Şimdi Ara

Netflix’in yeni filmi pedofili tartışması başlattı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
1
Favori
8.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Katılıyorum. Çok güzel belgesellerle bizim gibi insanları büyülemesinin yanı sıra dizilerde eşcinsel içerikli ahlaksız objelere yer vermekten kaçınmıyorlar. Sex edu diye bir dizi vardı konusu güzeldi aslında ama dizinin adı ve içindeki siyahi erkek bacımız ****lik yaparak midemizi bulandırıyordu. Netflix küçük kızlara yapmadıkları dansları yaptırarak ahlak dışı kararlar veriyor. Netflix üyeliğimden birkaç ay önce vazgeçmiştim. Bunu arttırmalıyız.

• La ben sana çok güldüm asişasiçsasjkzasx sen çocuklarına babana izletsene şunları be. Mezhebi genişler gerçekten doğruymuş asdşllsxaixzcşzsxz ahuhuahhauhauhahahah

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Bu mesaj silindi.

İki kişi Arap yalayicisi diğeride şeriat diye saçmalamış. Çocukluk arkadaşınız filan galiba bu kadar iyi tanıdığınıza gore? Bu arkadaşlara ülkenin böyle olma sebebini sorsak kesin suçu baskalarinda ararlar  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu altında forumda daha önceden gözümden kaçan fikir yoksunlarını da blok'ladım. Bundan sonra daha iyi bir forum deneyimi yaşayacağım.

• Eğer bu içeriği savunan netflixi haklı çıkaran ya da kem küm edip net bir şekilde kınamayan var ise onu not edin..
    Çocuklarınızı uzak tutun..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BunuAnanaSorsanaDelikanl kullanıcısına yanıt

RTE, yaşadığı ülkesinin çıkarlarını korumaya mı çalışıyormuş? Güldürmeyin insanı.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt

Müslüman bir kızın dansçı olma ihtimali var mı?

• Lezbiyen Gay Trans bunların birbirleri ile ne yaptığı ilgilendirmez ve filmlerde yer alması ise çok normal bir durumdur. Yetişkin insanların bilinçli kararları ve yine yetişkin insanların bilinçli olarak LGBT içeriği izlememe hakkı vardır. Ama Söz konusu 18 yaşı altındaki Çocuklar olunca hiçbir modernlik, özgürlük vs bahane olamaz. Yetişkin olmayan ve Tam zihinsel gelişimini tamamlamamış insanların korunması yine insan hakları ve yine etik değerlerin kırmızı çizgisidir.

Müslüman bir ülkede nasıl küçük kız çocukları zorla evlendiriliyor diye dünya tepki gösteriyor ise

Bu filmede Medeni dünya tepki göstermeli ve Netflix haddini bilmelidir.

Özgürlükçü, Çağdaş, Modern olmak Ahlaksız olmak değildir.

Ve Ahlakın en Temel kuralı ve Ahlaksizligin En önemli ölçüsü Bireylerin Zihinsel gelişimini tamamlaması ve Bilinçli olarak eylemi gerçekleştirmesidir.

• Şimdi takildigim bir mevzu var. Gizli güçler mi milleti gay, lezbiyen yapmaya çalışıyor? Ve sonrasında da ensest ve pedofili yapacaklar? Neden böyle bir amaçları olsun?

Film mevzusuna gelirsek eğer. Ben de Netflixe haddinin bildirilmesi gerektiğini dusunenlerdenim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 22 Ağustos 2020; 21:56:39 >
  • xamaximax kullanıcısına yanıt
    Doğadaki eş cinsel insanların sayısı asla değişmez birisi zorla sana erkek *** dese ne kadar zevk alırsın? Tabi hetero veya gay olduğunu bilemem ama kimsenin aldığı cinsel haz bir filmle veya diziyle bir anda değişmez ve değiştirilemez çOcUklAr kÜçÜk eşCinSelliK den kOrUnMaları LazIm asla böyle aptalca bir düşünce olamaz bir erkek sırf eşcinsel çift gördü diye cinsel haz aldığı dişi vücudunu bırakıp bir erkeğe mi ilgi duyacak? HAHAHAHAHH SİZİ KÜÇÜK BEYİNLİ DAR DÜŞÜNCELİ İNSANLAR SNJAJAQLNQLQĞAĞSŞS

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Erdoğan’ın tarzını bilmem nesini beğenmeyebilirsin ama ülkesi için doğru olduğunu düşündüğü şeyi yapıyor kendince.

Gelip burada bu uğurda yaşlanmış cumhurbaşkanı hakkında ülkesi için kötüsünü yapıyor diyemezsin. Öyle bi kafa yok.

Savunduğu değerleri var, değersizlikten iyidir. Bugün İzmir, İstanbul’da Kadıköy, amaçsız, alkol alıp sevişmekten ibaret hayat görüşleriyle dolu gençlerle dolu.

Bu tipler forumda da bol bol var. Bunlar Erdoğan hakkında olumlu konuşsa o zaman bir sıkıntı vardır. O yüzden bu forum beni şaşırtmıyor.

• Fatalrhymer16 kullanıcısına yanıt

Dostum bırak ya bu forumda iletişim kurulmaz laf anlamak isteyene anlatılır.

Demirel müjde diyordu biz diyorduk Allah musluktan su akacak veya temiz akacak MİSAL İSTANBULUN ORTASINDA SÜLÜK GELMEYECEK veya birkaç kuyruğu oluşan şeye kolaylık gelecek vs vs

Erdoğan müjde diyor ülke başlıyor düşünmeye ulan acaba aşı mı, doğalgaz mı, petrol mü.

Teknoloji muhabbeti yapacak oktroller hiç yeltenmesin ağır konuşurum. 2000de kimse dumanla haberleşmiyordu

• Böyle iğrenç bir konusu olan bir film ya da posteri asla bana denk gelmezdi ama gerek aile bakanlığının şikayeti gerekse DH ve diğer medya gruplarının konuyu manşete taşıması nedeniyle filmin konusunu da diğer detaylarını da öğrenmiş olduk maalesef. Bu iğrenc konunun reklamını bi güzel yapmış oldunuz. Belkide sayısız insan sizin sayenizde bu içeriğe ulaşacak ve korkulan başa gelecek.

Reklamın iyisi kötüsü olmaz diyolar ne doğru. Bu tarz hassas konular gundem olmadan sessizce halledilmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cosmos2999

Lezbiyen Gay Trans bunların birbirleri ile ne yaptığı ilgilendirmez ve filmlerde yer alması ise çok normal bir durumdur. Yetişkin insanların bilinçli kararları ve yine yetişkin insanların bilinçli olarak LGBT içeriği izlememe hakkı vardır. Ama Söz konusu 18 yaşı altındaki Çocuklar olunca hiçbir modernlik, özgürlük vs bahane olamaz. Yetişkin olmayan ve Tam zihinsel gelişimini tamamlamamış insanların korunması yine insan hakları ve yine etik değerlerin kırmızı çizgisidir.

Müslüman bir ülkede nasıl küçük kız çocukları zorla evlendiriliyor diye dünya tepki gösteriyor ise

Bu filmede Medeni dünya tepki göstermeli ve Netflix haddini bilmelidir.

Özgürlükçü, Çağdaş, Modern olmak Ahlaksız olmak değildir.

Ve Ahlakın en Temel kuralı ve Ahlaksizligin En önemli ölçüsü Bireylerin Zihinsel gelişimini tamamlaması ve Bilinçli olarak eylemi gerçekleştirmesidir.

Altına imzamı atarım.

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt

Külahım nerdeydi ona anlatırdın.

Erdoğan'ın düşündüğü şey kendisi, ailesi, çevresi ve yandaşlarının çıkarlarını korumak. Aksi halde bu ülkenin 20 yılda çoktan ihya olması gerekirdi. Ama sonuç: peçelenmesine rağmen can çekişen bir ekonomi, patlama noktasına gelmiş bir işsizlik, hiper enflasyon, halkın vergiler altında acımasızca ezilmesi, döviz karşısında pula dönen Türk Lirası. Bunlar sadece ekonomi kısmıydı. İktidar tekeline ve güdümüne girmiş hukuk, medya ve eğitim gibi konulara girmiyorum bile.

Bir de bir insan yaşlanınca ne oluyor onu anlamadım. Yaşlanınca birden meleğe filan mı dönüşüyor, kanı mavi mi akıyor ne oluyor? Tanrı mı oluyor niye eleştiremiyor muşum? Vatandaşın oyuyla seçilip vatandaşın vergisiyle bir göreve getirilmiş bir siyasiden fazlası değil.

Savunduğu değerler kısmıyla ilgili uzun uzun yazı yacaktım ancak şu yazdığın

"Savunduğu değerleri var, değersizlikten iyidir. Bugün İzmir, İstanbul’da Kadıköy, amaçsız, alkol alıp sevişmekten ibaret hayat görüşleriyle dolu gençlerle dolu. "

zırvayı görünce tartışmanın anlamsız olduğunu fark ettim. Bu kafa yapısına anlatabileceğim bir şey yok. Güle güle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatalrhymer16

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Troll arkadaşım benim, madem ülke çıkarlarını koruyor neden benim vatandaşımın alım gücü her geçen gün düşüyor o zaman? 20 yılda bir arpa boyu yol alamıyorsan bu nasıl ülke çıkarını korumak oluyor. Şu kelime dağarcığınızı az geliştirin "heykel"den başka sözcükler de var. Biraz kitap okuyun belki mizahınız da gelişir.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.