Şimdi Ara

Netflix'in The Witcher Dizisinde Ciri Beyaz Olmayabilir (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yapımcıları tebrik ediyorum. Toplumda yer bulması gereken bir etnik yapıya hak ettiği yeri veriyor sonunda dünya. Ciri ise bunu göstermek için mükemmel bir karakter seçimi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlla zenci koyacaksanız bir sürü önemli yan karakter var neden prenses cirilla? İlla plot twist yapacaklar bıktım netflixin aptal saçma hareketlerinden

• Globalizmin sonucu bu arkadaşlar Battlefield V oyununda olanda buydu :/ siyaha ırkçılık yapmayalım derken beyaza ırkçılık yapılıyor.
  • Ciri zenci olsun, geralt gay olsun , yennefer ve triss birbiriyle lezbiyen iliski icinde olsunlar guzelim dizinin icine edin boyle sacmaliklarla , kimse irkci degil ama her halta zenci vs koymak zorundalarmi yakinda pembe panter cizgifilminide zencipanter vs yapacaklar sanirim

• Ulan yetti ya, her yerde zenci, kadın, asyalı, gay, lezbiyen, daha fazla gay ...

Ne içlerine oturmuş arkadaş. Kaç yıldır kus kus bitmedi. Öğkkk yeter artık lan !

Özgürlükler, anladık, kimse karışmıyor, karışmasında zaten ama her yapıma, kitaba, filme, oyuna, diziye ne diye patır putur sokarlar, en öne taşırlar ki bu temaları ve konuları, oyuncuları ?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Siyahi olmayan bir karakteri neden siyahi yapma ihtiyacı duyarsınız neden böyle uçuk fantezi deneyimleri yaşamak istiyorsunuz çok merak ediyorum. Kasmayın Geralt içinde Idris Elba'yı seçin olsun bitsin.

Fantastik Dörtlü'nin yeni çekimindede yılların sarı saçlı ''Torch'' karakterini siyahi yapmışlardı.
  • Netflix'in yapacağı diziden hayır gelmez kesin eline yüzüne bulaştıracak
  • diziyi çöp edecekler bellli oldu

• bence beceremeyecekler

• Henry Cavill danalığından sonra siyah Ciri sığırlığını da yaparlarsa aynı gün Netflix boykot kampanyası başlatılmalı. Rezil etmeyin şu güzelim şeyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet_Tek

Bakalım LOTR dizisinin başına neler gelecek.
    Hocam ağzından yel alsın...
  • Lan adamlar Death Note'taki L'i zenci yaptılar Ciri falan vız gelir. Size de PC'liğinize dee.
  • bunlar yüzünden zencilerden eşcinsellerden ve yahudilerden soğudum. Olmasınlar arkadaş, niye zorla bu tipleri bir yerlere sokuşturmaya çalışıyorlar sürekli anlamıyorum
  • Saçmalık.

• Çok saçma ya. Özgürlükler okey de mantıksal olarak yanlış. Andrej Sapkovskinin witcher evreninde hiçbir zaman siyahi bir karakter olmadı ki. Büyük ihtimalle orta çağ Avrupa'sı örnek alındığı ve o dönemde siyahilerin olmadığı içindir. Niye böyle işlere girişiyorlar ki, çok saçma.
  • Beyinsiz netflix bu kadar şikayetten sonra geri adım atıyor sanırım.Bu malların illa şikayetlerden sonramı anlaması lazımdı.

https://www.youtube.com/watch?v=VNRb7XPuNOo
  • Ciri zenci superman zenci james bond zenci gandalf zenci, hadi hepimiz zenci olalım, herkes zenci olsun.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.