Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (407. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cisem.karatas Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
16.064
Cevap
852
Favori
834.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4k gruba son 1 kişi arıyorum. 3aylık ilgilenen pm atabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ultra HD 4K yıllık 126 tl. Wpden yazınız 0536 995 3452 uzun yıllar kullanmayı düşünenler gelebilir, gruptakiler 30 yaş üstü ciddi bir gruptur, başım ağrımasın, boş işlerle ugraşmaya vaktim yok diyenler icin. Forum üyeliğim 2011, ödeme yıllık alınır.
  • Hazır kurulmuş şuan hizmet verebilicek grup arıyorum. 5078818458

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4k 1-2 aylik var mi eski uyeyim halk vakıf havale yaparım

• 2 aylık hesap açacağım. 2 ay ön ödeme 22 lira. 3 kişi bekleniyor

• Aylık grup arıyorum yer olan düşünen ulaşırsa hemen dönüş sağlarım.
  • Grup arıyorum, sadece ininaldan ödeyebilirim. Acil sayılır.

• 2010 üyesiyim, uzun süreli Netflix uhd grubuna 2 kişi daha arıyorum. Aylık 10, ödeme akbank, Enpara.

• Merhaba , 2-3 senelik grubuzda 1 arkadaşımız ayrıldı yerine 1 kişi arıyoruz.
    6 aylık 63 tl, 4k
  • Merhabalar.

Uzun süreli Netflix 4K Aile Hesabında bir kaç gün içinde yer açılacaktır.

6-12 aylık arası düşünümekteyiz.

İlgileneler özel mesajla ulaşabilir.

6 Aylık: 60 TL
    12 Aylık: 120 TL

• Merhaba. Mevcut grubumuzdan bir kişi ayrıldığı için Netflix grubuna 1 kişi aranıyor. Ödemeler 3 aylık olacak
  • Ultra HD 4K yıllık 126 tl. Wpden yazınız 0536 995 3452 uzun yıllar kullanmayı düşünenler gelebilir, gruptakiler 30 yaş üstü ciddi bir gruptur, başım ağrımasın, boş işlerle ugraşmaya vaktim yok diyenler icin. Forum üyeliğim 2011, ödeme yıllık alınır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, dün netflix'e yandex üzerinden girdiğimde 30 gün ücretsiz izleyin diyordu. Daha önce üyeliğim olmadığı için üyelik oluşturdum, Kart bilgilerini isteyene kadar ilerledim fakat kart bilgilerini vermek istemediğim için o kısımda oturumu kapattım. İnşaAllah üyelik oluşturmamıştır 🤔 Paket seçeneği 42 Liralık paket olarak seçiliydi, 9 Ağustosta şok yaşamayalım sonra. 🤔🙄

Hesap kısmından detaylara baktım "PLAN AYRINTILARI - Yayın planı yok", "ÜYELİK VE ÖDEMELER - Ödeme bilgisi yok" olarak mevcut, sorun olmaz değil mi?

Kullanan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

• iptal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaZAaRa -- 13 Temmuz 2020; 10:11:31 >
  • Netflix'in e-posta adresini bulamadım. Bilen varsa yazsın. Sitedeki hatayı bildiricem.
  • 20.07.2020 tarihi itibarıyla 6 ay 55 TL bir kişi yer mevcuttur. Grup 5 yıldır devam etmektedir. Art niyetli kullanıcılar uzaklaştırılır. Sağlıklı takip için kişinin bulunduğu konum ve kullandığı cihaz bilgileri talep edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forever54 -- 11 Temmuz 2020; 22:2:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

Netflix'in e-posta adresini bulamadım. Bilen varsa yazsın. Sitedeki hatayı bildiricem.
    canlı sohbete katılmayı dene istersen

https://help.netflix.com/tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: engineer.man

Arkadaşlar merhaba, dün netflix'e yandex üzerinden girdiğimde 30 gün ücretsiz izleyin diyordu. Daha önce üyeliğim olmadığı için üyelik oluşturdum, Kart bilgilerini isteyene kadar ilerledim fakat kart bilgilerini vermek istemediğim için o kısımda oturumu kapattım. İnşaAllah üyelik oluşturmamıştır 🤔 Paket seçeneği 42 Liralık paket olarak seçiliydi, 9 Ağustosta şok yaşamayalım sonra. 🤔🙄

Hesap kısmından detaylara baktım "PLAN AYRINTILARI - Yayın planı yok", "ÜYELİK VE ÖDEMELER - Ödeme bilgisi yok" olarak mevcut, sorun olmaz değil mi?

Kullanan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
    olmaz dostum üyeliğin başlamamış ki ne diye para çeksin? :D
  • 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.