 3 yildir devam ediyor kesintisiz :) bu diger aklina takilan arkadaslar icinde bilgilendirme olmus olur. Ref. İçin konu acmaya malesef üşeniyorum imzamda da yazdığım gibi 2006 dan buyana taniyan taniyor diye ve hatta temin arkadaşa bir tanesi satildi yine ref vs gondermedim benim için boş ugras oluyor o isler :)

Ekleme: hatta direk uyelige 200tl atilmis hesaplarımda oluyor kisi basi 50tl düşüyor onda da fakat kendini uyanik sanan kisiler çıkıyor hesabin bilgilerini degistirip calacagini sanıyor, Netflix o yüzden yeteri güvenlik seviyesi yok fakat yillar yaptığım için kimin ne isler cevirdigini anlayıp hesabi herturlu alip o uyanığıda cikartiyorum, yillardir devam edip ayni anda 3 yerden giren kiside vardi ne kadar yillardir ayni kiside olsa ilk uyardim sonrasinda günü bitince cikarttim, bir şeyi yönetiyorsam adıma asla laf gelmesini istemem o yüzden neyseki gruplarım sorunsuz devam ediyor 👍🏻

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzelÜyelik -- 20 Kasım 2020; 14:14:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖzelÜyelik

2006 dan beri buradayim suanda netflix devam eden grup sayim 10+ dan fazla fakat idare etmek zor oluyor, çünkü youtube premium hesaplarimda var bunu sorduğunuz için yazıyorum (ö. m. Dan youtube aile uyeligi için malesef mesaj atilmasin halen varmi diye takibi zor oluyor benim acimdan, Netflix sattigim kisiler genelde onuda istediginden) o yüzden bu sadece 1 ay devam edecektir fiyatı da o yüzden uygun tuttum.

Yoksa referansdan dolu sey yok dijital oyun vs daha dün sattım, cek satışı zaten hesaba bile katıyorum o hergun satıyorum ve örnek 10 grup sadece netflix 40 kisi yapıyor :) ve bunun 6 ay sonra cikan kisiler de olduğu hesaba katilirsa ve netflix i zaten yaparsam 6 aydan az yapmıyorum oncekiler 3 yildir devam ediyor kesintisiz :) bu diger aklina takilan arkadaslar icinde bilgilendirme olmus olur. Ref. İçin konu acmaya malesef üşeniyorum imzamda da yazdığım gibi 2006 dan buyana taniyan taniyor diye ve hatta temin arkadaşa bir tanesi satildi yine ref vs gondermedim benim için boş ugras oluyor o isler :)

Ekleme: hatta direk uyelige 200tl atilmis hesaplarımda oluyor kisi basi 50tl düşüyor onda da fakat kendini uyanik sanan kisiler çıkıyor hesabin bilgilerini degistirip calacagini sanıyor, Netflix o yüzden yeteri güvenlik seviyesi yok fakat yillar yaptığım için kimin ne isler cevirdigini anlayıp hesabi herturlu alip o uyanığıda cikartiyorum, yillardir devam edip ayni anda 3 yerden giren kiside vardi ne kadar yillardir ayni kiside olsa ilk uyardim sonrasinda günü bitince cikarttim, bir şeyi yönetiyorsam adıma asla laf gelmesini istemem o yüzden neyseki gruplarım sorunsuz devam ediyor 👍🏻

Anladım, tamam ben varım:) 1 ay kullanırız.. bugün mü başlatacaksınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 20 Kasım 2020; 14:12:31 >

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt

Temin arkadas istediği için baslattim simdi herkesin toplanmasini bekleyene kadar arkadasi bosuna bekletmeyeyim diye :) bugun zaten dolar tamamdir, hangi banka uygunsa sizin için komisyon almıyorsa onu ö. m. Dan gonderip yazabilirsiniz bende onun ibani ni yazayim 👍🏻

• 
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.